Strana 6/6.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 19:18)
|
reagovat
|
|
Knůberal článek není důkaz události. Dneska jsou všude kamery, zvlášť na internátech, bys koukal, co všechno se točí! Takže by nějaké to gore být mohlo, ale zatím jsou v mase jen nějaké fetky. To je jako s celým tím slavným zpravodajstvím, kamery jsou všude, ale tady, tady zrovna nešly! U nás se ztratil sousedce čokl, blbej prťavej plesnivej čokl, a našli ho podle kamer! Kamery jsou všude! A oni tu dobu, než to zvládne vygenerovat algoritmus, takle promrdají! Nebo spíš ne, a jsou to pohádky. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 19:13)
|
reagovat
|
|
Kakaci chtel jsem ti linknout clanek z jednych nejmeovanych ceskych mainstreamu ale za necely tyden uz tam ten clanek neni. Bylo to v den utoku a psalo se tam, ze zatim jsou obeti 12 holcicek ve veku 14-18 let a 50+ zranenych vetsinou studenti/deti. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 19:08)
|
reagovat
|
Jo a Knůberale, nevím, jaký bych si měl dělat názor na situaci, o které nic nevím, krom toho "jedna paní povídala", takové události jsou mi šumák, viz tady, obrázek a k němu text, zdroj 404, ale jak psal Občan Ydyot, "zdroj je zbombene hriste " a hotovo https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=pro_nektere_nejvtipnejsi_zprava_dne.jpg |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(mikokotiny) (29.5.2026 19:07)
|
reagovat
|
|
mikokote, nechci po tobe nic uvarit. chci po tobe jedno jedine, fakt jednoduchou vec, aby ses vymezil proti vrazdeni kohokoli kymkoli kdekoli. opravdu nic jineho - ve jmenu lidstva. enchci, abys byl jako na soutezi miss, kde je povinnou disciplinou srdcervouci vykrik: AT ZIJE SVETOVT MIR!, protoze vime, ze to je silena picovina. fakt chci jenom to, ze nechces, aby kdokoli vrazil kohokoli. to je tak tezke pochopit? (ja vim, ze ve tvem pripade ano, ale nevzdavam to) |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(mikokotiny) (29.5.2026 19:04)
|
reagovat
|
|
a je krasne videt, jak se banderovsti bezmozci snazi vykroutit, aby se vymezili vuci vrazdeni obecne. a budou uhybat, otace, davat podminky, protiotazky, ale nepriznaji, ze kdekdo vrazdi. ne. a ne. a ne ... budou placat o prekrucovani faktu, pritom sami ty fakta prekrucuji. lzou a podsouvaji dementni lzi typu: "vsichni jsou zli, jenom rusko je hodne" ... naserte si. jste svine. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 19:04)
|
reagovat
|
|
Knůberal jak to myslí, neptal? Já se vždy ptám na zdroj, když někdo něco tvrdí, jinak je to jedna paní povídala, jako to, co tady tvrdí mimo miko a další jemu mainstream papouškující podobní. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 19:03)
|
reagovat
|
knucoune, tak proc vzdycinky prilitnes s nenavistnym komentem ohledne urkrajincu? protoze si ruska svine |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 19:02)
|
reagovat
|
Knikale vzapeti larpujici za kakace. Kakac by se takhle debilne neptal, zjistil by si o dane problematice svoje a neptal se me na nazor. Chytry lidi si vytvari nazory samy a neprebiraji je z ruznych politizovanych zdroju, kde to pak papuskuji dal. A to tvoje "nejsem kníkal" z tebe syci debilitou ze to ani hezky neni |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:59)
|
reagovat
|
Kakaci, ja se vzdycky smeju kdyz pribehne nejaky zmateny debilek a zacne vsem vysvetlovat, koho by jsme meli mit radi a koho nenavidet a pak prska ty trapny argumenty a kdyz si udelas trosku vyzkum a kuknes se na sitauci trochu ze strany, tak zjistis ze je uplne stejny jak ta strana na kterou plive |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 18:58)
|
reagovat
|
|
Knůberal a co myslíš, kdýž jsi psal o tom internátu, je to s ním tak, jak tvrdí, jsou k tomu nějaké důkazy, nebo je to také jen: jedna paní povídala. Neříkám, že přímo explicitní musí být, nejsem kníkal, klidně cenzurované rozjebané ty holčičky. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Otep) (29.5.2026 18:57)
