Odebírat
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(kkkkkk) (8.10.2025 17:34)
|
reagovat
|
|
At Babiš chce dokonce omezit podporu Ukrajiny, aby dostavěl dálnice, po kterých russáci rychleji tankama dojedou až do Varů! Sdílejte než to smažou! |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Pavel J.) RP (7.10.2025 23:03)
|
reagovat
|
|
Zabanovanec: Rusko proti nám vede válku přinejmenším od doby, kdy zaútočilo na Vrbětice. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(' select * from passwords) (3.10.2025 18:55)
|
reagovat
|
|
ten dykaprio vypada cim dal hur |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(hovnohori) (3.10.2025 9:32)
|
reagovat
|
|
Omlouváme se, ale vstupním testem do naší trollí farmy jste bohužel ani na třetí neprošel, váš pokus o politickou satiru je velmi primitivní. Dáme vám ještě jednu šanci. Zkuste vymyslet něco skutečně zajímavého. Litujeme, že Vám nemůžeme dát příznivější zprávu. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Zabanovanec) R (3.10.2025 8:43)
|
reagovat
|
Názorná ukázka, že podporovatelé Ukrajiny na roumingu jsou buď přímo Ukrajinci nebo totální negramoti. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(blm v prestrojeni 4) (3.10.2025 8:22)
|
reagovat
|
|
@Zadebilnenec. At si hode, ty mrdko. A bude to to posledni, co kdy kym hodily. Ty ruskej srack zkurvendj. Tys musel byt ve skole extra zmrd. Vydel jsi devataky sikanovat druhaka, taks jim jeste pomohl co? Sraci zkurvenej |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(cyklista) R (3.10.2025 7:24)
|
reagovat
|
|
Kterej debil sem dává toho úchyla Markvarta, který má spoustu ženských účtů a je proslulý tím, že to jako poslušný idiot podepsal jako poslední StB v roce 1989, kdy ostatní estébáci se snažili už někam se zašít? |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Zabanovanec) R (3.10.2025 6:58)
|
reagovat
|
|
Jsme spojenci Ukrajiny ve válce, kterou vedou s Ruskem. Podporujeme Ukrajinu, dodáváme jim zbraně i vybavení, snažíme se poškodit Rusko, jak se dá. Nebyl by žádný div, kdyby sem Rusové nějakou tu bombu fakt hodili. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(HyperMAX) RP (2.10.2025 22:55)
|
reagovat
|
|
Nemají Euro 6, takže je sem nepustí. A když projedou přes hranice, tak je zastaví Ťokův průsmyk a bitevní fabie. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Občan Y) R (2.10.2025 22:41)
|
reagovat
|
|
Jsem zdesena, to je ten obchodnik se zbranema, co se na Internetu vydava za zeny? |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Nedos) RP (2.10.2025 21:51)
|
reagovat
|
|
A tohle postujou ty samý ruský píče co tvrdili že sovětský svaz na urkajinu 100% nezaútočí, případně ty samý ruský píče, co tvrdili že ukrajina proti rusku nemá šanci, případně ty samý ruský píče, co tvrdili že sankcím se covětský svaz bude jenom smát. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(nopex) (2.10.2025 21:12)
|
reagovat
|
|
Který imbecil tady furt postuje ty Markvartovy hovna? To máš v té kebuli vážně tak nasráno, uploadere? |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(smajl2) R (2.10.2025 21:03)
|
reagovat
|
@Knůberal ja ludom ako tebe tak prajem toto nasho cobola... Ani nevies ako... |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Peska) (2.10.2025 20:56)
|
reagovat
|
|
Který propruskej dezolátní debil tu sdílí MArkvartA?
https://www.visegradsky-jezdec.cz/jsem-zdesena-udavac-stb-pro-udavace-pro-stb/ |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Knůberal) R (2.10.2025 20:52)
|
reagovat
|
Uz se tesim az Babis bude sestavovat vladu a mistni liberani vlastizradci budou fnukat a snazit se nepriznat ty jejich "demokraticke" volbicky |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(wonn) (2.10.2025 20:49)
|
reagovat
|
|
AdolfMalir.01: A ví o tom Blembiš? Ten totiž umí zachraňovat tisíce mrtvých! Ale nehnul ani brvou, takže v tom asi jede společně s Fialou. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(asew4) (2.10.2025 20:47)
|
reagovat
|
|
Az tu budou letat ruske bomby, tak ti bude podelany ikem ukradeny |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(AdolfMalir.01) R (2.10.2025 20:46)
|
reagovat
|
|
Tahle KURVA je VRAH deti a nemoicnych, vykradali IKEM - tedy penize na leceni lidi s rakovinou, diky tomu, ze prachy z Iklemu tekly klmotrum a ODS, tak zemrelo mnoho lidi, na jejich lecbu nezbyly penize - zatimco oni vytunelovali desitky mliard, tak obcane se jkak kokoti jeste sbirtaji na nemocne, aby jke mohli lecit mimo CR, kde pry nejsou kapacity a penize. |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(AdolfMalir.01) R (2.10.2025 20:43)
|
reagovat
|
Nedavejte mu strelne zbrane, nebot by mohl sam sebe zastrelit |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(Socca) RP (2.10.2025 20:39)
|
reagovat
|
tvl zdilet taky Markvalta |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(smajl2) R (2.10.2025 20:36)
|
reagovat
|
|
@fu ty si dalsia frustrovana a neschopna socka? |
|
|
Obrázek 'Jsem vam to kurna rikal - kolaborant z Brna'
(fu) RP (2.10.2025 20:35)
|
reagovat
|
mel by viset na kravate, hajzl |
|