Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Stavební rozpočty

 


jejda (23.6.2026 22:05) 👍 👎 ⚠️  Známka: 5Váha: malá


Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

jejda (GreywolfR (24.6.2026 0:56)
@miko žiadne auto, ktoré má v poriadku lak, wapkou "neolúpeš." Wapkou, veľmi silnou, som raz "vyzul" stierače. Nasadíš naspäť. Ak wapka berie "lak," teda asi myslíš "farbu," zjavne ide o naštetkovaný x-krát búraný vrak. A ak si tomu arabáčovi nedal aspoň 5€ tringelt, tak si hovado B-)

jejda (mikoRP (23.6.2026 23:39)
videl jsem hodne, ale opravdu hodne aut, ktere maji totalne zniceny/oloupany lak od wapky na to, abych to dal nekam umyt wapkou. maximalne si to udelam sam. nejlepe ale klasika. ... BTW: je zajimave, ze v cerne hore jsem nechal arabace (albance) umyt auto - jenom houbiska a hadrik. opravdu perfektni prace! to jsem u nas takovou peci nikde nezazil. a ta cena navic totalne smesna - 15E (tusim, mozna mene)

jejda (JapaNaToRP (23.6.2026 23:22)
A to je důvod, proč to myjí jen wapkou. Nebo raději vůbec.

jejda (ententeakRP (23.6.2026 23:11)
druhý den jsme s tím jeli do Chorvatska.... tady se taťkovi povedlo otevřít kufr botou (páčka vedle sedadla řidiče), když zasouval anténu a postavil se na práh, aby lépe dosáhl...

jejda (ententeakRP (23.6.2026 23:10)
Greywolf: [suzukiclub.cz]

jejda (GreywolfR (23.6.2026 22:26)
Rok som v Trnave (v Begame) umýval autá. Niekedy linka robila "zázraky," hit bol, keď kolegovi takto kefy na novom nezamknutom Hyundai Ioniq 5 otvorili dvere (zapustené kľučky) a keď sa brána vracala zozadu dopredu, vylomila dvere naopak... To nevymyslíš. Kefy sú zlo, hlavne pre lak. A bez predumytia wapkou a chémiou beztak zostane auto relatívne špinavé. Ručné umývanie je neporovnateľne šetrnejšie.

jejda (misilRP (23.6.2026 22:19)
jakou mu tam v ramci myti vygravirovali frajerskou drazku! To jsou, panecku, sluzby. Ne jako u nas!

jejda (tvarKouleR (23.6.2026 22:13)
Já tomu moc nerozumím, ale nedává se při umývání na to auto ještě něco ? Voda třeba ?