MotorGuru  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky


Nalezeno 107 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátšest:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dezοlát) (10.2.2024 17:47) reagovat
Cituji: "Představme si nějakou šílenost. Třeba, že na klimatické konferenci vystoupí renomovaný profesor, který prohlásí, že růst množství kysličníku uhličitého nezpůsobuje oteplování, ale je to naopak, oteplování způsobuje růst množství kysličníku uhličitého." https://dfens-cz.com/vedecky-disident-mikulas/

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dezοlát) (10.2.2024 17:37) reagovat
Příkladem "zpolitizované pseudovědy" je slavný "hokejkový graf", který zfalšovala organizace se zkratkou IPCC. Když se oponenti dožadovali zveřejnění zdrojových dat a postupů, tak to ideologové z IPCC odmítli. Celý podvod praskl až poté, co jim někdo hacknul mailserver a zveřejnil maily, ve kterých se ti šmejdi na podvodech domlouvali. A aby toho nebylo málo, tak "vědecké názory" těchto usvědčených podvodníků jsou stále používány pro obhajobu náboženství zvaného "Zelený úděl".

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dezοlát) (10.2.2024 17:31) reagovat
Například v hitlerovském Německu vyšla publikace "100 vědců proti Einsteinovi". Einstein tehdy údajně reagoval: "Proč hned sto? Kdybych se mýlil, stačil by jeden."

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dezοlát) (10.2.2024 17:30) reagovat
Ve zpolitizované verzi "vědy" se typicky operuje s oxymóronem zvaným "vědecký konsensus". Přitom skutečná věda funguje tak, že vědec zveřejní zdrojová data, postup a závěr svého bádání a ostatní vědci to buďto verifikují nebo vyvrátí. Naproti tomu "vědecký konsensus" je ideologická záležitost. Přihlíží se jen a pouze k tvrzení té části vědců, která potvrzuje oficiální narativy. Odlišné názory vědců jsou označovány za "nevědecké" apod.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (10.2.2024 16:45) reagovat
gtttt: Kolik ti je, naivo? Sedum? Staci si vzpomenout jen tri roky nazpet pri kovidu. Kazdy vedec ci lekar, ktery se nejak dovolil vymezit proti vakcinam a zapochybovat o nich, byl vedeckou verejnosti diskreditovan a vyloucen a to zcela bez ohledu na jeho erudici, vzdelani, praxi, publikaci, odbornost atd. Namitky byly apriori odmitany jako popirani vedy a dalsi stupidni zkratky. Stejne to bylo ohledne puvodu viru. Ten, kdo si dovolil uvazovat o puvodu v laboratori, byl vyvrhel.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (gtttt) (10.2.2024 16:42) reagovat
... nad tím seděl a přepočítával to, i když už to vlastně nikoho jinýho nezajímalo, a nakonec našel někde tu chybu, takovou tu, co ji člověk i při pátý kontrole z nějakýho záhadnýho důvodu stejně přehlídne. Prostě chtěl vědět, proč to o ten prakticky vzato zanedbatelný obnos nesedělo. Z nějakého principu. Pro sebe... nebo pro pořádek ve vesmíru, co já vím. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem jeho motivace taky opravdu pochopil...

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (gtttt) (10.2.2024 16:39) reagovat
V médiích, od politiků, možná. Vědec hodný toho označení si ale pro jistotu překontroluje svoje výpočty. Samozřejmě za předpokladu, že ta námitka je něčím podložená, uvádí nějaký argument, vznáší otázky, které dosud nebyly zváženy, a podobně. Neříkám, že by tak postupovali všichni vědci, mluvím o principu. Kdysi, když jsem byl malej, mi otec vyprávěl historku o nějakým jeho známým obchodníkovi, kterýmu jednou nevyšly nějaký účty asi o dvě koruny, Nezdržoval, poplatil, co komu měl, ale pak prej do rána...

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dezοlát) (9.2.2024 15:32) reagovat
Zpolitizovaná verze "vědy" ale funguje tak, že když například v době používání toho DDT vzneseš proti DDT nějakou námitku, tak jsi obviněn z "nevědeckosti", z víry v placatou zem atd. atd.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (exta) (9.2.2024 9:35) reagovat
Autor je debil. Přesně takhle science funguje. Něco se vynalezlo, chyby se stalo, ale když se zjistilo, že jsou to sračky, tak se postupně přestaly používat. Science. Kdyby to byla otázka náboženství, svoje mouchy DDT sypati budeš, říkala by bible, tak nám to pan farář klidně doporučuje dodnes. S nějakým dodatkem, že otrava je v božím plánu, rychlejší cesta do nebe, tak něco. (Nebo že ta otrava je ve skutečnosti z něčeho jinýho).

