Odebírat
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(S) R (21.5.2026 12:46)
|
reagovat
|
|
Alis: dnes už nejde být ve 3. třídě popáté. Smí Tě nechat propadnout jen 1x na prvním stupni a 1x na druhém stupni. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(alis) RP (19.5.2026 22:59)
|
reagovat
|
|
uploader je teprve ve třetí třídě. Už popátý. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(anonykrysa) R (19.5.2026 22:53)
|
reagovat
|
|
Mikrovlnka byla uz v 1990. Vysavac zere povinne (zasrana zamrdana zkurvena EU) min. Televize zere min. Pracka zere min. Topeni mas centralni. Lednicka zere min. Svetla zerou radove min. Mycka zere minimalne. Horkovzducka taky. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Občan Y) R (19.5.2026 20:17)
|
reagovat
|
|
@anonykrysa: Vyssi spotrebu maji ty spotrebice, ktere v domacnosti pred 20 lety nebyly a tudiz tenkrat jejich spotreba byla 0. Napriklad. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Moderátor) RP (19.5.2026 17:42)
|
reagovat
|
|
-> koš |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(kosodrevina) R (19.5.2026 17:37)
|
reagovat
|
|
anonykrysa: Novostavby sú už bez plynu. V starých budovách, kde je plyn, si polovica majiteľov pri rekonštrukcii aj tak kúpila elektrickú rúru a indukčnú varnú dosku. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(anonykrysa) R (19.5.2026 16:59)
|
reagovat
|
|
Carl vazne vic spotrebicu? Ktere z tech spotrebicu maji vyssi spotrebu nez tehdy? Naopak treba sviceni slo o stovky W na domacnost dolu. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Takypanic2) (19.5.2026 16:49)
|
reagovat
|
|
S: nikdy není tak teplo, aby nemohlo být teplejc! Kdo používá klimatizacu a neváží si tepla je pakůň. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Takypanic2) (19.5.2026 16:47)
|
reagovat
|
|
Ale houby Carle, všecko co uspoříme, sežere AI:
Datacentra jako černá díra: Umělá inteligence vyžaduje obrovský výpočetní výkon. Obří technologické firmy skupují veškerou dostupnou energii, kterou trh dokáže nabídnout. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Rarasek) (19.5.2026 16:46)
|
reagovat
|
|
On někdo bere to Turkovo blábolení vážně? To už tu opravdu můžeme probírat i plochozem |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Carl C.C C7) (19.5.2026 16:42)
|
reagovat
|
|
Chybí ti teplo? Počkej měsíc. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(S) R (19.5.2026 16:40)
|
reagovat
|
A co budete dělat teď v létě aha? Budete trpět v horku díky tepelné elektrárně, anebo se radši vychladíte tou větrnou elektrárnou, která fouká. Šach mat libtardi. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Carl C.C C7) (19.5.2026 16:38)
|
reagovat
|
|
Takypnic jako já: A to tě nenapadlo, že každý má doma řádově více spotřebičů, než dříve? |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Takypanic2) (19.5.2026 16:27)
|
reagovat
|
|
Vam vůbec nepřijde divné, kam se furt ztrácí ta eletryka, dyž už fšecko máte v třídě A+++++, barák obitej polystyrenem, trojitý okna a svitite ledkama za hubičku?
Ať si ty vrtule postaví doma gugl, mikrosoft a další (energeticky) nenažrani miliardáři! |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Argent) R (19.5.2026 16:26)
|
reagovat
|
|
Jak funguje takový panelák bez ústředního topení? To tam jako dá tepelný čerpadlo velikosti 250m větrné turbíny? |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(nornik) RP (19.5.2026 16:18)
|
reagovat
|
|
Jak topit...co 2 svetry a nebo dotace na zateplení? |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(RSDr. Eva Pavlova) (19.5.2026 16:17)
|
reagovat
|
Libtardi jsou tepli i bez uhli |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Peter .) RP (19.5.2026 16:16)
|
reagovat
|
|
IÁ FAKE, snehové vložky sa zas prejavili. |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Svedik) RP (19.5.2026 16:12)
|
reagovat
|
|
Je to tak. To samé benzín. Ten generuje pohyb a proto má každý moderní auto malinkatá kamna na uhlí, kde se generuje teplo ... |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(_;_) RP (19.5.2026 16:09)
|
reagovat
|
Filip Motůrek objevil Rouming ? |
|
|
Obrázek 'co nam zatajili'
(Děd kolkol) (19.5.2026 16:09)
|
reagovat
|
|
Co je tohle zase za sračkoidní motomrdku |
|