Strana 4/6.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 12:44)
|
reagovat
|
Tak jak xoxlove bombarduji koleje plny nezletilych holcicek? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 12:42)
|
reagovat
|
|
kolik sracek nablito od ruskych svini na jednoduchy dotaz: odsuzujete ruske vrazdeni na ukrajine, nebo ne? vyserte si klidne i oko, naserte si do katat, ruske svine, s tim vas budu mobmbardovat furt. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 12:34)
|
reagovat
|
Mily rusky schizousku Knikalovici, jedny kdo tu nad nuzakovem knuci kazdy den jsi ty. Kdyz tu nejsi, tak tohle misto je zase normalni. Lidi zas vesele resi auta, kundy, kozy, stavby atd. Neni divu ze jsi zabanovej curacek |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 12:32)
|
reagovat
|
Pro ukrajince neplati pravidla jako pro vsechny ostani? Chces tu fnukat o nejakych specifikach jako pro buzny? Zlo je zlo, je jedno jakou ma tvar a je jedno jestli ho delaji ukrjinci, rusove, zidi nebo kdokoliv jiny. Zlo zustane porad zlem a abych definoval zlo, nemusim k tomu vytvaret specialni zmrdopripady, ze tady je to v poradku(kdyz to delame my) a tady je to spatne(kdyz to delate vy) |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (30.5.2026 12:31)
|
reagovat
|
|
Mimochodem, jeho neutralita je přesně to, jak si zasraní rusáci představujou neutrální ukrajinu. Poslouchat fašouny na slovo, opakovat to, co řekne jejich vůdce, pokřikovat jakékoliv sračky, které z Moskvy přijdou a mezi tím občas pronést, jak moc jsou neutrální. Tako přesně si to vůdce představoval, to přesně ukrajina nedělala a proto přesně nad ní kaknuberal každý den tak brečí.. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (30.5.2026 12:27)
|
reagovat
|
|
Zkurvenej fašoun, kterej tu podporuje posranej rusostán každým svým postem, kterej používá fašounskou propagandu a kohokoliv kdo s ní nesouhlasí označuje propagandistickými termíny brečí, že si nemyslíme, že je neutrální. Fašoun logic... |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(mikokotiny) (30.5.2026 12:23)
|
reagovat
|
|
Zajimave je, ze od tebe porad ctu jenom o tom jednom vrazdeni. Opruzujes s tim 24/7. Pokud tedy skutecne odsuzujes jakekoli vrazdeni, proc se porad ptas na to jedno vrazdeni a ne na jakekoli vrazdeni? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 12:15)
|
reagovat
|
Stejne to plati pro tebe. Privandroval jsi ze svyho xoxlolandu a chces tady po lidech aby byli soucasti TVYCH ZKURVENYCH PROBLEMU. Mame te v pici hosku, jsi jak ten deges co po slusnych lidech neco chce, ty nemas pravo nutit lidi prijmout jakoukoliv stranu v konfliktu, zmde |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 12:13)
|
reagovat
|
Ja mam problem s tim ze mi nejaky rusak po me chce abych odsoudil jiny rusaky. Ja mam problem s tim, ze nekdo po me chce abych zaujal stanu konfliktu. Neutralita ti nic nerika? Nebo je mi potom docela picu? Nebo proste nechci recyklovat proukrajinsky narativ? Kdyz pojedu nekam na dovolenou a dva cigosi se tam budou rvat tak taky mavnu rukou a reknu ze jsou oba dva debilove, ale jestli za mnou jeden z nich prijde a bude chtit odsoudit toho druhyho tak samozrejme ho poslu do pici |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 12:05)
|
reagovat
|
Aj vdaka nasim prorusjym mrdkam sa nejako teaim na casy, ked rusaci ochutnaju vlastnu medicinu, obyvateltvo bude umierat pod baletmi dronov a bomb a ja budem hlasat! "Vadi mi akekolvek vrazdenie!" |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (30.5.2026 12:05)
|
reagovat
|
|
Knuberal, zavrhujes vpad RF na uzemi Ukrajiny a bezduvodne utoky ruske armady na ukrajinske civilisty? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 12:02)
