| Mailhosting Business | Stavební rozpočty | Tesla se slevou | Domény | Portrétní focení | Webhosting |
Komentáře (11)
Komentovat
Nezobrazovat
| kdo_z_koho.jpg (lololo) (16.7.2011 2:14) | ||
u nas v Galante bezne
http://nitra.sme.sk/c/5970277/v-galante-sa-strielalo-z-protitankovej-zbrane.html |
||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (Mem) RP (15.7.2011 18:51) | ||
| Deadhart: tím "s"poždění se snažíš vyvážit to kdo "z" koho, nebo prostě jenom neumíš česky? | ||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (shmirgel) RP (15.7.2011 13:00) | ||
Ten fagan sa vola Kuzmičev, takže celkom sranda - [fishki.net] |
||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (Deadhart) RP (15.7.2011 12:28) | ||
| ,,Nezastavujem, máme spoždení!'' | ||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (eratni) RP (15.7.2011 11:51) | ||
Nevim proč, ale zasmál jsem se.. asi ta absurdní kompozice |
||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (Tomas_88) RP (15.7.2011 11:08) | ||
Ebo: Tak jedině tak |
||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (Ebo) RP (15.7.2011 11:04) | ||
kdo s koho je staročeštin a je zastaralej.. potřebuje nahradit |
||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (Nothing) (15.7.2011 11:01) | ||
| Zastávka na znamení... | ||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (vecernik) (15.7.2011 11:01) | ||
| proc? vzdyt to ma prazdny. | ||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (zzzharry) RP (15.7.2011 10:58) | ||
navic v tyhle vzdalenosti uz by mel spis doufat, ze netrefi |
||
|
|
||
| kdo_z_koho.jpg (Tomas_88) RP (15.7.2011 10:46) | ||
Kdyby byl alespon nazev obrazku spravne... |
||
|
|
||