|
žíža
(Greywolf) R (23.6.2026 22:30)
|
|
V tomto "super" počasí je každý smädný. Na dvore mám "bazénik" pre vtáky, najčastejšie sa chodia napiť dva holuby, ktoré tu mám. Zdravé lesné holuby, žiadna mestská háveď, čo prenáša choroby. |
|
|
žíža
(superuser) RP (23.6.2026 22:25)
|
fu dnes prostě nemá svůj den, nechte jej na pokoji |
|
|
žíža
(misil) RP (23.6.2026 22:20)
|
|
a jaka asi je, kdyz si v ni machaj tlapky spinave od medu?! Tvl, zkus se zamyslet... |
|
|
žíža
(wget) (23.6.2026 22:19)
|
|
fu: nerozumis tomu, tohle je vceli napajecka, zadna sladka voda v tom neni. Krmeni probiha jinak. |
|
|
žíža
(fu) RP (23.6.2026 22:07)
|
|
neni ziza, ale sladka voda, ty jelito |
|