Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Domény  |  Tesla se slevou


Nalezeno 88 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicet:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (tumáš) (31.5.2026 10:39) reagovat
Občané a firmy platí televizní a rozhlasovou daň povinně proto, že jim to nařizuje stát. Hrazením státní televize a státního rozhlasu z jiných daní se nic zásadního nezmění. Ostatní daně se taky platí povinně. Pouze přejdeme na model běžný v západní Evropě a zbavíme se té dementní nákladné agendy na výběr a vymáhání těch dvou marginálních daní.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (31.5.2026 10:32) reagovat
Nemůžeme zrušit, co nemáme. Nehledě na to, o privatizaci se raději nemluví, ještě by to vyvolalo diskuze!

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (nezavisla) (31.5.2026 10:30) reagovat
a to, ze vetsina evropskych zemi nezavisle televize uz zrusila, neni argument pro to, abysme si ji zrusili taky

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (31.5.2026 10:26) reagovat
@nezavisla přát si pohádkové věci, jako třeba nezávislou ČT, určitě můžeš, to ti nikdo nemůže vzít!

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (31.5.2026 10:25) reagovat
Panáci se prostě sejdou, a podle toho, jak se předem dohodli, pro to (co ani nečetli) zvednou pazouru. To samé druhá komora a panác na hradě. Řeči se vedou, ale realita při hlasování je pak jiná.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (nezavisla) (31.5.2026 10:24) reagovat
to ze si neprejes aby nezavisla televize existovala neznamena pro diskuzi prakticky nic. Znami udavaci a trestne stihani lide tezko mohou rozhodovat o tom co je dobre pro obyvatele statu

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (31.5.2026 10:22) reagovat
Jediný marný argument je, že když to bude v rozpočtu, který se schvaluje jako celek, místo zákona jako je to teď, bude méně transparentní to zdůvodnění, proč. Ale to se nikde reálně nepotvrzuje - v rámci rozpočtu vedou o jednotlivých agendách miriády debat tak jako tak furt.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (31.5.2026 10:18) reagovat
Rozpočet se svaluje stejně jako zákon. Tedy legislativně v tom žádný rozdíl není. A žádná nezávislost ČT neexistuje.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikoRP (31.5.2026 10:08) reagovat
je kurva rozdil, jestli si media plati sami obcani primo, nebo pres vladni rozpocet. protoze pak ma vlada primo paku na to, co se v mediach smi, nebo nesmi. ale nechapu, ze po tolika letech jsou jeste furt dementi, co to nechapou. a nechapou, nebo nechteji chapat, ci videt, ani ten natlak, co tato vlada vyviji nejenom na CT a CRo, ale na vsechna nezavisla media. vyhrozovani, dezinformace, lzi, ... ale debilum to fakt nevysvetlis. (btw: obcan to zaplati tak, ci onak. takze o zadne zruseni nejde)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (checht) (31.5.2026 10:02) reagovat
A s televizními poplatky ty tvoje "důkazy" souvisejí jak přesně? Nechceš použít jako "důkaz" třeba to, že na měsíci je nižší gravitace? :-D

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikoRP (31.5.2026 9:57) reagovat
jako dukaz by melo stacit, ze V Evrope prevazuje, ze trestne stihany politik rezignuje na svoje funkce. jako dukaz by melo stacit, ze V Evrope prevazuje, ze firmy politika v konfliktu zajmu necerpaji dotace, ani se neuchazi o statni zakazky, ... asi tak.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (31.5.2026 9:45) reagovat
Žádná nezávislost ČT neexistuje. Informují jednostranně, tedy pohádky, podle pohledu EU https://www.securitymagazin.cz/security/neboha-ceska-televize-ma-urceny-uhel-pohledu-z-evropske-unie-1404048303.html

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kydy) (31.5.2026 9:43) reagovat
Pochybuju, že jsi skutečně studoval příslušnou legislativu všech evropských zemí. Ale i kdyby to byla nakrásně pravda - jak přesně souvisí kecání s formu financování?