|
reagovat
|
|
Touche. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:56)
|
reagovat
|
|
knucoune a fakt ser na cokoliv jineho (nemas na to mozek, smir se s tim): chvili mne vydavas za ukrajince, chvili za rusaka. fakt jsi imbecilni trumbera. ale klidek - nemuzes za to. ja chci fakt jenom jednu vec, zkopiruj sem tento text: Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 18:56)
|
reagovat
|
|
Knůberal tak víš jak, je to nuzácká filcka, pořád o nich píše, myslí na ně. Jako důkaz, že propaganda funguje, je mimo miko excelentní. Jinak obojí jsi trefil. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:55)
|
reagovat
|
Drz uz hubu s tebou se tu uz nikdo nebavi |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:54)
|
reagovat
|
|
knucoune, nechci po tobe nic uvarit. chci po tobe jedno jedine, fakt jednoduchou vec, aby ses vymezil proti vrazdeni rusakama na uzemi ukrajiny. opravdu nic jineho - ve jmenu lidstva. enchci, abys byl jako na soutezi miss, kde je povinnou disciplinou srdcervouci vykrik: AT ZIJE SVETOVT MIR!, protoze vime, ze to je silena picovina. fakt chci jenom to, ze nechces, aby rusaci dal vrazdili na ukrajine civilisty. to je tak tezke pochopit? (ja vim, ze ve tvem pripade ano, ale nevzdavam to) |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:53)
|
reagovat
|
Kakaci, neztracej s nim cas, je to xoxlobot. Je krasne a urcite jsi nestihl jeste posekat zahradu nebo se slouchnout v bazenu |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:49)
|
reagovat
|
kakousku, hezky se snazis prpnout - ale uz vime, ze jsi alterego jine ruske svine. navic, uz je to fakt valka? uz za to neni flastr? donedavna to jeste furt byla jenom 3deni SVO. rekni cislo deniho rozkazu, podle ktereho se to uz smi pojmenovat valka |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:49)
|
reagovat
|
Kamo ty jsies horsi jak rusky bot, tocis jednu a tu samou sracku dokola s nulovou informacni hodnotou a ani si nevsimas ze tu jedine ze sebe delas debila jenom ty Kazdopadne od ruskyho bota jses sem tam dozvedel nejaky ten recept. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 18:46)
|
reagovat
|
To víš, mimo miko, ve válce umírají lidé. To je překvápko, co. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:46)
|
reagovat
|
|
doporuceni: zmen si nick na Ruska svine c.1 ... a pro vsechny dalsi "identity" co tady provozujes, zvysuj cislo. jake ne ze by se nedalo te identifikovat, ale prece je to pak rychlejsi. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:41)
|
reagovat
|
|
takze rusaci smi vrazdit. ok ... makirovka ti moc nevychazi, tu nase ruska svine |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:40)
|
reagovat
|
Mas pravdu, ty jsi vetsi picovina a proto tedy snaha ti neco vysvetlovat je absolutne zbytecna. Hold jses rusak no |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:32)
|
reagovat
|
|
knucoune, prosim, nepredvadej se v picovinach. nejde ti to. opakuji, staci zkopirovat text: Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:30)
|
reagovat
|
Schizofrenie ti solidne progresuje. Driv jsme byli vsichni tezko, pak datel, pak jsis nasel jinyho chudaka. Nemuzu se dockat az ti se napise kakac, blm nebo carl a nebo nekdo dalsi kolemdouci a ty zas dostanes zachvat FNUKOTU Ale je sranda jak ti vsichni rikaji ze jsi vypatlanej kokot a ty dokolecka fnukas jedny a ty samy sracky, to prece nemuze byt jenom nahoda |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:25)
|
reagovat
|
|
a uz je zase tady ten multinick - nakolik clovek musi byt vymasteny, ze zere ruskou propagandu, vytesuje se ze zabijeni ukrajinskych zen a deti ruskou federaci a jeste ma zaludek tady vypisovat pod vice nicky? jako si fakt myslis, ze si geroj? hovno (sorry - govno!) durak si. nic vic. vatnicky durak. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Otep) (29.5.2026 18:22)
