Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Domény

 


holky doleva 19.06.2026 
Obrázek holky doleva
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line StBands vysoka skola zivota odhalila spiknutie nejlepsi v posteli q
Komentáře (15) Komentovat Nezobrazovat

holky_doleva.png (anonykrysaR (19.6.2026 22:48)
Hele, Petr Fiala, zeptal se ho nekdy nekdo, proc ma tak nizkej h-index? B-)

holky_doleva.png (Honza6666) (19.6.2026 22:35)
Jjjjj https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/473683-exkluzivni-naprimo-s-petrem-fialou-sledujte-v-nedeli-na-tv-nova

holky_doleva.png (RoumenR (19.6.2026 22:24)
-> koš

holky_doleva.png (anonykrysaR (19.6.2026 22:10)
Vzhledem k tem zenskejm ostre na levici posledni leta je to spis humanitni obory. Takze low IQ, ano.

holky_doleva.png (Carl C.C C9) (19.6.2026 21:51)
A kde je ta část "by education level"? Má to být "below degree", takže nějaké dezolé?

holky_doleva.png (JapaNaToRP (19.6.2026 21:35)
osa y je obráceně. a jak to, že jsme skoro na nule, ale desítce jsme se ani zdaleka nepřiblížili? vůbec je ten graf nějaký divný.

holky_doleva.png (i_am_an_engineer) (19.6.2026 21:32)
Jjjjj: Ja naprosto irelavantni, co nejaka onutellena pica rekla. Honza jednoznacne hodnotil podle toho, co se realne ne/stalo. Hnus fialovej.

holky_doleva.png (dudomilR (19.6.2026 21:02)
díky za zbytečnej výzkum, dělit politickej názor na levici a pravici je hodně zastaralej model, do kterýho se většina nevejde

holky_doleva.png (Nerrg) (19.6.2026 20:23)
jj: https://www.ods.cz/clanek/21829-seznam-zpravy-dane-zvysovat-nebudeme-problem-je-na-strane-vydaju, https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/premier-petr-fiala-dane-snizovani-valecna-firmy-spolecnost-lide-zdrazovani.A221016_110453_domaci_vank

holky_doleva.png (Jjjjj) (19.6.2026 20:15)
Honza6666 což takto Fiala nikdy neřekl, to máš z propagandy ANO. Už je po volbách, už nemusíš šířit lži ;-)

holky_doleva.png (Nerrg) (19.6.2026 20:08)
Levice zvyšuje daně, přidává paragrafy a přesouvá pravomoci států na EU. Pravice také, ale má kolem toho víc řečí.

holky_doleva.png (benešbolfašista) (19.6.2026 19:43)
.

holky_doleva.png (Matej) (19.6.2026 19:41)
Tak tá stupnica od 5 po 10 dáva priestor na kreativitu. Extrémy sú z ekonomického hľadiska takéhmto: 0 - daj nám všetky svoje peniaze a my sa o teba postaráme 10 - nechaj si všetky svoje peniaze ale postaraj sa o seba sám Od nuly smerom k 5 a vlastne aj 10 klesajú dane, odvody a aj sociálne transféry (rôzne dávky). Kde nakreslíme stred je otázne - v mieste kde polovicu príjmu zhltne štát cez dane a odvody? Prípadne v mieste kde polovicu príjmu tvoria rôzne dávky?

holky_doleva.png (Lipánek pyrát (ODS)) (19.6.2026 19:27)
Já jsem pravice.

holky_doleva.png (Honza6666) (19.6.2026 19:25)
Ona je spis otazka, jak definuji pravici, ze. Treba ODS je pry taky pravice, coz krasne predvedla "nezvysovanim zadnych dani a tecka".