Domény  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Tesla se slevou

 


fat money 18.10.2011 
Obrázek fat money
Zasobovani Krymu Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

fat_money.jpg (kkkk) (5.4.2018 14:58)
batrachus kupodivu udrzuju auto jen za minimalni naklady, kdyz slysim co kolega utrati za kolo, ktere je co se tyce dopravniho vykonu v porovnani s autem k hovnu

fat_money.jpg (BatrachusRP (19.10.2011 14:32)
Kurew: zato koupě a údržba auta je strašně levná, co...

fat_money.jpg (Ja1) (19.10.2011 12:02)
rybnix, a kde je napisane, ze na bicykli ma chodit kazdy a 365 dni v roku? 8-)

fat_money.jpg (RybnixRP (19.10.2011 10:49)
není nad to tahat denně pracovní vercajk na řidítkách a na nosiči... popřípadě si je vzít do autobusu, to maj řidiči hodně rádi Ja1: ty se nepotíš a nikdy se nezadýcháš, že? navíc v zimě je to na kole ještě větší sranda

fat_money.jpg (KurewRP (19.10.2011 10:36)
No ježdění na kole není zas tak úplně zadara, spotřebka jako pláště, řetěz a další drobnosti plus údržba taky něco stoji.

fat_money.jpg (Ja1) (19.10.2011 10:32)
atlantis, no ked si tlste hovado tak jasne, ze by si prisiel spoteny a udychany ;-)

fat_money.jpg (vashegRP (19.10.2011 8:31)
true story B-)

fat_money.jpg (polto) (19.10.2011 3:08)
zkurveni zelenaci, ani na roumenovy se im uz clovek nevyhne...

fat_money.jpg (Pan XRP (18.10.2011 22:33)
Jo jo, tak až budu příště potřebovat jet přes půl republiky, vezmu si kolo =)

fat_money.jpg (AtlantisRP (18.10.2011 22:13)
jo není nad to přijet do práce udýchanej, zpocenej a unavenej... =)