|
reagovat
|
je zajimave, ze jsem se proti jakemukoliv vrazdeni (vcetne ruske) uz vyjadril dostatecne jasne a nekolikrat. akorat vy mate s tim desny problem - obecne ne, mate problem s vrazdenim rusakama. tak schvalne - napis: Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(mikokotiny) (30.5.2026 11:56)
|
reagovat
|
|
Zeme zaslibena je to pro tebe, soudruhu miko. Normalnimu cloveku totiz vadi jakekoli vrazdeni. Nezavisle na tom, kdo koho kde vrazdi. To jenom ty neustale vnucujes specialne rusko a omitas vyjadrit souhlas nebo pozadovat souhlas s jakymkoli vrazdenim. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (30.5.2026 11:53)
|
reagovat
|
jj, a proto tu svou zemi zaslíbenou stále ty filcky akcentují. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 11:51)
|
reagovat
|
|
rusko je zeme zaslibena jenom pro vas rusaky - proto nejste schopni vyjadrit nesouhlas, kdyz ruska vojska vrazdi v cizi zeni. vy z toho mate doslova svinskou radost. akorat se to snazit maskovat tvrzenim, ze vsichni ostatni kolem vas jsou rusaci. nj, svine svini zustane, i kdyby komunikoval pres translator |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(mikokotiny) (30.5.2026 11:50)
|
reagovat
|
|
Asi se soudruhu mikovi styska po "zlatych" rudych casech, kdy jezdil za odmenu za vzorne sluzby rezimu na zajezdy ROH do Sovetskeho svazu. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (30.5.2026 11:46)
|
reagovat
|
|
Inu filcka stále myslí na svou zem zaslíbenou, s tím nic nenaděláme, musí ji zmiňovat dokola. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 11:32)
|
reagovat
|
Proc se me zhrzeny rusak pta "na moje" rusaky? Odpovez si na to sam, stejne si to prekroutis podle sebe a navic jsou to tvoji soukmenovci |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 11:28)
|
reagovat
|
|
knucoune, tak co ti tvi rusaci? smi vrazdit dal? nebo si proti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 11:20)
|
reagovat
|
MRKEV JE KOKOT |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(MildaXX) (30.5.2026 11:16)
|
reagovat
|
|
Russkej chudobinec musí shořet. Kompletně celej. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 11:11)
|
reagovat
|
mrdlinku, mam na tebe prosbu - zkopiruj sem tento text: Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Adolf Čtvrtek ) (30.5.2026 11:10)
|
reagovat
|
|
russové nejsou schopný dobýt ukrajinu, ale vyrábět chaos a nenavist na internetu, to jim jde
Jo a pak jestě umí vraždit malé děti. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Zabanovanec) R (30.5.2026 11:06)
|
reagovat
|
@mrkev: Vždycky jsi byl kokot a zůstaneš jím nadosmrti. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (30.5.2026 10:34)
|
reagovat
|
|
Hlavně ale neřešme, kolik bylo v té posádce v Milovicích ukronácků. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (30.5.2026 10:09)
|
reagovat
|
|
Potrefená husa přišla, toť originální nuzák Merlin. Jeho máma pomohla rozmnožit posádku v Milovicích o 10 % personálu a zbytku upevnila morálku. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Zabanovanec) R (30.5.2026 8:53)
|
reagovat
|
|
Zase klasický nácíček. Vy obhájci a obdivovatelé Banderovců neumíte pro změnu nic jiného, než dogmaticky trvat na svých lžích a hájit svého zeleného fírera zuby nehty. A vůbec vám nevadí, že ty vaše stupidná argumenty už byly několikrát vyvráceny a že sami Ukrajinci ani moc netají své nacistické přesvědčení, vy budete neochvějně chrlit svoje lži až do konce svých dní. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (30.5.2026 8:01)
|
reagovat
|
