Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Stavební rozpočty

 


miss belgium 13.12.2014 
Obrázek miss belgium
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line StBands nevite proc komunisti dnes tolik kvici vysoka skola zivota odhalila spiknutie
Komentáře (14) Komentovat Nezobrazovat

miss_belgium.jpg (Brumlin) (13.12.2014 22:02)
Je to nespravedlnost, dyť ona tam nebyla kvůlivá rozumu. To je jako byste chtěli po špičkové astrofyzičce aby vypadala jak modelka a smáli se jí, že má vytahaný kozy, špeky a celulitidu na prdeli....

miss_belgium.jpg (hulo) (13.12.2014 20:45)
UjoPlynar: čo máš s Liptovským Mikulášom? Viaceré obce v Liptove mali názvy po svätcoch. Liptovský svätý Mikuláš, Svätý Peter, Svätá Anna... súdruhom sa to nepáčilo, tak zmenili "svätý" za "liptovský".

miss_belgium.jpg (mrdopuch) (13.12.2014 16:16)
keby mala plnú hubu kokota, nebude trepať pičoviny (ako by Sokrates povedal)

miss_belgium.jpg (Milos) (13.12.2014 14:54)
Presne tak, pokud se nemylim tak i za druhy svetovy valky se nevalcilo vsude po svete a do boju se take nezapojily vsechny zeme sveta tak proc se tedy tomu Petre rika 2. sv. valka? hm?

miss_belgium.jpg (UjoPlynar.) (13.12.2014 13:46)
peter..: to myslis vazne? uvazoval si niekedy o nazvoch ako "Vysoké Tatry" o tom ze su vysoke by sa dalo polemizovat ze. "Liptovský Mikuláš" ved Mikuláš je meno mužského rodu, nie mesta a tak dalej. tento svet ma zo dna na den udivuje stale viac a viac.

miss_belgium.jpg (Tuco) (13.12.2014 13:30)
hitt: jn, presne jak to rekli v South Parku, uz to neni o obsahu, je to o poctu hitu, lajku, tweetu... kdyz dana akce zajisti, ze te druhej den bude znat celej internet, byl to uspech :-( I don't want to live on this planet anymore...

miss_belgium.jpg (hittRP (13.12.2014 10:31)
kdo ví, jestli to vážně nevěděla.. dneska když i reality show mají scénáře..

miss_belgium.jpg (peter..) (13.12.2014 10:07)
A Moe tomu nerozumie.

miss_belgium.jpg (MoeRP (13.12.2014 10:00)
Neregistrovaná mrdka poučuje

miss_belgium.jpg (juhos) (13.12.2014 10:00)
Ale staty z ameru se ucastnily a napr namornu bitva u falkland byla dooost na juhu a dooost u ameriky.....

miss_belgium.jpg (peter..) (13.12.2014 9:27)
Perlou sa dá ovšem nazvať výraz "prvá svetová vojna". Príslušné boje na území severnej a južnej ameriky neprebiehali, rovnako ako neprebiehali boje ani na území Austrálie. Za takéto nevzdelané piče obetovali životy Hejdrich a Tiszo.

miss_belgium.jpg (ffff) (13.12.2014 9:25)
miss DUPLA

miss_belgium.jpg (Adolf Novak) (13.12.2014 7:05)
a za take piče mladý belgičania pred 100 rokmi obetovali svoje mlade životy...

miss_belgium.jpg (PaulZyRP (13.12.2014 1:25)
perla :-D