|
reagovat
|
|
Chováš se jak buran. Asi tolik k tý vaší Ukrajinské solidaritě. Knůberál má pravdu, jste uplně stejný jak Rusáci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:19)
|
reagovat
|
Kdyz lognes vic uctu a budes si vylizovat sam sobe prdel, tak stejne zustanes kokotem a ti rel naprosto jasnou vec a ty tu fnucis ze to neni dost konkretni. Vyliz si prdel, merim vsechny stejnym metrem zmrde ukrous = rusak |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:16)
|
reagovat
|
|
a vis, ze mi je to uplne uprdele, kdyz to pisne nejaky debzon? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (29.5.2026 18:15)
|
reagovat
|
Nie je, knuberal to odmieta napisat. Sprajcol sa. Pritom je to easy, totiz, on vseobecne odsudzuje nasilie, ale v konkretnom pripade uz nevie pomenovat konkretneho agresora a kobkretnu obet. Alebo nemoze |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Otep) (29.5.2026 18:14)
|
reagovat
|
|
Miko, víš že jsi tady opravdu za kokota? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (29.5.2026 18:13)
|
reagovat
|
|
[instagram.com] |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:13)
|
reagovat
|
|
o tom rec nebyla, ani m,oje otazka tak neznela. tak jenom zkus zkopirovat nasledujici text (to by ty tvoje 2 mozkove bunky mohly zvladnout, kkdyz zvladaji kopirovat texty z kremlu): Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:08)
|
reagovat
|
|
Jsi vypatlany idiot. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:07)
|
reagovat
|
|
a ti rikam zas a znova: pokud se nevyhranis proti zabijeni rusakama, nepohnem se dal ani o pid. bud budes proti, nebo pro. nic jineho neexistuje. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:06)
|
reagovat
|
|
ne, neodpovedel si ani jednou. furt tam neco dopisujes, menois text, takze nakonec to vyzni uplne jinak, nez pisu. jeste jednou, misto hromady textu, zkus opravdu strucne odpovedet: souhlasis s tim, ze rusaci smi na ukrajine vrazdit civilisty? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 18:04)
|
reagovat
|
|
Ja jsem ti na to uz nespocetnekrat odpovidal ale ja nemuzu za to, ze ty jsi vypatlanej a vzdycky si to vylozis po svym a zacnes fnukat jednu a tu samou sracku dokola. Jsem proti vrazdeni JAKYCHKOLIV civilistu. Amen |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 18:01)
|
reagovat
|
|
urazet umis, ale odpovedet ne: souhalsis s tim, ze smi rusaci vrazdit urkajinske civilisty, nebo s tim nesouhlasis? so easy odpoved: ANO, nebo NE. ... mas s tim problem? (vim, ze mas, ale pokoj ti nedam, mas smulu) |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 17:57)
|
reagovat
|
Taky nemas nick KOKOT a presto jim jsi. Nahoda? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 17:54)
|
reagovat
|
nefnukam. nemam nick knucoun |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 17:53)
|
reagovat
|
Fnukej dal zmrde, vsichni vime, ze jenom lzes A krome hejteni rusaku nic nemas, je to zaklad tvoji osobnosti, stejne jako buzici stavi svoji osobnost kolem svoji sexuality, tak ty xoxle jsi postavil celou svoji osobnost na nevavisti rusaku. Takze jsi vlastne uplne stejny jako ty udajny rusaci na ktery sam nadavas, ty nas ukrorusacku |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 17:52)
|
reagovat
|
|
a je krasne videt, jak se kremloboti bezmozci snazi vykroutit, aby se vymezili vuci ruskemu vrazdeni civilistu na ukrajine. a budou uhybat, otace, davat podminky, protiotazky, ale nepriznaji, ze rusaci vrazdi. ne. a ne. a ne ... budou placat o prekrucovani faktu, pritom sami ty fakta prekrucuji. lzou, papouskujou ruskou retoriku: "vsichni jsou zli, jenom rusko je hodne" ... naserte si. jste svine. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 17:48)
|
reagovat
|
|