Zase klasická rusalka. Nic jiného neumí než ukrást cizí přezdívku a nesmyslně otočit původní zprávu. Ostatně Rusi ani nic jiného kromě násilnosti a zlodějem nedovedou |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Monika97) (30.5.2026 5:47)
|
reagovat
|
Tady je zas naknuceno od banderovcu |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Monika97) (30.5.2026 1:42)
|
reagovat
|
Tady je zas naknuceno od rusaku |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (29.5.2026 23:03)
|
reagovat
|
Kurvy ruské do pozoru!!! Soudruh cok vstoupil do mistnosti. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 22:45)
|
reagovat
|
|
Na mě zase neplatí takovéhle snůšky nesmyslů. Nevím, proč bych měl brát něco zpět. A pokud tě zajímá něco jiného, budeš si muset k debatě na jiné téma najít někoho, koho to jiné téma zajímá taky. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 22:30)
|
reagovat
|
|
mas smulu. na mne metoda 2 kroky vpred a 3 kroky vzad neplati. rekl si toho vic, nez ti je to mile, to uz zpatky nevemes. ale furt se vracis k tematu, ktery nebyl hlavnim, ktery mne ani tolik nezajima. uz si ho predtim uzavrel, tak jsem ti polozil otazku - a odpoved na ni mne zajima. ale misto odpovedi se zas vracis k vrbeticim a cukovi a gekovi. ... jak jsem rekl: mne zajima odpoved na otazku: odmitas ruske vrazdeni ukrajinskych civilistu, nebo ne? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 22:24)
|
reagovat
|
|
Potvrdil jsem že jsou podezřelí a ty z toho máš druhé vánoce? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 22:01)
|
reagovat
|
BTW: krasne si potvrdil akci ruskych agentu, kteri provedli vybuch na prikaz moskvy. dekuji soudruhu a pak se divite kremloboti, ze vas povazuji za bezmozky |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:56)
|
reagovat
|
|
zas pokus o uhybny manevr, co? nj ... |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 21:55)
|
reagovat
|
|
Takže Vrbětice máme zjevně vyřešené. Tak mě tak napadá: kdyby Rusko z něčeho podezřívalo nějakého českého rozvědčíka Pávka a požadovalo by jeho vydání - myslíte si, že by ho ČR vydala? Jak moc běžné je, aby státy vydávaly svoje špióny nepřátelům? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 21:48)
|
reagovat
|
Hele rusaku a nemas spis obhajovat ty svoje nuzaky? nebo ve vas teda neni takovy rozdil? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:44)
|
reagovat
|
|
tak se vratme k puvodnimu tematu - odmitas ruske vrazdeni ukrajinskych civilistu, nebo ne? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 21:34)
|
reagovat
|
|
To není moje vina, že píšeš blbosti. Prostě reaguju na to, co skutečně píšeš. Jako svině se chováš ty. Lžeš, že víš, co vím já. Přitom to vědět nemůžeš. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
Už se zde k tomu přiznal, že je, najdi si to. Dokonce jednou vedl schůzi SSM psal dědek! |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 21:32)
|
reagovat
|
Kdyz nemas co rict, rekni ze oponent je ruska svine, miko jsi zhrzena ruska svine? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
A Vrbětice vytáhl tvůj soudruh cok v 19:57. Takže o něco asi šlo. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
blbe jsem to napsal, ale ty to vis. ok, proste si dalsi ruska svine. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 21:29)
|
reagovat
|
|
"dukazy jsou, ale nemaji je jak ziskat" ... Mít důkazy znamená mít důkazy již získané. Nemít jak získat důkazy znamená nemít důkazy. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:26)
|
reagovat
|
ale tady neslo o to (nevim, kdo zas vytahl vrbetice). tady jde o to, aby nekteri se striktne vymezili proti rusackemu vrazde ukrajinskych civilistu. a k tomu furt nedoslo. ale klidne muzes i ty (bez ohledu na vrbetice a ruske agenty cuka a geka), staci nakopitovat: Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:24)
