Strana 3/6.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:53)
|
reagovat
|
Jde videt tvoje vysoka ucast. Nechat se vyjebat rusakem a jit fnukat xoxlo sracky je tvuj pravy udel. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:50)
|
reagovat
|
Milujem teraz ruske party iba ruske zenske s vibratormi a ruski chlapi zalezeni doma aby ich necapli a nevzali rovno do mlynku |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:47)
|
reagovat
|
Vis ty jsi jak typek na party, ktery sedi v rohu neco si tam brumla cobolsky a nikdo se s nim nechce bavit ani pokouset se mu porozumet. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:46)
|
reagovat
|
Budes tam pekne svojej jednotke zvanit nieco o tom, ako ti vadi akekolvek zabijanie civilistov |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:45)
|
reagovat
|
Mohol by si zdvihnut prdel, a ist Putina podporit na frontu. Za rusakov, samo sebou. Co ty na to. Nie len zvanit a popierat realitu, z toho sa to syfilisove hovno nenazerie |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:44)
|
reagovat
|
Ne, iba tebe ruskej fasounku |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:42)
|
reagovat
|
A ty rikas ostatnim, ze jsou fasouni? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:42)
|
reagovat
|
No u vas to musi pekne vyzerat ked slovencinu necitate a ignorujete co Bures povie vy ste celkovo v pici, ale to sme odbehli. Stale je to kozmetika oproti vam kolaborantskym putinovym buzerantom |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:40)
|
reagovat
|
V nejakom rebricku hodnot su u nas normalni lidi, europani, potom migranti, potom migranti kriminalnici -dovezeni doktori, potom tulave psy a macky, potom dlho dlho nic a pak su tam ruske svine to vsetko vdaka tomu Putlerovskemu syfilisovemu hovnu a jeho podporujucich putinovskych buzerantov |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:40)
|
reagovat
|
Vis ze polovina lidi coboly necte vubec a druha pulka je ani nebere vazne? Tady jsi na sptane adrese frajere |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:37)
|
reagovat
|
Po knuberalovi nic nechcem. Citaju to tu aj ini debzoni ktori si snad vstupia do svedomia, ze co hlasaju je picovina a aspon trochu sa naformatuju aby neboli za kokotov ako knuberal. lebo vies, co je dnes horsie ako byt syraky migrant v europe? Ruska svina v europe |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:34)
|
reagovat
|
Kazdy xoxlo fnuk je jenom dalsi kapicka Ruskeho viteztvi |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:31)
|
reagovat
|
Minule som cital, ze v Rusku musis byt xrlkom ostrazity pri pracovnyvh pohovoroch vo firmach. Lebo sa tam stava, ze podpisujes pracovnu zmluvu, ale nie pre favriku, ale armadu do mlynku toto su zlate ruske casy chlape ta syfilisova kurva je tam mrte popularna medzi domacimi |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:30)
|
reagovat
|
Fnukajici xoxol je znamka dobre prace. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (30.5.2026 14:29)
|
reagovat
|
|
cok, miko: Chtít po fašounech, aby odsoudili cokoliv, co jejich vůdce a pohunci dělaj? To jste buď naprsto naivní a nebo stejní blbci jako kaknuberal.. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:26)
|
reagovat
|
Knuuu, ako celmi budes plakat, ked to hovno zdechne a aspon na par dni bude svet zasa bezpecnym miestom?! Pytam sa pre kamarata |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:25)
|
reagovat
|
Toho buzeranta maju plne zuby vsade, ale problem pre to syfilisove ruske hovno je, ze uz aj doma. Uz robia vsetci ruski blogeri o tom hovne knuuu, ako ma vzdy okolo seba minimalne stovku ludi a chodi po Moskovskych stokach. je to ruske hovno, patri do tej stoky |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:24)
|
reagovat
|
Vrchol XOXLO humoru v podani cobola. Zivot pise nejlepsi satyru |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:22)
|
reagovat
|
Napadol ma jeden upraveny vtip: bezia tak ruski vojaci po zaminovanych ukrajinskych lukach a od radoati rozhadzuju rucickami a nozickami |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:22)
|
reagovat
|
Kdybys drzel hubu, tak svet by byl lpsi misto, tak se toho drz |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:19)
