Stavební rozpočty  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business

 


nejlepsi prezident 30.01.2013 
Obrázek nejlepsi prezident
Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka StBands nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (15) Komentovat Nezobrazovat

nejlepsi_prezident.jpg (ffffffffffffff) (15.8.2022 14:25)
To jsem se chtěla zeptat. Máte prezidenta? A mohla bych ho vidět?

nejlepsi_prezident.jpg (lololu) (2.2.2013 1:18)
true story!

nejlepsi_prezident.jpg (TeeJey) (31.1.2013 20:51)
Á soudruh Milouš . :-D

nejlepsi_prezident.jpg (Karl von BanhoffRP (31.1.2013 7:55)
Jdi se z toho vyspat.

nejlepsi_prezident.jpg (Tommas) (30.1.2013 20:16)
Ja neobhajuju KS.. BTW. Kdyby byl KS trochu mladsi tak na 10 let odejde na zamek a pak se vrati a lidi zapomenou na vsechno a zvoli ho.. :-/

nejlepsi_prezident.jpg (bambooRP (30.1.2013 19:52)
Tommasi a hodný onkel Karl by byl nejlepší prezident zfanatizovanejch, fašistickou propagandou nainjektovanejch ignorantů. Docela mě dostává jak nikdo nevidí tu podobnost kampaňě K. Schwarzenberga (resp. tu část kterou provádí sami voliči) s podobností nacistikýho Německa nebo KSČ po roce 1948. Nezapomeňte všchni nosit placky a't vidíme "kdo je kdo"... kastace lidí na übermensche v podobě karlovoličů a odpad v podobě ostatních...

nejlepsi_prezident.jpg (Tommas) (30.1.2013 19:16)
Miloš Zeman - Nejlepší prezident debilů

nejlepsi_prezident.jpg (ozzRP (30.1.2013 18:11)
Prezident to bude možná dobrej, ale jako člověk je to pro mě nezkousnutelná obluda... [stream.cz]

nejlepsi_prezident.jpg (LoaderRP (30.1.2013 16:39)
to se teprve uvidí ....

nejlepsi_prezident.jpg (-(-_-)(-_-)-RP (30.1.2013 16:03)
Schlafenbergův fanklub vyhlásil džihád zbytku národa :-D [dfens-cz.com]

nejlepsi_prezident.jpg (fidoRP (30.1.2013 13:45)
a karlomrdi klikaj :)

nejlepsi_prezident.jpg (PaulosRP (30.1.2013 13:22)
dokonce dvojnásobnej troll, svět už není co býval

nejlepsi_prezident.jpg (DawRP (30.1.2013 12:44)
Paulos: není. Prezidentem bude až od března

nejlepsi_prezident.jpg (LizzardRayRP (30.1.2013 11:54)
Jaj, to zas nekdo provokuje roumenisty :D Uz se tesim na tu diskuzi :D

nejlepsi_prezident.jpg (PaulosRP (30.1.2013 11:49)
bez toho "nejlepší" je to pravda