Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Domény



rizky stejny kreativec 11.02.2015 
Obrázek rizky stejny kreativec
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line StBands vysoka skola zivota odhalila spiknutie nejlepsi v posteli q
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

rizky_stejny_kreativec.jpg (Dr.Str.RP (10.12.2021 13:27)
Maso je potěšení a jen potřebě masové výživy se ostatní druhy dostanou díky člověku do vesmíru.

rizky_stejny_kreativec.jpg (biomasa) (13.2.2015 9:56)
MEAT IS MURDER

rizky_stejny_kreativec.jpg (x14RP (12.2.2015 21:40)
a platili jste za ty řízky alespoň podobné ceny? ;-)

rizky_stejny_kreativec.jpg (bulbasaurusRP (12.2.2015 11:17)
Ked rizek, tak domaci, vsetko ostatne je hnoj

rizky_stejny_kreativec.jpg (mrdat prdel) (11.2.2015 21:10)
ste zmrdi a žerete hovna

rizky_stejny_kreativec.jpg (Brumlin) (11.2.2015 20:59)
Source(karol): To je taky nesmíš jíst v sodexo nebo debille, ty slovenskej debile...

rizky_stejny_kreativec.jpg (Tuco) (11.2.2015 19:31)
karol: přesně! I v Itálii jsem jedl lepší řízky než se dělají u nás. Já vůbec nejsem řízkovej, ale například v Německu nevynechám řízek nikdy.

rizky_stejny_kreativec.jpg (Source(karol)RP (11.2.2015 19:14)
musim ale povedat, ze fakt chutny a kvalitny cesky rizek som este nejedol.(rakusky,slovensky,madarsky i chorvatsky bol vzdy lepsi, a ze som ich zjedol nejeden). ako nie su zle, ale... nuz, ale ako sa vravi, sto ludi sto chuti..asi je to o zvyku

rizky_stejny_kreativec.jpg (jazase) (11.2.2015 16:27)
aj tak je vo vnutri iba kus kartonu

rizky_stejny_kreativec.jpg (TexRP (11.2.2015 16:13)
neviem sa rozhodnut, ci mam radsej rezen - cesku klasiku, alebo pizzu - americku klasiku.

rizky_stejny_kreativec.jpg (pan Klobouk) (11.2.2015 15:54)
Pysky jak dva řízky

rizky_stejny_kreativec.jpg (PivoRP (11.2.2015 15:53)
Teda... k řízku dávat rozmarýn, to je hnus. >-O

rizky_stejny_kreativec.jpg (lukofuk) (11.2.2015 15:34)
Řízky z obřízky. B-)

rizky_stejny_kreativec.jpg (Dežon) (11.2.2015 15:34)
Jako zase má alespoň vychytaný, že ten řízek vlevo vypadá jako řízek sodexho a napravo jako domácí :)

rizky_stejny_kreativec.jpg (kek) (11.2.2015 15:31)
ten vlevo musel dělat nějaký jantar, že si nevzpomene na Brno ani na Ostravu a rači místo měst dá kraje

další...