Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou

 


kino 17.12.2013 
Obrázek kino
tacoPool Trochu reality zavazek splnime FreeDumb of speech kdyz byl ten den otcu Zasobovani Krymu
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

kino.jpg (karel (neprihlaseny)) (19.11.2020 16:20)
ty vole, kdo chodi v kine na hajzl?

kino.jpg (CorkyRP (17.12.2013 22:06)
Rožnov i Valmez uplně nachuj kina :-D to je prznění jakehokoliv filmu jít tam

kino.jpg (tereiRP (17.12.2013 19:12)
já to teda vidím že z úplnýho prostředka je to pouze přes 4 lidi.

kino.jpg (kumbayaRP (17.12.2013 14:12)
To by se v Rožnově stát nemohlo...

kino.jpg (Nord) (17.12.2013 12:44)
Nečun v kažnom pripade ti hrozi preliezanie najviac cez 10 ludi ;) a to je este v pohode.

kino.jpg (errorRP (17.12.2013 11:37)
alibaba: jo, jenže Nohavica myslel Velký Meziříčí ne valmez B-)

kino.jpg (alibaba) (17.12.2013 11:28)
Na Vysočině zavřeli D jedničku kamióny hráli na honičku Takzvané rallye Letní gumy v tym kopcu u Meziřící spěchali s melounama a teď jsou v...

kino.jpg (johny buchar) (17.12.2013 11:07)
Ne, takto to chodí ve wallmesstadt 8-)

kino.jpg (Nečum !!!) (17.12.2013 11:07)
Spíš by mě zajímalo, proč jsou tam řady po dvaceti lidech a žádný chodby ? Budu sedět uprostřed, pujdu se vychcat a polezu přes 11 lidí tam a zpátky ? To je super !

kino.jpg (chlupataPrdel) (17.12.2013 11:06)
jdete na obnovenou premieru filmu Žid Süss?

kino.jpg (moo (lazy)) (17.12.2013 10:52)
takze takto to chodi vo walmez city?