Strana 2/6.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 18:50)
|
reagovat
|
|
takze to vypada spis na to, ze rusak obvinuje vsechny kolem ze vseho toho, co dela sam. pacha genocidu, unasi deti na prevychovu (jak kdysi turci), aby meli pozdeji svoji armadu, vrazdi civilisty, nici civilni infrastrukturu, ... provokuje dalsi krajiny |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:50)
|
reagovat
|
Tak to jsi spatny zachytavac informaci, co ti vic rict? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 18:47)
|
reagovat
|
|
knucounku, nikde jsem nezachytil informaci, zebyukrajina anektovala velikanske a strategicky dulezite uzemi ruska. zato jsem se dozvedel, ze rusko anektovalo krym. nikde jsem nezachytil informaci o tom, zeby ukrajinska armada vtrhla na uzemi ruska a vrazdila tam, nicila, mucila, lopila anebo poslala specialni jednotky na likvidaci putlera. zato jsem se dozvedel o tom, ze od roku 2022 rusko vede klasickou valku proti ukrajine a provadi tam neskutecna zverstva. ... ja jenom, jeslti jsi vporadku a nejsi mesuge |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:45)
|
reagovat
|
Bud vcajku kniky do toho jednouorosts az prestanes fetovat |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:43)
|
reagovat
|
Klackej xoxol, co dela sam, obvinuje v tom ostatnich. Cely ty |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 18:43)
|
reagovat
|
|
Obvinit v tom? V čem? V Rusku? Nerozumím ti. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 18:42)
|
reagovat
|
|
"xoxlovska mentalita" to takto nazivas rusaky? jak loupili vse, co nasli na ukrajine? pracky, susicky, mikrovlnky, televize, zachodove misy ... to jsem od rusaka fakt necekal. asi si vstupujes do svedomi. .. tak uz jenom staci se vyjadrit k tomu vrazdeni rusakama na ukrajine: souhlasis s tim, nebo ne? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:36)
|
reagovat
|
Klasicka xoxlovska mentalita, ukradnout vsechno co neni prisroubovany a obvinit v tom vsechny ostatni |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 18:29)
|
reagovat
|
|
U vás v Irkutsku se něco takového rozlišuje? Jsem myslel, že co chceš, to si prostě ukradneš. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:21)
|
reagovat
|
Nahodil udicku u obrazku? To je jako chodit nekam pytlacit? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 18:13)
|
reagovat
|
|
Ty už jsi zapomněl, jak jsi před 2 hodinama nahodil udičku u obrázku od Jindry? Jak stár jsi prosimtě? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 18:12)
|
reagovat
|
Pre nasich drahych rusko putinovskych buzerantov prikladam poucne video, aby vedeli, ake ciny vlastne nevedia odsudit. V klude si to naozaj pozrite, o nic nejde, vacsie hovna z vas aj tak uz nebudu, uz to moze byt len lepsie [youtube.com] |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 18:09)
|
reagovat
|
|
setri ho, vzdyt vidis, ze uz z toho dostava krec. neni schopen ani souhalsit, ani nesouhlasit, ze rusaci smi vrazdit. proste debilni ubozak. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:08)
|
reagovat
|
Ja o neco skemram? Ty jsi tady zoufale dovolavas nejakych odpovedi a fnuku Vem si prasku, bude ti lepe |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 17:52)
|
reagovat
|
|
Papoušku knůberálku, přestaň škemrat o pozornost a může být. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 17:44)
|
reagovat
|
Tohle je fakt uz zoufala krec |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 17:43)
|
reagovat
|
|
a kdyz uz jsme tedy u toho, tak co knucoune, co ti tvi rusaci? smi vrazdit dal? nebo si proti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 17:43)
|
reagovat
|
proc si rikas "vsichni" - myslim, ze to neni normalni ani pro normalniho schyzouse |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 17:38)
