Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou


Nalezeno 16 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (Peter .RP (8.9.2025 18:02) reagovat
ujo) Ty robíš brigádnika aj pre Seznam, a nadháňaš im konzumentov reklamy? Tak preto si ťa adoptovali aj ako brigádnika na ministerstve propagandy.

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (Dezοlát) (8.9.2025 8:04) reagovat
Huliči nemytejch ruskejch čůráků se můžou v diskuzi posrat, že někdo karikuje jejich Führera Putlera. Bravo! :-D :-D :-D

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (Soudce Lynč) (8.9.2025 7:08) reagovat
Už si pro vás jde smrt, proukrajinští nacisti!

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (KozoMelGibson) (7.9.2025 23:25) reagovat
Putin je (s)mrd(t)ka. Nehodící se písmenka v závorce škrtněte.

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (:.) (7.9.2025 20:44) reagovat
A koho zajímají jakékoliv dobré vztahy s vrahy a teroristy? No jedině ty vrahy a teroristy, ostatním už jsou rusáci u prdele. Buďte rádi, že vám tam nějaké diplomaty milostivě trpí, taky vás mohli dávno bez pardónu vypakovat do chudobince.

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (ujoR (7.9.2025 19:45) reagovat
Peter, klekni a pros Ukrajinu o ropu a plyn..... :-D

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (Peter .RP (7.9.2025 19:11) reagovat
ujo) Ty robíš brigádnika aj pre Seznam, a nadháňaš im konzumentov reklamy? Tak preto si ťa adoptovali aj ako brigádnika na ministerstve propagandy.

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (ujoR (7.9.2025 18:48) reagovat
blbe, něco k pláči [novinky.cz] můžeš si poplakat s Slováky

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (ujoR (7.9.2025 18:02) reagovat
kokoti jsou především Fico a Orbán a jeho úderka a mentálně malomocní kokoti jako ty a teď se to jen ukazuje v plné kráse, teď už Slováci s Maďary budou plakát jak Greta v OSN....

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (blm v prestrojeni 4) (7.9.2025 14:27) reagovat
Tim klickovanim nikoho neosalis, chujo. K cemu jsou podobna dementni gesta jako vyvesovani techto banneru? Tva odpoved o Ficovi a Orbanovi nedava zadny smysl. Ses demetni kokot, co placa pate pres devate.

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (ujoR (7.9.2025 14:06) reagovat
blm v prestrojeni 4, no, qvičí jako svině, že jim neteče ropa z Ruska, přitom ostatní státy se už dávno na rusko vysrali, asi je Orbán s Míčem horší stratég, než zbytek Evropy, co myslíš.....

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (Peter .RP (7.9.2025 13:43) reagovat
prestrojeni 4) Normálka. Hrdinsky provokujú, a potom sa utečú schovať mamičke pod sukňu.

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (blm v prestrojeni 4) (7.9.2025 13:24) reagovat
Fico a Orban vyvesuji podobne picoviny? Chujo tobe fakt uplne mrda v kebuli. Kdyz uz nemuzes rict nic chytreho tak radeji mlc.

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (ujoR (7.9.2025 13:05) reagovat
blm v prestrojeni 4, to se zeptej Fica a Orbána....

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (cansRP (7.9.2025 12:43) reagovat
přesně tak

Obrázek 'ruska ambasada v Rize' Obrázek 'ruska ambasada v Rize' (blm v prestrojeni 4) (7.9.2025 12:14) reagovat
Furt dokola, mala decka se predhaneji v dementnich gestech a diplomata aby na zapade hledal s lupou v ruce. K cemu jsou tyhle picoviny dobry? Jak presne tohle pomuze cemukoliv jinemu nez uspokojeni detinskych potreb politiku signalizovat svou ctnost?