NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  VipShow


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (KaldaRP (31.5.2024 8:23) reagovat
Nudící se: spis bych to videl tak ze to ze zacatku chteji delat pro lidi ale kdyz poznaj tu masinerii pres kterou je tezky neco rozumnyho protlacit, tak prijdou o idealy vzdaj to a pridaj se k tomu zbytku. A pak uz je jedno jestli s tim sekne nebo tam zustane pac stejne prijde nekdo jinej kdo dopadne uplne stejne nebo bude daleko horsi uz od zacatku.

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (Libtardí fantazie) (30.5.2024 10:15) reagovat
Nudící se: Neboli vymyslíš si, že se někdo nějak jakože chová, a na základě tohoto svého výmyslu tvrdíš, že mu vidíš do hlavy.

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (kosodrevinaRP (30.5.2024 10:07) reagovat
Pokiaľ je to okienko na záchode, tak trafili dve muchy jednou ranou.

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (Nudící se) (30.5.2024 9:31) reagovat
Libtardí fantazie: znám pár lidí, co dělali politiku lokálně (malé město) a pak se jim povedlo povýšit do krajského zastupitelstva. Z dostupných informací myslím, že Filipes to docela trefil. Nejdřív mají ideály, jak to budou dělat pro lidi. Pak se naskytne pár příležitostí, vidí, jak všem kolem to prochází, spadnou do toho a po čase jim to ani nepřijde. A někteří lidi se opravdu chovají od začátku tak, že o práci pro lidi jim nešlo nikdy, jen mít moc nad ostatními a peníze.

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (Libtardí fantazie) (29.5.2024 16:50) reagovat
Filipes: To tvoje fantazírování o cizích motivacích je dětinsky průhledné, chlapče. Ve skutečnosti do cizích hlav není vidět...

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (FilipesRP (29.5.2024 15:16) reagovat
(Libtardí fantazie): No, znám pár politiků, kteří to nedělají pro peníze, ale pro ideály. Dokonce většina politiků do toho šla pro ideály a teprve později jim začalo jít hlavně o peníze. Turek je spíš výjimka - ten tam jde čistě jen pro prachy a ideály žádné nemá - jen velké ego a sliby pro hlupáky. (Kteří nepřemýšlí nad detaily toho, co říká a žerou mu to, i když jsou to hlouposti.) Jediné plus je, že se zdá, že není proruský (ale když zjistí, že za to bude víc hlasů... no uvidíme - v EU určitě bude)

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (Libtardí fantazie) (29.5.2024 12:05) reagovat
Jinými slovy každý, kdo se "chopí každé příležitosti" a kandiduje na nějakou politickou funkci, nemá svědomí.

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (FilipesRP (29.5.2024 11:58) reagovat
On tam nemusí, ale proč si ty prachy nevzít, když mu je hlupáci pomůžou získat. Stejně, jako nemusel důchodcům prodávat biorezonanční přístroje na léčbu Covidu, nebo homepatika. Prostě jsou lidé, kteří se chopí každé příležitosti a pak jsou lidé, kteří mají svědomí. 8-)

Obrázek 'reseni pro flastence' Obrázek 'reseni pro flastence' (Libtardí fantazie) (29.5.2024 11:48) reagovat
Jo - třeba pro toho "chudáka" flastence Filipa Turka, kterej si podle Filipsa musí jít vydělat na rolety do EUropského parlamentu: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Road_hogs.jpg :-D