Domény  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business

 


guerilla trap 08.01.2012 
Obrázek guerilla trap
Zasobovani Krymu Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (20) Komentovat Nezobrazovat

guerilla_trap.jpg (sdfgsdfhsdfgs) (13.3.2018 11:08)
no a teď si představte, že ty hroty matlali hov...ma - to muselo být super do toho vrazit nohu... jinak cíl toho nebyl zabít, ale zastavit/zdrzet

guerilla_trap.jpg (xx127RP (6.5.2013 10:53)
tak obrázek dobrej ale větnam mě rozbil na kousky ... no ale pochybuju že todle fakt ti větnamci dělali v džungli .... vybetonovanou díru zamaskovanou kobercem snad nepřehlídne ani džíajdžou.

guerilla_trap.jpg (SheppardRP (8.1.2012 21:49)
To byly časy :-D

guerilla_trap.jpg (SheppardRP (8.1.2012 21:49)
Vietnam...

guerilla_trap.jpg (vrb) (8.1.2012 18:49)
Děs to toho padnout. na VJětnamce moc mechanicky složité. Prostě na spodek zamaskované díry napíchali naostřený bambus a hroty pomazali hovnama. To ti potom nepomohly často ani antibiotika. Je to hnus jak je to jednoduché a účinné. normálně abych se bál chodit na houby. Člověk nemůže vážit každý krok.

guerilla_trap.jpg (umadbro?) (8.1.2012 18:36)
Satan: někdo asi hodně chytrej, nebo ten, co bojoval ve "větnamu" a lidi všude na světě jen s "vietnam" trollují

guerilla_trap.jpg (Satan) (8.1.2012 18:21)
Může mi doprdele někdo vysvětlit jak může někdo napsat slovo "větnamu".... >-O

guerilla_trap.jpg (MipiRP (8.1.2012 17:50)
Uplně obyčejna past používana za války vě větnamu

guerilla_trap.jpg (vvolisRP (8.1.2012 17:40)
Tak to vypadá krutě.

guerilla_trap.jpg (Dublin) (8.1.2012 17:36)
Bobsik: Spíš pětitisícovku, to bys to nemusel pak ani moc maskovat...

guerilla_trap.jpg (EboRP (8.1.2012 16:55)
místo rohožky před barák jistých občanů

guerilla_trap.jpg (BobsikRP (8.1.2012 16:44)
objednavam cca 50 kousku pred senat a poslaneckou snemovnu, jako lakadlo bych na zakrytej vrch nastrazil nejakou tu flasku

guerilla_trap.jpg (PaulZyRP (8.1.2012 16:42)
a pak přišla odveta ve formě Napalmu...

guerilla_trap.jpg (DirectRP (8.1.2012 16:42)
člověk by nepropadl, nejspíš by se zasekl o ty hřebíky někde před pánví.

guerilla_trap.jpg (LopataRP (8.1.2012 16:35)
/k/

další...