|
reagovat
|
Jooo zazracne kyz tu ten jeden debil neni, tak se tohle misto stane znoa nomalnim Uz te vsichni prokoukli zmrde |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 17:36)
|
reagovat
|
|
s mi libi, jak debzon knucoun, co tady vysedava cely den, celou noc, pise pod mnoha nicky, tak pro neho je kazdy knikal. je to proste takovy putleruv a buresuv primitivecek, kteremu staci vymyslet jedno (JENOM jednoho, ne vic!) "nepritele", ktery za vsechno muze, hlavne za jeho posrany zivot, a uz jako poslusny pejsek vrtici vocaskem jede stekat na cely svet o tom "nepriteli" ... proste je to debil. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 17:32)
|
reagovat
|
Knkale ty jsi sebestrednej zakomplexovanej trapak s malym perem, ktery cely dny sedi na foru a hada se o politice a kdyz nedostavas dostatek pozornosti tak zacnes postovat svoje trapny fotky do masa. Mel by jsi zvazit vysetreni a odbornou pomoc |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Sad Kňů is sad) (31.5.2026 17:10)
|
reagovat
|
|
Už mu zase ubližujete? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 17:07)
|
reagovat
|
|
Zkus to ještě jednou, máš tam jen jednu. Stylistiku přejdu, že jsi to ty, půlmozek. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 17:04)
|
reagovat
|
Kdyz pro tebe v zivote je nejvetsi uspech napsat vetu bez chyb, tak se potom moc nedivim proc jsi tvy trapak |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 16:59)
|
reagovat
|
A nezapomen zduraznit to CESKE, at je co nejvic videt, jak flastenec neni schopny CESKY napsat vetu bez chyby. Typický. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (31.5.2026 16:55)
|
reagovat
|
Za každým bebí stojí Kmikalův nezaměstnaný nádražák. Kňů! |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 16:55)
|
reagovat
|
Má všechny, protože má doktorát. Protože typický doktorát pálí svůj čas hádkami na internetu na rozdíl od toho, aby hrál golf s dežobijcem. Vůbec ne proto, že je za to placenej a na výběr bylo buď toto nebo noční hlídač na stavbě. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 16:55)
|
reagovat
|
Hele cigosi, sa jses propail v obdobi anonymniho internetu, ze jsi prachsprosty xoxol, ktery sedi nekde ve sklepe v Rivnenske oblasti v Ukrajine(sklonuj jako v prdeli) a otravuje nam tu zivot na CESKYM FORU s zabavnymi obrazky. V kazdy konverzaci jsi za debila a nepomaha uz ani meneni nicku a larpovani za nekoho jinyho. Jsi vypatlanej trapak a potrebujes odbornou pomoc |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (31.5.2026 16:53)
|
reagovat
|
To víš že to vím, Kňů, že máš Kmikala úplně u piče (ty máš píču btw? Mnohé by to vysvětlovalo, třeba to jak jsi hormonální a neustále menis názory). Projevuje se to tak že okamžitě píšeš jeho jméno kdykoliv ti kdokoliv něco napíše. Kdokoli ti udělá bebí, vždy je za tím zlý Kmikal . Kde jsou ty časy kdy to byli zlí Žydi. Teď je z tvojí hlavy Kmikal úplně vytlačil, všiml sis? Kňů? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Pokud voliči Motoristů hajlují, jen komunikují s panem Turkem) (31.5.2026 16:48)
|
reagovat
|
Kňů, jakou máš vlastně diagnózu? To že si tě někdo vyhledával, jak jsi tu nedávno psal, prý odnekad z Ukrajiny, to se nazývá jak? Stihoman? Nebo si prostě jen ve své bezvýznamnosti prikladas zájem od někoho kdo bydlí daleko, a koho sis onalepkoval jako svého třídního nepřítele? Přitom jsi jen obyčejný hovno, který podporuje jiný, pro změnu hranatý hovno . Nýmde |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 16:42)
|
reagovat
|
A vis ze ja mam nejaky ten jeho komix u pice stejne jako celyho knikala? Proc si myslis ze bych chtel byt cast nejaky traparny? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (31.5.2026 16:40)