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (KaldaRP (8.2.2024 8:08) reagovat
Potvurka: bohuzel nejsem schopnej precist ty tvoje preklepy (pises jak kdyz se tady vyskytoval svyho casu Izak) ale covid patri mezi koronaviry a na nektery uz mame protilatky a nevadi nam takze bylo potreba preklenout obdobi bez protilatek a eliminovat slabsi kusy neschopny se adaptovat (evoluce), staci si poslechnot tohodle imunologa [odkaz]

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dezοlát) (7.2.2024 6:35) reagovat
ty jo, s banderovcema taky ne. Proto to ani nedělám.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (7.2.2024 1:28) reagovat
ty jo, snažit se bavit s putlerovcema věcně, to vůbec nemá smysl.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (7.2.2024 0:21) reagovat
from (alias knikal alias ovcoun alias klitorys) spis prebral HHC a tak mele ty jeho sracky. Miko je jiny user, to je klinicky certifikovany dement s IQ do 20. Rama je dost mozna jeho nove jmeno, protoze vykazuje uplne stejne znaky NPC jako miko.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dezοlát) (7.2.2024 0:06) reagovat
Lán Pesa: Ten libtardovaný multiúčťák se za mě (i další dezoláty) sice vydává docela často, ale přesto bych nick Dezolát mezi jeho účty s dovolením nezařazoval.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Lán Pesa) (6.2.2024 23:40) reagovat
kníkal (alias miko, klitorys ostrovid, cyklista, ovcoun, dezolat, from) si zase zapomněl vzít lék na Schizofrenii

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 22:57) reagovat
*nesmí ;´)

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 22:57) reagovat
Merline, ach jo. Že se dá o Rusku libovolně lhát, to přece neznamená, že se smí dávat dohromady zdroje, kde se snaží zjistit a sepsat, jak je to co nejblíže pravdě. Ale jasně, zlá wiki, Moskálie už část blokuje [odkaz]

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (MerlinRP (6.2.2024 22:45) reagovat
@kníkal. "Tohle nejsou nějaký haluze o Rusku, kde se dá skoro libovolně lhát." Jo, jsem moc rád, že jsi konečně přiznal, jak to tak ohledně informací o Rusku na té slavné anglické wiki chodí. Já to sice vím dlouho, ale těší mě, že jsi to konečně veřejně přiznal.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 21:04) reagovat
Ty jo, jsem si myslel, že jsi chytřejší než kozička Merlin, ale ty jsi stejně hloupej, jen víc odrzlej.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 21:02) reagovat
Jo a nejakej marxistickej elficek to do 10 vterin vrati zpet a clanek zamkne, protoze jede ve stejnych fantaziich jako ty. Proste kdyz to nema vlastnosti a schopnosti vakciny, tak to neni vakcina, to je cele. Najdi si jine slovo a ten clanek si oprav sam.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 20:51) reagovat
To už jen trollíš. Případně to teda oprav na [odkaz] . Tohle nejsou nějaký haluze o Rusku, kde se dá skoro libovolně lhát. Tady se pohybuješ někde u vědy, tak se zlepši, primitivně si tu můžu povídat už s Merlinem.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (egal) (6.2.2024 20:31) reagovat
Na dobrú noc, všetkým svedkom covidových. # https://m.youtube.com/watch?v=yi6wxhFc5MI&pp=ygUJY29udGVyZ2Fu

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (egal) (6.2.2024 20:26) reagovat
Veda a biznis si vždy podávajú ruky. https://medium.seznam.cz/clanek/hana-strejcova-desiva-farmaceuticka-afera-z-60-let-20-stoleti-lek-contergan-zpusobil-znetvoreni-tisicu-deti-8833

