Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Domény  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Stavební rozpočty

 


left or right  23.05.2013 
Obrázek left or right 
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line StBands nevite proc komunisti dnes tolik kvici vysoka skola zivota odhalila spiknutie
Komentáře (36) Komentovat Nezobrazovat

left_or_right_.jpg (_Milan_RP (19.12.2023 19:02)
pivo

left_or_right_.jpg (dr.malik) (9.1.2019 10:45)
nevypadá, že by to byl předělanej chlap https://www.pinterest.com.mx/allanwignall/milana-vayntrub/

left_or_right_.jpg (StanoPK) (21.4.2018 21:19)
Obe => je mozne zapojit šuliny do trojuholnika aj hviezdy :) elektro rulez :)

left_or_right_.jpg (ProckoRP (7.12.2017 15:34)
leva

left_or_right_.jpg (Jakub1989RP (24.5.2013 14:51)
[static.comicvine.com] B-)

left_or_right_.jpg (PaulZyRP (24.5.2013 11:40)
však to je ta samá

left_or_right_.jpg (simča) R) (24.5.2013 9:50)
říkej te si co chcte.. pořád right :D... Malž pták ve vztahu není problém.. :D

left_or_right_.jpg (vainRP (24.5.2013 9:49)
No kdyby to byla fakt pravda, tak by se ukázalo, že 3DChleba ještě neviděl ženskou a 'Roztrhal Parkund' roztrhal leda tak pár prdelí :-D Ne dělám si srandu chlapi, chodím se na roumena zasmát, ne se tady hádat v diskuzích, nahrávejte obrázky a neztrácejte čas v diskuzích! B-)

left_or_right_.jpg (no-XRP (24.5.2013 9:38)
vain má zřejmě pravdu, stačí použít Google a přečíst si pár diskusí kolem toho obrázku :-)

left_or_right_.jpg (vainRP (24.5.2013 9:06)
Roztrhal Parkund: podle sebe soudíš ostatní? :-) já si, na rozdíl evidentně od tebe, sáhl víckrát než jednou, ale opravdu žádná neměla "venušin pahorek" už od pupku, jako tahle, hezky viditelný na fotce vpravo :-D Říkejte si co chcete (a vaše trapné roumeňácké hlášky mě fakt nemůžou urazit :-) ), já tam vidím něco jiného :-D

left_or_right_.jpg (Roztrhal ParkundRP (24.5.2013 9:00)
vain neboj to je jenom hrbolek lásky, na to si možná jednou šáhneš.

left_or_right_.jpg (NajsilnejsieVeriaciRP (24.5.2013 8:20)
yes

left_or_right_.jpg (vainRP (24.5.2013 8:04)
3DChleba: ne "twe" neviděl, řekni mi o ženských něco prosím :-*

left_or_right_.jpg (3DChleba) (24.5.2013 7:15)
vain: twe videl jsi nekdy zenskou?

left_or_right_.jpg (vainRP (24.5.2013 6:54)
Já bych se bál vybrat, jelikož u obou to vypadá, že v rozkroku skrývají něco, co by tam ženská mít neměla =)

další...