Stavební rozpočty  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou

 


lulat 02.03.2011 
Obrázek lulat
Zasobovani Krymu Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

lulat.jpg (EvanSRP (2.3.2011 16:18)
willy true, true :-D

lulat.jpg (cpyRP (2.3.2011 15:07)
Mne vyhovuje ked niekde sa nemusim registrovat ale mozem pouzit moj FB acc namiesto toho.

lulat.jpg (Willy-XRP (2.3.2011 14:04)
Facebook je dobrá věc, to jen ty lidi tam jsou dementi

lulat.jpg (UjoPlynarRP (2.3.2011 13:40)
nojo, reklamne medium to je pokila to tak clovek berie. Poznam ludi co to vyuzivaju na komunikaciu, nic ine..... B-) ako povedal stivn segal "hlavne se s tim nesmis srat"

lulat.jpg (tomziRP (2.3.2011 13:00)
Nechapu, co chtel autor obrazkem rici.

lulat.jpg (eRw!nRP (2.3.2011 12:57)
:-(

lulat.jpg (TremorRP (2.3.2011 12:45)
Facebook je k hovnu. Je to akorat zrout casu a dalsi reklamni medium pro masy.

lulat.jpg (eRw!nRP (2.3.2011 12:38)
:-(