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 19:59) reagovat
Neni. Po nefunkcnich meme "vakcinach" nemas imunitu ani na 10 minut. Proto to nejsou vakciny.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 19:49) reagovat
Je to záležitost imunity. Jen to trvá jen necelý rok, to tě na tom možná mate.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 19:49) reagovat
Jenze na "preparat pro o nec malo slabsi prubeh" se neda delat reklamni kampan (a psychologicka natlakova kampan v rezii statu) jako na vakcinu, ktera za nemoci udela tecku. Proste levicacke kurvy zase prekroutily slovo tak, jak se jim hodi, aby zmatly nepritele.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 19:47) reagovat
Ale jo, klidne muze bejt. Jen proste neni imunita, neni ockovani. Tak tomu rikejme proste nejak jinak, nez ockovani, protoze lidi jsou pak zmateni. Slova maji nejaky zazity vyznam a pouzivani slov v nahodnych a nesouvisejicich vyznamech nepomaha nikomu.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 19:42) reagovat
Slabší průběh je ale dostatečný benefit. A u koronavirů z principu nic lepšího nevymyslíš. Proč to zvěrolékaři řeší, proč očkují zvířata (i ty žijící desítky let, ať nemusíš psát druhý "argument") každý rok, i když ta zvířata ty koronaviry stejně mohou chytit? Protože opakované infikace koronavirem jsou nejlepší cesta do kafilérky, zatímco s očkováním se zvířata trochu zapotí a odplivnou si a chillujou dál.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 19:40) reagovat
from (alias knikal alias ovcoun alias klitorys): Vubec ne, to tys ji nepochopil. Vakcina, po cesku ockovani, pomaha cloveku pripravit imunitni system, aby ziskal imunitu proti dane nemoci. To nefunkcni meme "vakciny" proti kovidu nesplnuji. Je to maximalne terapeutikum pro slabsi prubeh, ale to je i vitamin D, ktereho ma vetsina populace v nasich koncinach nedostatek. To, ze se laicky zacalo rikat "vakcina" i necemu, co vakcina neni, z ni vakcinu nedela. Cope. B-)

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 19:32) reagovat
blm tos prostě nepochopil vakcínu na Covid. Ale to není poprvé, co se ti něco takového stalo ;). Dej si video od zvěrolékařů, kteří vakcínami proti koronavirům bojují 90 let a něco o tom ví [odkaz] . A nezkoušej zase, že člověk to má jinak, člověk je velká opice.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 19:26) reagovat
from (alias knikal alias ovcoun alias klitorys): No a mezi kovidioty je zase popularni nazor, ze na kovid existuje vakcina, kdyz zadna neexistuje. To nefunkcni meme "ockovani" totiz nesplnuje zakladni definice a ocekavani od vakciny. Blbci jsou na obou stranach, jen hrdinni nezavisli myslitele jako blm to schytava z obou stran. B-)

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 19:19) reagovat
Je to jedna z asi stovek ruských komplexních lží šířených o Covidu. Pro absolutní retardy. Putvurku (izak) by samotnýho nikdy nenapadlo, že viry neexistují.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 18:51) reagovat
maris68: házíš hrách na stěnu. U části putlerovců je populární názor, že viry vůbec neexistují. Pak přece nemůže existovat ani covid a všichni nám lhali a chtěli nás zabít vakcínami. Část těch kriplů popírá i možnost přenosu nemocí přes bakterie a jakákoli nemoc je dle nich třeba z nachlazení nebo špatného jídla. Tohle dost razil jistý jacq v diskuzích na dfensu. My to víme a potvůrka to taky ví, jen jinak ;)

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (maris68RP (6.2.2024 18:46) reagovat
Chrípka je vírusové ochorenie a antibiotiká pri nej nezaberajú. Ak predpíše lekár antibiotiká, tak pri oslabením organizme prepukla aj bakteriálna infekcia. Na určenie toho o akú infekciu ide slúžia CRP testy.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (cyklistaRP (6.2.2024 18:18) reagovat
Prosím vás, navrhněte někdo Potvurku na Nobelovu cenu za nějakou vědu, na Roumingu je ho škoda.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 17:57) reagovat
Chripka se projevuje i v plicich, nebot pres plice se cisti castecne krev, ne jen pres jatra a ledviny, proto tam dostanete i bakterilni zapal plyc, pokud se rovine ve velkem - pokud nekdo zije v prumyslove oblasti z silene znecistenym vzduchem toxickymi latkami rtuti z uhelnych el. - mate respiracni onemkcneni alais chripku temer kazdou zimu, kdy to jsou lide nuceni dychat - jasna chripka z toxcikych sajrajtu v plicich. zase leci se vitaminy, mineraly a pri bakterilnim zapalu i antibiotiky

