| Webhosting | Domény | Mailhosting Business | Portrétní focení | Stavební rozpočty | Tesla se slevou |
Komentáře (11)
Komentovat
Nezobrazovat
| japErt1.jpg (2weird2die) RP (16.3.2011 14:10) | ||
| vôbec sa to nesnaží byť vtipné... to len podaktorí sú tu trolovia alebo nechápaví. veľmi trefné.. | ||
|
|
||
| japErt1.jpg (shmirgel) RP (16.3.2011 12:12) | ||
| [fishki.net] | ||
|
|
||
| japErt1.jpg (wridfe) RP (15.3.2011 22:01) | ||
| neni to sklivé??? Svět je dnes drný. .... ... viz japonsko | ||
|
|
||
| japErt1.jpg (triple a) (15.3.2011 22:01) | ||
| podla mna to neni vtipne ale je to dost dobre inteligentny obrazok ktory nemusi znamenat ze si z toho autor robi srandu | ||
|
|
||
| japErt1.jpg (Deadhart) RP (15.3.2011 21:29) | ||
| Tak odo mňa pozdravuje Veľkého Rohatého alias Satana, že mi ešte stále dlží za tú minulú partičku Blackjacku. | ||
|
|
||
| japErt1.jpg (Rio) RP (15.3.2011 21:29) | ||
|
||
|
|
||
| japErt1.jpg (Koccour) RP (15.3.2011 21:21) | ||
| Za tohle patrime do pekla... :] ale aspon bude teploucko.... | ||
|
|
||
| japErt1.jpg (pocitujlasku) RP (15.3.2011 20:25) | ||
Tak toto je kua cierny humor |
||
|
|
||
| japErt1.jpg (Gromator) RP (15.3.2011 20:25) | ||
jerks.... |
||
|
|
||
| japErt1.jpg (qwerty) RP (15.3.2011 20:04) | ||
je |
||
|
|
||
| japErt1.jpg (Alex) RP (15.3.2011 19:59) | ||
| Tohle neni moc vtipný.. | ||
|
|
||