Portrétní focení  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Domény  |  Tesla se slevou





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (ujoR (12.9.2025 18:22) reagovat
Peter ., vy hornouherci máte jebačku každý den, od kdy jste si zvolili Fica, po konsolidačním balíčku budete makat jak na panském, vy si budete muset vzkřísit Jánošíka....

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (Peter .RP (9.9.2025 17:10) reagovat
Zvidíš že ty máš jebačku len keď ťa štát ojebe o prachy?

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (bohynRP (9.9.2025 13:25) reagovat
@Peter, ty debile, jak bys je asi počítal? To jsou Jehovovi ovce, ne tvoje na trtkání. :-D

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (yemenR (9.9.2025 8:07) reagovat
Kdo by hledal, tak ta zelená tečka v Coloradu je San Juan County

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (Junxi91) (R)) (9.9.2025 7:23) reagovat
Vzhledem k to.u že v USA je riziko pobodani od negra vysoké tak se nedivím že všichni jedou raději v autě.

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (nornikRP (9.9.2025 7:07) reagovat
On i v tý Praze je počet připravených osob v IAD vyšší než VHD... a mimo Prahu to nebude lepší

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (Zahy2RP (8.9.2025 22:30) reagovat
Velmi přesné sčítání nepřesných čísel. Ale netvrdim že 70% lidí jezdí do práce sám v autě. Jen bych řekl že ve velkých městech bude převládat kombinace všeho kromě auta.

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (Sikovna hlavicka) (8.9.2025 21:11) reagovat
Tak to asi bude převládající způsob v tom kterém chlívečku a ne jediný. Ale i tak je to síla, že třeba někde neprobleskne aspoň spolujízda.

Obrázek 'dneska jdu pesky' Obrázek 'dneska jdu pesky' (Peter .RP (8.9.2025 20:53) reagovat
Rátajú sa Mormóni ako vodiči motorových vozidiel, alebo ako?