|
reagovat
|
No co vy putinovsky buzeranti. aky velky problem pre vas je pre konkretnu situaciu povedat a jednoznacne ju opisat... Ze Putin je syfilisova mrdka ktora mala uz pred 5timi rokmi zdochnut a svet by bol lepsim miestom? neuviedol by jeden narod do hanby... Ruske svine |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:17)
|
reagovat
|
Ruske kurvy do pozoru! Cok vstupuje do diskusie |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 14:16)
|
reagovat
|
Srabik utekl? Klasickej Ukrorusak ala XOXOL |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:57)
|
reagovat
|
Tohle se musi predem kastrovat |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (30.5.2026 13:55)
|
reagovat
|
Musíš doslovně zmínit nuzáky, aby měla nuzácká filcka radost, že ses k nim přidal, množení je životní smysl v určitém pojetí. A bude moc rád, že plníš jeho přání |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:52)
|
reagovat
|
|
ngdo nmumze vazdt cvlzisty |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:51)
|
reagovat
|
|
ne, neodpovidas. odpovidas na neco uplne jineho. tak co, smi rusak dal vrazdit ukrajinske civilisty? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:49)
|
reagovat
|
|
Vsak ti odpovidam. Ptat se te, jestli jsi debil uz je trochu kontraproduktivni. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:47)
|
reagovat
|
|
svetovy mir si strc do ruske prdele. ja se ptam na ruske vrazdeni ukrajinskych civilistu. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:44)
|
reagovat
|
|
Nykdo nemuze vrazdit cyvylysti. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:43)
|
reagovat
|
|
mas s tim problem? muzou rusaci dal vrazdit ukrajinske civilisty? ano - ne |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:43)
|
reagovat
|
Nikdo nemuze vrazdit zadne civilisty. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:42)
|
reagovat
|
|
muzou rusaci dal vrazdit ukrajinske civilisty? ano - ne |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (30.5.2026 13:42)
|
reagovat
|
|
Holt jak je mimo, nechápe, že celek zahrnuje jednotlivé podmnožiny, asi zrovna množiny ve škole nebrali, nebo jak je starej komouš, zapomněl to. Ale musí neustále akcentovat nuzákov, nenaděláš nic. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:42)
|
reagovat
|
|
Jsem proty vrazdeny JAKYCHKOLIV cyvilistu. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:41)
|
reagovat
|
|
jeste jednou: mne zajima tvuj vztah k rusku. mne je uplne u prdele, co si myslis o nejakem africkem kmenu ugba-bunga. podle tebe: muzou rusaci dal vrazdit ukrajinske civilisty? ano - ne |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:41)
|
reagovat
|
Moment, my mluvime o rusacich? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:39)
|
reagovat
|
|
a je to tu zas. jsi idiot a kreten? ja se te ptam na rusacke vrazdeni. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:38)
|
reagovat
|
|
Jsem proti vrazdeny JAKYCHKOLIV civilistu. Amen. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:38)
|
reagovat
|
|
ok ... odpovis uz konecne? bez tech sahodlouhych nesmyslnych litanii |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:34)
|
reagovat
|
Ne ja se tu objevim pokazdy kdyz to tady infestuje politickym hovnem. Me je docela sumak jestli se pohneme nebo ne, delas ze sebe jenom debil a vazne te uz stejnetaky nikdo nebere. Tvoje slovo uz nema zadnou vahu, narozdil od meho, ktere sili kazdym komentem |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:33)
|
reagovat
|
|
uz jsem ti to vysvetlil: odpovez a pokrocime dal. zatim si se vzdycinky objevil pokazde, kdyz nekdo neco napsal proti rusku, jako obhajovatel. tak si chci jenom ujasnit, kde se nazorove nachazis. pokud si neutralni (jako vsichni ti kremloboti, co tady sirite svinskou ruskou propagandu), tak nemas problem zkritizovat rusko. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:30)
|
reagovat
|
Vysvetli mi, proc bych mel implicitne rikat neco proti nekomu? protoze mi to nejaky xoxol na internetu podsouva, kdyz se me to NIJAK NETYKA? Treba o tobe rict ze jsi otravnej ukrorusak a oponovat ti je dusledek ze sem chodis sirit lzi a demagogii. Kdybys byl rusak(co shodou okolnosti jsi) tak bych na tebe plival stejne. K problematice jsem se vyjadril jasne, kdyz jsi retard s tim uz ti fakt nepomuzu |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:22)