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikoRP (31.5.2026 9:39) reagovat
ale v tech krajinach maji taky uzakonene, ze jim do nezavislosti vlada nekeca. na rozdil od nasi, kde uz otevrene vyhrozuji, zasahuji (proc asi tak odeslo tolik redaktoru?), sam premier rika, ze zabava ano, reportaze a staby novinaru, co pokladaji neprijemne otazky, tak to tedy ne! takze pak uz o verejnopravnosti se mluvit opravdu neda, budou to (dalsi) vladni media

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kydy) (31.5.2026 8:30) reagovat
Jako důkaz by mělo stačit, že v Evropě převažuje financování veřejnoprávních médií ze státního rozpočtu a k žádnému rozkladu to nikde nevedlo.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (31.5.2026 8:26) reagovat
Zatímco premiér ani ministr o zrušení ČT ani neuvažují. A hlavně se to nesmí ani akcentovat, ještě by to vyvolalo diskuzi!

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Ratach) (31.5.2026 8:23) reagovat
Jako důkaz by mělo stačit kdo se snaží o rozložení veřejnoprávních médií. Premiér i ministr jsou oba bývalí udavači a bezskrupulozní lidé od kterých se jejich blízcí odvrátili. Proč asi zrovna oni bojují o zredukování financí televizí a možnost dále ty finance kontrolovat. Co se v mládí naučíš v politické kariéře jako když najdeš

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikokotiny) (28.5.2026 19:40) reagovat
typickej mikokot. nezmuze se na vic nez na zvasty a nadavky. nebo ses snad schopen jasne vysvetlit ty legislativni rozdily a jak presne zpusobej, ze u nas financovani ze statniho rozpoctu zpusobi katastofu a vsude jinde to neni vubec zadny problem? asi ne, ze.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikoRP (28.5.2026 19:35) reagovat
a ze i CT zacina blbnout? jasne, kdyz tam maji svoje lidi a postupne ovladaji management, radu, i rizeni programoveho slozeni. ... proste, jak musi byt velky curak ten, co to nevidi. ... podle mne obrovsky. a nakolik kreten a debil, aby to o sobe nevedel? ejste vetsi :)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikoRP (28.5.2026 19:33) reagovat
hele ty debile: nechap, co nechapes na tom, ze my mame legislativu postavenou jinak. navic jsou jasne dukazy (a nespocet!) o tom, ze chteji omezovat svobodu tisku. ale evidentne tomu hovno rozumis, zas jenom papouskujes nejakou propagandu, kterou ti nekdo vymlel mozek.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (28.5.2026 19:21) reagovat
A jak je to s nezávislostí ČT prozradil radní ČT Michal Jankovec: "Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků, nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení." https://blog.idnes.cz/franzova/ct-nam-nelze-jen-ma-urceny-uhel-pohledu.Bg15020769

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (28.5.2026 19:21) reagovat
Mezi lety 2009 a 2024 zrušilo poplatky dvanáct evropských zemí. Nikde to není problém. Jenom u nás libtardi hysterčej, jako kdyby to byl konec světa. Jsou schopní akorát tak plácat debility o debilech, ale obhájit to relevantně nedokážou. Protože to obhájit prostě nejde.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikoRP (28.5.2026 19:08) reagovat
a ze bures lze o stretu zajmu, se vedelo furt. proto prezident chtel verejny slib. samozrejme ho nedodrzel (jako vzdy). proto EU jasne dala najevo, ze neproplati zadne miliardy, ale ty dotace si pekne zaplati obycejny obcan. a to nejsou stokoruny, jak na CT a CRo. ... ale vysvetluj to debilum - stejne si melou svohe: O svaty Buresi, oroduj za nas ... O svaty Buresi, oroduj za nas ... O svaty Buresi, oroduj za nas ... O svaty Buresi, oroduj za nas ... O svaty Buresi, oroduj za nas ...