|
reagovat
|
Ty tu fakt vysedáváš denně, Kňouro. Beztak na Kmikala neustále nadáváš protože jsi natolik bezvýznamný, že tě ani nezařadil do svého komiksu . Ruský služebníčku |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 16:37)
|
reagovat
|
No jo, xoxol fnuka a skemra. Nic jinyho neumis? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (31.5.2026 16:32)
|
reagovat
|
Kňů, už jsi se zase pokakal z Rusů, že píšeš o xoxlech? Neboj, Kňů, ti Ukrajinci na které v jednom kuse nadáváš je zastavili na svém území, a dokud jim budeme poskytovat podporu tak se jich nemusíš bát a můžeš v klidu a svobodně lhát že Ukrajince respektuješ a zároveň na ně bez omezeni nadávat , ty jeden panslavistický aktivisto |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 12:25)
|
reagovat
|
Tady je koukam nafnukano od xoxlorusaka knikala Neni snad otravnejsi bytosti jako je rusak fnukajici o jinych rusacich |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 12:20)
|
reagovat
|
Ah kníkale, už jsi ukradl další nick? Ten sedmičkovej se ti už nelíbí, když ho máš celej pro sebe? Je to nepříjemné, bejt tebou viď. Já jsem taky sám sebou. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (30.5.2026 23:53)
|
reagovat
|
|
Jak si Knuberal neni ochotny pripustit, ze je jen pro smich, nikdo ty jeho hlody nechce cist a kazdy den s kazdym komentarem sili odpor proti tem jeho pitomostem. Ty jsi tak marny, synku, tak hrozne marny. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(mikokotiny) (30.5.2026 23:28)
|
reagovat
|
|
Chtit muzes. Jenze ty tady nerozhodujes o tom, jakym konkretnim zpusobem ti ma kdo odpovidat. Kdyz se me zeptas napriklad: "Divas se na televizi na hokej?" Tak ti po pravde odpovim: "Nedivam se na televizi vubec". A bude to naprosto relevantni a vycerpavajici odpoved na tvuj dotaz. Zkratka ta tvoje urputna snaha dotlacit ostatni do tveho pokryteckeho mereni dvojim metrem je pruhledna, smesna a nefunkcni. Muzes se vztekat kazdy den od rana do vecera, ale nikdo normalni ti na to neskoci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 21:06)
|
reagovat
|
|
jsem chtel ciste jenom, jestli si schopny se vymezit konkretne proti ruskemu vrazdeni na ukrajine. misto toho zacnes vykrikovat vseobecne zvasty, jako misky: At zije svetovy mir. proste "svetovy mir" je silena picovina. je to na tobe, bude se vymezis, nebo ne. a pokud se nevymezis - (a klidne i tak, ze souhlasis s tim, at rusaci dal vrazdi na ukrajine civilisty), tak nemam se dal o cem bavit. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(DQDLM) R (30.5.2026 20:51)
|
reagovat
|
|
miko: to jsem nějak nepochopil. Můžeš mi to vysvětlit? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Rusové k životu internet nepotřebují. Rusové k životu potřebují aby internet neměl nikdo jiný) (30.5.2026 20:06)
|
reagovat
|
Nuzákov zase přišel o nějaká letadla že je tady tolik ruských zvratků? Nebojte, molodci. Úderníci roztočí soustruhy, splní plán nad 115% a budou i nové Tupolevy. A lepší než ty předchozí |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (30.5.2026 18:31)
|
reagovat
|
Jak furt básní o nuzákově, ty naše nuzácké filcky |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 17:23)
|
reagovat
|
takze DQDLM je dalsi rusky soutezici o titul MISS s povinnou jizdou: At zije svetovy mir! |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 17:15)
|
reagovat
|
Jasne, bez toho by to neslo obsrat tu zopar ruskych syfilisovych kuriev |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(DQDLM) R (30.5.2026 17:13)
|
reagovat
|
|
cok: a halušky so žinčicou už si dneska měl ty hnusný ovcomrde? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 17:08)
|
reagovat
|
