Odebírat
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(Peter .) RP (8.9.2025 18:02)
|
reagovat
|
|
ujo) Ty robíš brigádnika aj pre Seznam, a nadháňaš im konzumentov reklamy? Tak preto si ťa adoptovali aj ako brigádnika na ministerstve propagandy. |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(Dezοlát) (8.9.2025 8:04)
|
reagovat
|
Huliči nemytejch ruskejch čůráků se můžou v diskuzi posrat, že někdo karikuje jejich Führera Putlera. Bravo! |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(Soudce Lynč) (8.9.2025 7:08)
|
reagovat
|
|
Už si pro vás jde smrt, proukrajinští nacisti! |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(KozoMelGibson) (7.9.2025 23:25)
|
reagovat
|
|
Putin je (s)mrd(t)ka. Nehodící se písmenka v závorce škrtněte. |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(:.) (7.9.2025 20:44)
|
reagovat
|
|
A koho zajímají jakékoliv dobré vztahy s vrahy a teroristy? No jedině ty vrahy a teroristy, ostatním už jsou rusáci u prdele. Buďte rádi, že vám tam nějaké diplomaty milostivě trpí, taky vás mohli dávno bez pardónu vypakovat do chudobince. |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(ujo) R (7.9.2025 19:45)
|
reagovat
|
Peter, klekni a pros Ukrajinu o ropu a plyn..... |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(Peter .) RP (7.9.2025 19:11)
|
reagovat
|
|
ujo) Ty robíš brigádnika aj pre Seznam, a nadháňaš im konzumentov reklamy? Tak preto si ťa adoptovali aj ako brigádnika na ministerstve propagandy. |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(ujo) R (7.9.2025 18:48)
|
reagovat
|
|
blbe, něco k pláči [novinky.cz] můžeš si poplakat s Slováky |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(ujo) R (7.9.2025 18:02)
|
reagovat
|
|
kokoti jsou především Fico a Orbán a jeho úderka a mentálně malomocní kokoti jako ty a teď se to jen ukazuje v plné kráse, teď už Slováci s Maďary budou plakát jak Greta v OSN.... |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(blm v prestrojeni 4) (7.9.2025 14:27)
|
reagovat
|
|
Tim klickovanim nikoho neosalis, chujo. K cemu jsou podobna dementni gesta jako vyvesovani techto banneru? Tva odpoved o Ficovi a Orbanovi nedava zadny smysl. Ses demetni kokot, co placa pate pres devate. |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(ujo) R (7.9.2025 14:06)
|
reagovat
|
|
blm v prestrojeni 4, no, qvičí jako svině, že jim neteče ropa z Ruska, přitom ostatní státy se už dávno na rusko vysrali, asi je Orbán s Míčem horší stratég, než zbytek Evropy, co myslíš..... |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(Peter .) RP (7.9.2025 13:43)
|
reagovat
|
|
prestrojeni 4) Normálka. Hrdinsky provokujú, a potom sa utečú schovať mamičke pod sukňu. |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(blm v prestrojeni 4) (7.9.2025 13:24)
|
reagovat
|
|
Fico a Orban vyvesuji podobne picoviny? Chujo tobe fakt uplne mrda v kebuli. Kdyz uz nemuzes rict nic chytreho tak radeji mlc. |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(ujo) R (7.9.2025 13:05)
|
reagovat
|
|
blm v prestrojeni 4, to se zeptej Fica a Orbána.... |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(cans) RP (7.9.2025 12:43)
|
reagovat
|
|
přesně tak |
|
|
Obrázek 'ruska ambasada v Rize'
(blm v prestrojeni 4) (7.9.2025 12:14)
|
reagovat
|
|
Furt dokola, mala decka se predhaneji v dementnich gestech a diplomata aby na zapade hledal s lupou v ruce. K cemu jsou tyhle picoviny dobry? Jak presne tohle pomuze cemukoliv jinemu nez uspokojeni detinskych potreb politiku signalizovat svou ctnost? |
|