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (mikoRP (28.5.2026 19:06) reagovat
"s návrhem drobný změny financování státní televize po vzoru západních demokracií" az na to, ze 1.) to neni zadna drobna zmena, ale zasadni obrat!, 2.) zapadni demokracie jaksi garantujou verejnopravnost danych medii - u nas je jasne dano najevo, ze si ty media nesmi, opakuji pro dementy: NESMI delat reporttaze podle sveho. stardance ano, ale zadne staby s kamerama, co by se ptaly Burese a jeho ritolezce na neprijemne otazky! a nedejboze jim dokazovaly LZI! uz vyhodili Moravce, uz jsou vyhruzky i dalsim.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Jinotaj) (28.5.2026 18:56) reagovat
Hmm, jak jen souvisí činnost ministra s problémy premiéra celé vlády? Že by ty změny v televizi, ale vůbec neprospívaly zájmům demokratického státu a nezávislosti médií? Že ona ta zlá televize má tu drzost informovat o vládě.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (28.5.2026 18:45) reagovat
Jak souvisí Burešův střet zájmů v zemědělský a potravinářský produkci s Klempířem a jeho návrhem drobný změny financování státní televize po vzoru západních demokracií?

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Loupak) (28.5.2026 17:25) reagovat
Takže premiér, který tvrdí že není ve střetu zájmů a nikdy nebyl, přestože několik instancí soudů jasně řeklo že byl, tak je ve střetu zájmů a je potřeba to vyřešit. Mě by také potěšilo kdyby náš premiér přestal lhát. To by bylo hezké

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (28.5.2026 17:03) reagovat
ve střetu je tam každej, přece nebudeš u zdroje tak, že bys toho nevyužil. Každej má ev. sourozence, příbuzné, důvěrníky, mladej bratranec potřebuje job, a tak, nějak se to udělá.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Loupak) (28.5.2026 14:42) reagovat
Co myslíte, je Babiš ve střetu zájmů nebo ne? Toť otázka pro trolly

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Soudruh kapitán Pávek) (28.5.2026 10:47) reagovat
ČT patří zaměstnancům, kteří si jí vybojoali ve spacákovvé revoluci, soudruzi!