Neknuc tu dqdebile... Mne JEsamozrejme luto kazdej obete, a viem pomenovat vraha tej obete a odsudit ho, aspon moralne. Predviedol som, ake by to bolo, kevy som bol taka kurva, ako ruska syfilisova kurva a putlerovsky buzerant |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(DQDLM) R (30.5.2026 17:01)
|
reagovat
|
Mě nejvíc serou dobroserský prvoci. Vás nesnášim úplně ze všeho nejvíc. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(DQDLM) R (30.5.2026 17:00)
|
reagovat
|
|
miko: tebou hluboce opovrhuji kundo, takže tvé příkazy mám úplně u prdele. Ale pro tvou informaci - Ukrajinců je mi líto, odsuzuji vraždění nevinných civilistů na obou stranách, odsuzuji nucené odvody na obou stranách, odsuzuji zabírání jekéhokoliv území kýmkoliv. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 16:55)
|
reagovat
|
Tak co, fnucis protoze vyhravate vid? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 16:52)
|
reagovat
|
|
DQDLM: taky klidne sem muzes nakopirovat text, abys dokazal, ze nejsi zadny valecny stvac: Jsem durazne proti vrazdeni ukrajinskych civilistu ruskymi vojsky a jsem proti okupovani ukrajinskeho uzemi ruskou federaci. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(DQDLM) R (30.5.2026 16:50)
|
reagovat
|
|
Proto navrhuji, aby sem do republiky přišlo za každého válečného štváče sto ukrajinských občanů. Naočkované dobroserské mrdky odešleme obratem do zákopů, kde můžou ruSSákům nakopat prdel. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(DQDLM) R (30.5.2026 16:46)
|
reagovat
|
|
dement cok to tady píše ve stylu, jak kdyby se zrovna vrátil z vražedné mise po Chersonu a měl dnes za sebou sto mrtvých ruSSáků. Za každým přáním nechat chudobinec vykrvácet jsou stovky mrtvých ukrajinských kluků, co měli život před sebou.
|
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (30.5.2026 16:37)
|
reagovat
|
|
tak co knucoune, co ti tvi rusaci? smi vrazdit dal? nebo uz si konecne proti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 15:13)
|
reagovat
|
Vzheledem ze ukrajina neustale ustupuje a kazdorocne ztraci vic a vic uzemi, kdyz vynechas ty vsechny ukranse PR akce a vylezy ktery jsou pro ne hodne drahy, tak je rusaci premelou za par mesicu a jdou dal. Ukrajina za polsednich 30 let prisla z 60m obyvatel na nejakych 20m. Jeslti tohle neni vektor zaniku, tak uz potom nevim co |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 15:07)
|
reagovat
|
Jako, nebud kokot, ze po styroch rokoch vojny napises, ze rusi vyhravaju ved to uz ani tebe nemoze liezt z klavesnice :€ co vyhravaju, chudobu, smrt a syfilis? tak to potom vyhravajou!! |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 15:06)
|
reagovat
|
A to je presne duvod proc Ukrajina jako stat zanikne Hodne stesti |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 15:04)
|
reagovat
|
No ked ukrajinci vyhraju vojnu, tak potiahnes do russie do chudobinca, lebo vsade zrusime ruske ambasady. Snad si nemyslis, ze toto skonci len znovuobsadenim zabratych uzemi. Bude pokracovat studena vojna a nechame chudobinec vykrvacat. Vsetko pocas bujarych oslav alebo! Rusi kapituluju, budu krvacat a my budeme mat bujare oslavy ale usetria si tu studenu vojnu |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (30.5.2026 15:00)
|
reagovat
|
Hele a kdyby xoxlove vyhrali valku, fnuceli by takhle nebo by meli v pici a valeli se vitezne v ceckach? Kazdy tvuj fnuk je jenom dukaz ze Rusaci vyhravaji valku |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:58)
|
reagovat
|
"Doma" som myslel tvoj prechodny pobyt v ČR. ty nie si cech, ty si ruske hovbo |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (30.5.2026 14:57)
|
reagovat
|
Je to tak, ale vy rusaci to mate tazsie.domov nechces, lebo ta hodia na frontu ako kolaboranta a zahranicneho afenta, doma ta nemaju radi a kazdy ti rika ruske hovno... |
|
Strana 2/6.