Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Webhosting

 


lies in high school 11.08.2013 
Obrázek lies in high school
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line mosknu hracka StBands nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

lies_in_high_school.jpg ((_;_)) (11.8.2013 17:12)
My, jižani říkáme vejška, to zní mnohem líp :-p A jinak je to jedno, protože high school je střední :-O

lies_in_high_school.jpg (Joe ZawinulRP (11.8.2013 17:05)
výška se normálně říká! Já zas seru když slyším slovo bouchačka :-D

lies_in_high_school.jpg (PivoRP (11.8.2013 16:28)
Mně na gymplu neříkali ani jednu z těhlech píčovin. :-P

lies_in_high_school.jpg (hank hillRP (11.8.2013 16:25)
áno

lies_in_high_school.jpg (Franta.) (11.8.2013 16:18)
"Výška", to fakt někdo říká? LOL

lies_in_high_school.jpg (YodaRP (11.8.2013 15:53)
po piatich rokoch na výške vás zoberú aj do Tesca :-P

lies_in_high_school.jpg (SolitaryRP (11.8.2013 15:51)
Tam se o assembleru nepise, najdi si vyznam "school assembly"

lies_in_high_school.jpg (PaulZyRP (11.8.2013 15:36)
Ale no tak, komu se tu nelíbí Assembler? :o)