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (kakamսra) (28.5.2026 10:43) reagovat
Nezávisle věcnými dary maminek na mateřské. Sama doma.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (28.5.2026 9:54) reagovat
Nebude nahodou NEZAVISLA TV jene kdyz se bude financovat NEZAVISLE SAMA? PRIVATIZACE KUNDO, jedina spravna cesta 8-)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (28.5.2026 9:17) reagovat
Co se týče domnělé nezávislosti, tak i kdyby to šlo nakrásně hůř, tak to zkrátka jde. Minulá vláda jasně dokázala, že to jde. Nezávislost je pouhá chiméra. Skutečnou nezávislost na vládě by garantovalo jedině to, kdyby se do ničeho včetně financování stát nevměšoval naprosto žádným způsobem. A největší bizár je zkoušet tvrdit, že když dva dělají totéž, není to totéž. Že v jiných státech financování ze státního rozpočtu nezávislost garantuje a zrovna u nás by to samé financování domnělou nezávislost zrušilo.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (28.5.2026 9:16) reagovat
"Vyváženost" ČT je jasně vidět například na tom, jakým způsobem prezentuje protivládní demonstrace. Když proti demokraticky zvolené vládě demonstrujou libtardi, tak je to prezentováno jako ochrana demokracie. A když demonstrujou dezoláti, tak to ČT prezentuje jako "proruské" demonstrace. Jako důkaz stačí vyfotit policejního provokatéra s ruskou vlaječkou a je to.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (afrineizra) (28.5.2026 9:01) reagovat
@Knuberal je idiot. Hýbat s tím půjde pořád stejně. Změnou zákona. Jestli v tom zákoně změní výši poplatku nebo částku z rozpočtu je jedno. Legislativní kolečko je stejné. A pokdu budou mít nějakou fixní valorizovanou částku z rozpočtu, pak na tom budou vlastně líp, protože se to navýší každý rok.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Knuberal je idiot.) (28.5.2026 8:28) reagovat
Tak na vyvazenost probihaji audity furt dokola. Ohledne nezavislosti, jde o to jak snadno pujde zmenit vysi poplatku. Kdyz to jde hur, tak je nezavislost vetsi. No a soucasna vlada se snazi aby to slo co nejsnadneji. Ano, stat narizuje platit dane, to dela kazdy stat. Jake prekvapko.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (28.5.2026 7:58) reagovat
Fejku, jseš debil, ale nemusíš to pořád dokola opakovat. Stát občanům a firmám nařizuje platit televizní a rozhlasovou daň. A to pod hrozbou sankcí včetně exekuce. Minulá vláda názorně předvedla, že může hýbat s výší té daně i s rozsahem poplatníků povinných tu daň platit. Tedy že vláda už nyní může podle svojí libovůle určovat objem peněz povinně odváděných na státní propagandu. Ale ČT je podle tebe ohromně vyvážená a hlavně naprosto nezávislá.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (28.5.2026 6:32) reagovat
Knůberal: nojo, jseš debil, ale nemusíš to porad dokola opakovat, bylo to jasné už když si poprvé použil klávesnici. V každém případě ČT je vyvážené a nezávislé (zatím), pravidelně se to kontroluje, hodnotí, a žádné tvoje vztekání na tom faktu nic nezmění. Ale jestli chceš číst o tom jak jsou židi a ukrajinci špatní tak se vrať k tomu tvému sputniku a bude klid.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Adolf Čtvrtek ) (28.5.2026 4:59) reagovat
Otík může mít tak 70 kilogramů.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Carl C.C C8) (27.5.2026 23:27) reagovat
Zajímavý, když ČT kritizuje Ukrajince, že rozstříleli Doněck, tak to vytáhneme tehdy, když malujeme Ukrajince jako nácky. Ale když napříště potřebujeme ČT poplivat, tak to najednou zapomeneme, protože se nám to nehodí do krámů. To skoro zní jako libtardí dvojí metr, co říkáš, ty opičáku?

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (27.5.2026 23:15) reagovat
Vyfnukej mi knuberala, zmrde B-)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (x14RP (27.5.2026 23:14) reagovat
nekňuč, debile

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (27.5.2026 23:10) reagovat
Nejste zadny progresivci, ale kurvy komunisticky. Ze se chovate stejne a puzivate stejny natroje(treba tu zurvenou CT) nebude jenom nahoda 8-) 8-) 8-)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (27.5.2026 23:10) reagovat
Kazdy rok misto sponzorovani ty sracky by jsme si mohli postavit neco hezkeho, treba oddeleni v nemocnici, nejaky vyzkum na univerzitach, podporu sportovcu nebo kultry ;-) Ale ne DOPICI, MY PALIME PRACHY NA ZKURVENOU PROPAGANDU LEPSOVIKU >-O

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (27.5.2026 23:02) reagovat
Proto PRIVATIZACE KUNDO, je jedna rozumna cesta 8-)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (27.5.2026 23:01) reagovat
Jasne pico, protoze to tvrdis ty atobepodobny z toho nedela NEZAVISLE ZPRAVODAJSTVI, kdyby bylo nezavisle, tak kritizuje vsechny vcetne ukrajincu, zidu, EU a podobne. Tohle trapny "nezavisly" zpravodajstvi piska noticky jenom jedny agendy a jeuplne jedno kolik tech auditu ma, je to stejna sracka jako ten tvuj zmineny sputnik nebo barandov. 8-) 8-) 8-)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (27.5.2026 22:36) reagovat
fejku :. z 18:27: ale on nikdo netvrdi ze na zapade je to uplne ruzovoucky. Knuberal: ne doprdele, CT porad dokaze poskytovat nezavisle a vyvazene zpravodajstvi, je na to tri prdele auditu, narozdil od tebou obdivovane novy, sputniku ci jine sracky

