| Domény | Stavební rozpočty | Mailhosting Business | Portrétní focení | Tesla se slevou | Webhosting |
Komentáře (10)
Komentovat
Nezobrazovat
| there-we-fixed-it.jpg (milusol) (7.2.2013 19:38) | ||
| Je to náměstí nebeského klidu v Pekingu. A asi je to spořič obrazovky, jinak tam promítaj budovatelská hesla a reklamy na komunizmus. ...a jinak to asi je jediný kus modré oblohy který v Pekinu uvidíte. | ||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (mckozias) (7.2.2013 15:25) | ||
jono, taky jsem nejdrive myslel ze to je ova |
||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (Martin2) (7.2.2013 13:50) | ||
Kazdopadne tam s tou modrou oblohou prudej |
||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (Hery24) (7.2.2013 13:41) | ||
| Ano, Peking - Čína.. | ||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (sosacek) (7.2.2013 12:28) | ||
čldr náměstí neb.klidu /mauzoleum a parlament/ nebo jak tomu říkají.. |
||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (durip) RP (7.2.2013 12:05) | ||
| [jyk.tumblr.com] cize Peking | ||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (Bill) RP (7.2.2013 11:45) | ||
| Kdyby tam nebyla ta obrazovka, tak bych myslel, že je to Ostrava. | ||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (PaulZy) RP (7.2.2013 11:34) | ||
| Taky bych řekl, že Čínská lidově demokratická republika | ||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (nezbedny trulda) (7.2.2013 11:29) | ||
| Ti nevim, jestli tam maj takovy hi-tech. Spis bych tipoval Peking a jejich uzasne pocasi bez smogu. | ||
|
|
||
| there-we-fixed-it.jpg (TREK) RP (7.2.2013 11:27) | ||
| vyzera to na Severnu Ľudovo Demokraticku Koreu. Či? | ||
|
|
||