Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Webhosting

 


say wow 01.11.2014 
Obrázek say wow
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line StBands nevite proc komunisti dnes tolik kvici vysoka skola zivota odhalila spiknutie
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

say_wow.jpg (brnonymous) (2.11.2014 0:50)
Ono to není tak snadné, většinou tyhle věco naši politici nekomentovali a stáli stranou. Protože Klaus nebyl blbej a věděl, že jakmile se do toho namočí, tak někoho naštve, snažil se o tom nemluvit. Nechápu, proč se k tomu vůbec nějaký politik, snad krom komunistů, vyjadřuje. To zemanovo uznání tibetu je pochopitelné, ale jeho uznání Tchai-wanu jako součásti Číny je svinstvo. Pravdoláskaře ale Tchai-wan nezajímá, tak se chytnou Tibetu...

say_wow.jpg (Šreúdel) (1.11.2014 23:44)
Co s tím jako Česká Republika uděláme? Hovno. Na našem názoru nikomu nezáleží. Nedivím se. Ale je to náš názor. V naší historii umírali lidi pro to, že si myslelil, že svoboda názoru je něco, co by měl člověk mít. Že říct nahlas "komunisms je průser" není trestné. Nejde o tzv. "pravdoláskaře". Jde o lidi z 50tých let, kteří umírali na popravištích pro to, aby přenesli do další generace myšlenku, jen myšlenku, že ke komunismu existuje alternativa lepšího a svobodnějšího lidského společenství. Zeman jí vymrd

say_wow.jpg (cern0usekRP (1.11.2014 19:44)
Bohuzel je to tak. Nemluve o tom, ze jsem slysel moc pekny veci o tom, co se tam delo, kdyz si zrovna nahodou Tibetani "vladli sami".

say_wow.jpg (kutaragiRP (1.11.2014 17:55)
nevidím reálný rozdíl mezi tím zda li říkáme " je nám to fuk" nebo " to by se dělat nemělo" , jen ten druhý případ mi přijde víc pokrytecký , bud jako západní svět řekněme že s tím nesouhlasíme a udělejme na čínu embargo a nebo prostě držme hubu , brát od nich zboží a tvářit se pohoršeně je kravina.

say_wow.jpg (berkdeber) (1.11.2014 15:42)
Rekl, ze respektujeme uzemni celistvost ciny, to jsme delali vzdycky, i kdyz byl MZ Karel. Problem je spis v tom, ze rekl, ze se nebudeme vmesovat do vnitrnich zalezitosti Ciny, coz znamena, kdyz disidenti zlobeji, jak je zmlatte/zavrete/zastrelte. To jsme driv rikali, ze by se delat nemelo. Pak se vratil a odmenoval obeti komunistickeho rezimu (Toufar a spol.).

say_wow.jpg (vyrazka) (1.11.2014 15:23)
Jak by mel uznat Tibet? Rekl snad, ze Tibet neexistuje, nebo tak neco? Zmizela snad Tibetska autonomni oblast z mapy? Co furt chcete uznavat na Tibetu, kterej byl v historii opravdu samostatnej tak mozna 150 let, jinak neustale pod nadvladou Mongolska, nebo Ciny (at uz vojenske, nebo politicke napr. diky dohodam a snatkum). Kdyby zustal pod nadvladou Mongolska, tak o nejakym Tibetu dneska nikdo ani nevi, cinani jsou proste moc dobrosrdecni a moc jim povolili uzdu B-)

say_wow.jpg (mmm) (1.11.2014 15:22)
such communist, so pig, very disgusting, wow :D

say_wow.jpg (brutususRP (1.11.2014 15:17)
Vraj si ho nechajú na pozorovanie, Čečensko oslavuje.

say_wow.jpg (berkdeber) (1.11.2014 15:07)
Je tam ještě?

say_wow.jpg (Juda ism back) (1.11.2014 15:01)
"seemann sa pokakal a neuznal tibet, čína oslavuje"