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (cokR (27.5.2026 22:14) reagovat
*ked bude zle

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (cokR (27.5.2026 22:14) reagovat
Ale plati to len na televizi. Jeden kanal na AM vlnach by mal ako nudzak ostat. Nikto tu nechce znova pocuvat nejake doomsday radio zo Sibiry :D

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (27.5.2026 22:08) reagovat
TVL cok hodil snad svuj prvni komentar co neni vylozene sracka, jdes do sebe synku, mozna z tebe bude jednou clovek 8-) Nedelej mi nadeje

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (cokR (27.5.2026 22:02) reagovat
Hádať sa dnes o štátnej televízii, je ako hádať sa dnes o vhs kazetách. Všetci sme tu o nich ešte počuli, ale nikto ju už roky nevidel.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (x14RP (27.5.2026 21:55) reagovat
egal: korigují?? si děláš prdel? i oni si uvědomují, že neprosadili do koaliční smlouvy skoro nic a někde dělají dokonce přesný opak. A to vše kvůli křeslům. Slibovali vyrovnaný rozpočet a místo toho asistují u největší sekery v rozpočtu. Prej korekce. :-D :-D :-D Takovou blbost jim ani jejich voliči nesežerou. Klempíř k tomu řekl jasně "Volební program zaniká podpisem koaliční smlouvy".

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Občan YR (27.5.2026 18:35) reagovat
Chybí obrázek -> Koš

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (:.) (27.5.2026 18:27) reagovat
Aha fejku (27.5.2026 14:59), nevíš vůbec nic. Politici mají kontrolu nad financování státní televize už teď. Minulá libtardovaná vláda to názorně předvedla, když zvýšila televizní daň a rozšířila daňovou povinnost i na lidi, kteří televizor vůbec nemají. A hlavně jsi se vůbec nepokusil vysvětlit, proč je to na západě naprosto v pořádku a u nás by to samé měla být katastrofa.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Soudruh kapitán Pávek) (27.5.2026 18:23) reagovat
Soudruzi z Kavčích hor mi vždy řekli, co si mám myslet a vždy se mi to vyplatilo!

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Soudruh kapitán Pávek) (27.5.2026 18:22) reagovat
Koncesionářské poplatky se České televizi platí již od 50. let, soudruzi.

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (KnůberalR (27.5.2026 17:27) reagovat
Samozrejme ze budu knucet, nechci tu ani cinany, ani nemce prevleceny za EU ani rusaky/ukrorusaky a zadny jiny zmrdy. 8-)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (egal) (27.5.2026 17:17) reagovat
x14@ V kolícii to tak väčšinou býva, že sa programy strán, najmä menších, korigujú. Pozri si volebný progran program Pirátov a STAN na rok 21 aj 25.# "O poprask se tentokrát postaral předseda Pirátů Zdeněk Hřib. Podle něj by totiž lidé měli vlastnit maximálně tolik investičních bytů, kolik mají dětí. Ti, co mají bytů víc, jsou prý spekulanti."♦️https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/628642-hrib-chce-regulovat-vlastnictvi-bytu-zalezelo-by-na-poctu-deti-v-rodine?campaignsrc=tn_clipboard

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (Ruský dezosvět) (27.5.2026 17:04) reagovat
Kňů, a i když by se EU rozpadla a tady vládli třeba Číňani, tak už budeš konečně spokojený a nebo budeš pořád ublíženecky kňučet jak ti všichni ubližují (převážně svoji existencí?)

Obrázek 'Klumpir' Obrázek 'Klumpir' (x14RP (27.5.2026 15:50) reagovat
Volební program Motoristů: "Nechceme, aby veřejnoprávní média byla financována přímo ze státního rozpočtu – tím by se stala vládními." [motoristesobe.cz]

Strana 1/2. 1 2 následující