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 17:54) reagovat
Chripka je bud bakterilni - podavaji se antibiotika - nastudujte u lekaru, muze byt zpusobena i toxickymi latkami a dale je to ocistna porcedura, kdyz mate slabou imunitu a telo uz nevi, jak se toho zbavit, podle exosomu co vylucuejte, rikaji tem bilkovinam viry poznaji, co a chripku mate, jak zavaznou, zda A, B, C nebo jiny level - protoze zeru vitaminy - tudiz jsme chripku nikdy v zivote nemela, jako naprosta vetsina lidi - pokud nekoho budete u chripky stresovat, tak opravdu umre.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (klitorys ostrovidRP (6.2.2024 17:45) reagovat
potvůrko, co je to chřipka? ;) B-)

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Joker) (6.2.2024 17:20) reagovat
Navíc ještě ten obrázek Nico Time ani není skutečná reklama, je to ze hry BioShock.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Joker) (6.2.2024 17:09) reagovat
Trollini- „Něco jsou vědecké omyly, něco diletantství.“: Ale zrovna azbest a kouření není ani jedno. Co vím, u obojího první podezření na zdravotní rizika bylo už v 19. století a nejpozději po 2. světové to byl v podstatě marketing výrobců proti vědcům. Ostatně, už ve 30. letech nacisti v Německu rozjeli kampaň proti kouření, na základě informací o jeho škodlivosti. Což následně v širším pohledu asi moc nepomohlo (aneb Hitler byl proti tomu, takže to bude určitě fajn).

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 16:49) reagovat
https://ctiradmusil.cz/covid-21/

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 16:37) reagovat
Chripka existuje, ale neni to virus ;-)

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (kozička) (6.2.2024 16:23) reagovat
No ale to ho tedy pořád ještě řadí hodně vysoko nad tebe ...

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje) (6.2.2024 16:01) reagovat
nna: tohle je imho izak jen o dva roky starsi, tj jeste vic vyschizovanejsi. ted uz vi, ze chripka je podvod, co jsem cetl jedinou vetu z toho jeho hnoje ;). je jeste blbejsi nez prasatko blm, nekde mezi roztomilou kozickou Merlinem a Dezolatem.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (NN/A) (6.2.2024 15:54) reagovat
Potvurka - už vím proč jsem si tě splet s izákem. Neskutečnej průjem. To je naposledy co jsem dal šanci číst takovej sranec.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 15:53) reagovat
rama: No a to je presne ten problem. Ze vedci i politici svorne tvrdili, ze neco, o cem neznaji a z principu nemohou znat dlouhodobe ucinky, je safe and effective. A kazdeho, kdo poukazal na ten rozpor, medialne zaslapali do zeme a oznacili ho za konzumenta sava. Pro ucinnost noseni rousek a respiratoru taky neexistuje jediny dukaz, ale proste na zaklade pocitu a potreby byt viden ze neco delam to naridili plosne i venku. Nechapu, proc sem pletes vlastence, nebo vlastne chapu, jsi debil.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Dr.Str.RP (6.2.2024 15:48) reagovat
(Potvurka) Jo a nezapomeň na to, že Ivermectin nefunguje, protože to, co má léčit, neexistuje.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Rama) (6.2.2024 15:47) reagovat
blm v prestrojeni 3: No a to je přesně ono. To co se projevuje právě teď. Taková omluva sama pro sebe, jak se na tu společnost vysrat. Ne náhodou tohle pečlivě kultivují russké trollí farmy, aby poté, co by se povedlo nás napadnout, si co nejvíc lidí bylo vědomo toho, že je společnost vlastně týrala a sami si našli mechanismus, že je to vlastně v pořádku, že nás russáci osvobodili, tedy přesně to, co teď vidíme v souvislosti s Ukrajinou. A to si někteří zmetci jako ty ještě říkají "vlastenci". Sbohem!

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 15:46) reagovat
myslis bylinku ?