|
reagovat
|
|
proste nereknes nic proti rusakum, co? smi tedy vrazdit dal? pomucka: to, ze potvrdis, ze smi dal vrazdit civilisty na ukrajine, to neni proti nim. to je prave podporis. to rict smis. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:21)
|
reagovat
|
A ono je rozdil kdyz vrazdi rusaci a kdyz vrazdi nekdo jiny? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:20)
|
reagovat
|
|
jsem ti jasne napsal, ze si nehrajem na MISS, kde je povinna jizda prohlaseni: jsem za svetovy mir! takove picoviny si nech na sjezd ruskych svini. ti ti jeste zavali dlouhotrvajicim synchronizovanym potleskem vestoje s pokrikem AT ZIJE KNUCOUN! ... mne ted uplne staci, ze se vymezis proti vrazdeni rusakama. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:13)
|
reagovat
|
Cti pozorne, jsem proti vrazdeny JAKYCHKOLIV civilistu. Jeste nejaky fnuky, zmrde? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:09)
|
reagovat
|
|
cti pozorne, stoji tam neco takoveho, ze jsem na strane ukrajiny? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 13:09)
|
reagovat
|
Knuberal je fakt taka brzda, co si neuvedomuje, ze kvoli jeho kolaborantskym postojom, ked budu vrazdit rusakov ako prasivych psov najnizsej kasty, nikto nepohne brvou, chladnokrvne to budeme pozerat a ked tu Knuberal bude robit knuuu za podrezane ruske deti nachystane s odistenym granatom na ulici ako pasce, budeme pisat len, odsudzujeme akekolvek nasilie vo svete... |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:07)
|
reagovat
|
A ty jsi kdo abys po me mohl chtit abych zaujal stranu v konfliktu ktery se me nijak netyka? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:06)
|
reagovat
|
|
nic vic po tobe nechci, napis jenom: Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:05)
|
reagovat
|
|
ne, neodpovedel, furt do toho neci jineho vsunes, nebo zmenis otazku. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 13:04)
|
reagovat
|
Vsak jsem ti na to uz odpovedel, jsi ciste retardovanej debil. Jsem rad ze se bavis, ale me to vubec nijak nesere, ja te spis lituji, takovyho chudaka jentak nepotkas. Neni divu ze jsi ukrorusak |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 13:02)
|
reagovat
|
|
jsem ti hned napsal, ze si to vyzeres do dusledku. mne odjakziva bavi vysirat svine. odpovez, ano, nebo ne na otazku: smi rusak na ukrajine vrazdit civilisty? a mas ode mne klid (na chvili, nez zas prijdes s nejakou svinarnou) |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 12:57)
|
reagovat
|
Vidis, skoro 2 tydny otravujes se stejnym hovnem, nemas co lepsiho v zivote na praci? ja toho za 2 tydny stihnul doceka ranec |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 12:53)
|
reagovat
|
|
polozena byla (18.5.2026 17:45): Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci ... zatim veskere tvoje odpovedi bylo ve smyslu: (18.5.2026 17:47) A co treba si jit vysrat voko zmrde? ... takze te s tim budu vysirat, pokud neodpovis ano, nebo ne. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 12:52)
|
reagovat
|
Pride den, ked takto ako ukrajinci budu umierat rusi. Nevinni obyvatelia. Najskor sa zbombarduju mesta, potom cez polia prejdu tanky, nejaki psychopati znasilnia a podrezu zeny a ruske deti. Ja viem presne co budem pisat. Odsudzujem akekolvek nasilie vo svete. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 12:49)
|
reagovat
|
|
puvodni otazka, bez ktere se nehnem dal: takze neodsoudis ruske vrazdeni ukrajinskych civilistu? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 12:49)
|
reagovat
|
Proto obeti jsou devcata 14-18 let, jasne kokote |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 12:47)
|
reagovat
|
|
aha, jedna kolej se uz transformovala do mnoha? a ze ta kolej bylo tesne vedle, ve stejnym objektu, jako vycvikove operatoru dronu - to je ciste nahoda, co? a co to ostrelovani rumunska? a co to ostrelovani pobaltskych krajin? proste rusak strili primo do sidlist po cele ukrajine. schvalne. obchodaky. .... a ty nejsi ochoten odsoudit to vrazdeni. furt neco lzes, prekrucujes. |
|
Strana 3/6.