to neni zadna mnatra - to je fakt. rusaci jsou zkurvene svine. a nic s tim neudelas. muzes je hajit jak chces. a vime, ze to delas, protoze sam si takova ruska svine. ani ne lidska, jenom ruska. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 17:43)
|
reagovat
|
Temhle srackam uz nikdo snad neveri. Ta vase trapna mantra "russia bad" a prekrucovani faktu. Kde vykreslujete Ukrajinu jako nejakou chudinku, kdy realne je nejvetsi kurva, tak nejak stejna jako Rusko. Ale kokutek co sme postuje tyhle xoxlo sracky sem chodit lecit svoje mindraky vyprvenim pohadek o ukrajine. Projebali jste valku, se stim smir, brzo pojedes domu, neboj |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(mikokotiny) (29.5.2026 17:41)
|
reagovat
|
|
takze mikousku smi strilet a vrazdit kdokoli kohokoli? staci rict: ano, nebo ne. dokazes to? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 17:37)
|
reagovat
|
|
takze kakousku rusaci smi strilet a vrazdit na ukrajine civilisty? staci rict: ano, nebo ne. dokazes to? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 17:35)
|
reagovat
|
|
Protože ty papáš tu propagandu, že útočí "cilene na sidliska, panelaky, skoly, obchodaky" s civilisty. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 17:31)
|
reagovat
|
|
aha - to je to co ukazovali rusaci, ze? a ze ty novinare do te druhe budopvy nepustili a nesmeli tam dokumentovat, to je taky normalni? a taky ta odveta byla spontanni ... jo jasne rusacke svine. proste budete donemoty obhajovat ruske zabijeni. ... jako mne je lito kazdeho civila, bez ohledu, kde to je. ale nesmis odeprit ukrajincum se branit. a primarne utoci rusaci - a cilene na sidliska, panelaky, skoly, obchodaky ... ciste k tomu chci dospet, abys odmitl a vyhranil se k temtu rusakym zverstvam. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 17:22)
|
reagovat
|
Ne myslim holcici kolej kde obeti byli holcicky 14-18 let |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 17:21)
|
reagovat
|
|
nyslis to vycvikove stredisko operatoru dromu a jejich ridici stredisko? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 17:13)
|
reagovat
|
Jojo fnukej curaku, neni to tak dlouho co xoxlove hodili 16 dronu na holcici koleje v Luhansku. Vy si fakt nemate co vycitat |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 17:06)
|
reagovat
|
nj, jasne bezmoci kremloboti - rusak vrazdi, utoci., ale my vyhledavame konflikty. fakt pekne vypatlani rusti kokoti |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 17:01)
|
reagovat
|
Presne, mas pravdu, srat na xoxla mika knikalovice |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(jebnuty xoxol) (29.5.2026 16:55)
|
reagovat
|
|
chudinka opustena jenom vyhledava konflikt, ser na nej |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 16:43)
|
reagovat
|
|
tak co knucoune, co ti tvi rusaci? smi vrazdit dal? treba temato biodrony? nebo si proti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 16:34)
|
reagovat
|
Vis co je trapny? Ze xoxol knikal se uz ani neskryva, na ferovku postuje ty svoje ukrajinsky sracky z fejsicku kde ma vychozi jazyk Ukrajinstinu |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 16:29)
|
reagovat
|
|
No jo, nuzácké filcky na zemi zaslíbenou myslí stále. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 16:12)
|
reagovat
|
Rusak z temu zafnukal |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(jebnuty xoxol) (29.5.2026 16:05)
|
reagovat
|
|
3/4 sveta jsou jebnuti xoxolove jen knuberal je letadlo, seems legit |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 16:00)
|
reagovat
|
rusove konecne neco vymysleli, ale soudruh knucoun jim to nechce uznat. podle neho jsou rusove natolik neschopni a zaroven natolik tupi, ze nejsou schopni vymyslet samoridici biodron? no reknete sami, neni divny? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 15:43)
|
reagovat
|
Ktery jebnuty xoxol nam tu postuje tyhle sracky? Mohl jsi alespon zakamuflovat ze jsi ukrorusak |
|
Strana 6/6.