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 15:42) reagovat
Uz jen to, ze chripka se neda prenst na jineho cloveka az po fakt, ze virus nikdy nebyl dokazan, naipka byl casto spolehlive vyvracen,. jako exosomy - odpad z bunky napadenych toxickou latkou nebo bakterii - jen jak dokazovali covid, nebot nemaji jediny dukaz, nensli jedineho clovek s nim !!! a zkoumalui jak se siri, nenakzili nikoho, ale vetsreli latku do nosu a pak ji z toho nosu vytahli a prokazali PCR testem - to se zustali vsichni zdravi je nezjimalo ;-) udellai vedeckou praci - veda jak hovado

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Rama) (6.2.2024 15:42) reagovat
Potvurka: Taky by to chtělo nějakou bilinku na pravopys.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 15:42) reagovat
rama: No ale nefunkcni meme "vakcinou", ktera nefunguje a nicemu nebrani (ani nakaze, ani sireni nakazy, ani rozvinuti nemoci a symptomu, ani smrti) nezastavis nic. Takze v pro/proti analyze nemas pro a mas jen proti. Za takove situace sel na tecku jen totalni debil.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Rama) (6.2.2024 15:41) reagovat
Potvurka: máš recht, už Cimrman používal na zácpu rozrazil. Na manželské problémy ordinoval s úspěchem potměchuť a vstavač polní. A ne nějaké neexistující spajk proteiny.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 15:40) reagovat
On se blbe prodava vytazek z jitrocele za 1.000 USD 100g, kdyz si to pak kazdy radeji nazbira a koupi u bilinarky ze - a kdo z vas v te vede delal ? ja jen ze mi vzdy neco vedecky vyzkoumali, zadali jsem laboratori jak to maji udelat a zmetit a kdyz to vyslo, tak jsme rekli ze teorie je pro tento pripad pravdiva, kdyz ne, tak nepravdiva, ale tam chteli znat pravdu, ne neco prodat, v konecnem dusledku chteli prodat, ale prumyslovy produkt, tam se blbe svindluje s placebo efektem, ze pacient umrel, se stava

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Potvurka) (6.2.2024 15:36) reagovat
Spike protein a tzv. ukaz s kurunou ala corona virus - ktery neexistuje, uz se pod mikroskopem videlo, mRNA je skoro 10 let stara tech, na zviratech selhala, vsechny bud zabyla, nebo zpusobila neplodnymi, do 2-3 generace, cisli se ve veterrine neujaly - a k cemu davali ten slavny lek na Malarii, ktery na ni nefungoval ? - taky veda? - tech vedeckych dukazu a kecu uz bylo, neni vubec pravda, ze to tahali reknou, na mnoghe ani reklma nebylo, ale byl to vyvar - duvod nepatentovatelnost bylin

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Rama) (6.2.2024 15:27) reagovat
blm v prestrojeni 3: Protože jste se odpojili ze společnosti a myslíte si, že jste tu sami. Staří Řekové takovým lidem říkali "idiota". Společnost musí fungovat co nejlépe a každý jedinec musí přispět svým dílem. S tím se nedá nic dělt. Rizika myla naprosto mizivá potřeba zastavit pandemii dost naléhavá. To s enedá nic dělat.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 15:24) reagovat
nevim: Prvni vetu mas spravne, ale "od léta to nikoho pořádně netankovalo" neni tak docela pravda. Spis pres leto jen zajem opadl, protoze kovid je sezonni onemocneni, ale na podzim a v zime uz zase media jela strasaky o tom, jak vsichni pomreme a ani do mrazaku se nevejdeme, coz vygradovalo dalsim nouzovym stavem. A Fiala, co sliboval, ze nebude jako Babis a na vsechno ma nachystany plan, misto aby prvni dem v uradu ten nouzovy stav zrusil, tak ho nechal dobehnout do konce, pze je stejnej zmrd jako Baba.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Rama) (6.2.2024 15:22) reagovat
Kmikal: náhodou, potvůrka se vyznačuje tak roztomilou až starosvětskou zaostalostí, sveřepostí a důvěřivostí, že se dost divím, že nepíše slovensky.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 15:20) reagovat
rama: Neslo o mutaci, ale o to, ze nelze s jistotou tvrdit, ze je neco dlouhodobe bezpecne, kdyz to stoji na technologii, ktera jeste nikdy nebyla komercne pouzita, je to zalozeno na nejakem spike proteinu, ktery nikdo nikdy drive nevidel a nemuze tak z principu znat jeho vlastnosti za delsi cas, a studie trvaly jen nekolik tydnu. Presto "veda" i politici neustale opakovali "safe and effective", ac pro to z principu nemohli mit dostatek podkladu.

Obrázek 'Why would science lie' Obrázek 'Why would science lie' (Tak nevím ale..) (6.2.2024 15:19) reagovat
blm v prestrojeni 3: ale o tom jsem psal, fakt se už nauč čist ty jelito

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...