|
reagovat
|
|
dukazy jsou, ale nemaji je jak ziskat (vyslechnutim podezrelych - a bez nich se dal neda hnout, v tomto pripade). ano jsou to trapne proscesni chyby, co se da delat. ale o tom je demokracie. bohuzel. dukazy jsou - jsou dostatecne k tvrzeni, ze za vybuchem stoji rusti agenti - ale dal se pro procesni prekazky postupovat neda. (respektive nesmi) ale proruskym kokotum to vysvetlit nejde - budou tvrdit, ze dukazy jsou nedostatecne. i kdyz to neni pravda |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 21:23)
|
reagovat
|
|
Jedna paní povídala, že to byli mimo mikovi oblíbenci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 21:20)
|
reagovat
|
|
Přitom je to celé úplně jednoduché: 1) Pokud by byl důkazů skutečně dostatek, nebylo by nutné žádné další získávat. A nebylo by potřeba se vymlouvat na nepřítomnost podezřelých. 2) Pokud ale Rakušan prohlásí "Policie vyčerpala možnosti získat další důkazy a informace potřebné k zahájení trestního stíhání", tak je naprosto jasné, že potřebný dostatek důkazů ve skutečnosti neexistuje. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 21:19)
|
reagovat
|
|
Takže ty nechápeš ani tak jednoduchý rozdíl mezi "před zahájením trestního stíhání" a "ve stádiu trestního stíhání". Ale "vypatlany kokot" jsem já. Jsi opravdu diskutér na úrovni. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 21:14)
|
reagovat
|
|
A6 ukážeš důkazy o tom GRU ve Vrběticích, tak ti z množiny "nevěřím v nic" klidně vyjmenuji všechny věci ve Vesmíru, vč, tvých oblíbenců, nuzácká filcko. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 21:13)
|
reagovat
|
ok, takze nereknes, ze jsi jsi xoxol nebo zhrzenej rusak? takze jsi fakt zkurvenej rusak fnukajici na rusaky. diky to mi staci |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:11)
|
reagovat
|
ok, takze nereknes, ze rusak nesmi vrazdit, nereknes, ze neveris ve svatyho putlera diky, to mi staci |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 21:10)
|
reagovat
|
já nejsem věřící, takže nevěřím ani v Jéžička, kupodivu, ach jak seš mimo |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:10)
|
reagovat
|
|
sam si si odpovedel, ze trestni stihani muzes zahajit jenom, kdyz se podezrela osoba nachazi na uzemi CR. jako fakt vypatlany kokot - presne k tomu jsem te od zacatku smeroval |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(:.) (29.5.2026 21:08)
|
reagovat
|
|
Ta citace z 20:58 je jedna z mnoha mediálních vyjádření. A není pravdivé. Policie nemůže zastavit stíhání jenom proto, že podezřelí jsou v zahraničí. Cituji: Trestní řád neuvádí, že ve stádiu prověřování, tedy před zahájením trestního stíhání, se podezřelá osoba musí se nacházet na území České republice. Zda se podezřelý nachází na území České republiky, se řeší až ve stádiu trestního stíhání." |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (29.5.2026 21:08)
|
reagovat
|
Miko, ty jsi xoxol nebo zhrzenej rusak? ne ze by v tom byl velky rozdil, ale tak pro poradek? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:08)
|
reagovat
|
tak mi napis aspon: neverim ve svatyho putlera! |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (29.5.2026 21:06)
|
reagovat
|
|
Fajné, že zase vtahuješ své oblíbence, ty nuzácká ffilcko naše. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (29.5.2026 21:05)
|
reagovat
|
|
takze nezkopirujes a neodpovis, jestli podporujes ruske vrazdeni civilistu na ukrajine. moisto toho zas budes kdakat nejake picoviny. (hlavne ze ty veris na svatyho putlera) |
|
Strana 4/6.