Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Stavební rozpočty

 


the conquest of aztlan 02.08.2011 
Obrázek the conquest of aztlan
tacoPool Trochu reality zavazek splnime Zasobovani Krymu kdyz byl ten den otcu deep faith
Komentáře (4) Komentovat Nezobrazovat

the_conquest_of_aztlan.jpg (Dany0RP (2.8.2011 13:00)
Co je na tom? No to že stávajícím tempem, počítaje i "akcelerací" nastane v roce 2050 v USA to že dnešních "minorit" bude 50-51% :-D A víte co - dobře jim tak :o)

the_conquest_of_aztlan.jpg (vltava) (2.8.2011 11:35)
Co je na tom? Ty červené státy patřily v minulosti Španělsku a pak Mexiku.

the_conquest_of_aztlan.jpg (VM) (2.8.2011 8:54)
Ellrohir: přesně tak - všechny přistěhovalce ven a vraťte nám bizony :-)

the_conquest_of_aztlan.jpg (EllrohirRP (2.8.2011 7:40)
hrdý národ "tradičních" američanů se bude vztekat nad přistěhovalci? =)