| Portrétní focení | Mailhosting Business | Webhosting | Tesla se slevou | Stavební rozpočty | Domény |
Komentáře (13)
Komentovat
Nezobrazovat
| dodge_defiance.jpg (Tuco) (18.4.2014 17:56) | ||
| Nezapomínejte na nehomologovanej rám. Kdyby s tím srazil chodce, tak by šel rovnou do báně a do smrti platil odškodný ikdyby to nebyla jeho vina. | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Dr.Str.) RP (18.4.2014 17:23) | ||
| Hele, světla to má, když to stojí, tak to i brzdí, prasklina na skle je mimo zónu stěračů... To by prošlo. | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Daver) RP (18.4.2014 16:45) | ||
dá se tohle považovat za RAT Style Car ? Libově udělaný |
||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Sven) RP (18.4.2014 15:55) | ||
| protože folie [vool.cz] | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (tomat) (18.4.2014 14:07) | ||
pekne ale preco to ma hrdzavy aj plastovy naraznik? |
||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Sven) RP (18.4.2014 13:09) | ||
| tohle je auto ze seriálu defiance a po ulicích jezdí jako upoutávka, takze majiteli může být cernous u prdele [bit.ly] | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (cern0usek) RP (18.4.2014 11:50) | ||
| Homologaci (z anglickeho homo log) by prosel hlavne majitel. | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Krucifix) RP (18.4.2014 11:16) | ||
| se správnýma konexema by to prošlo i homologací | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Setiath) RP (18.4.2014 11:15) | ||
Technickou by to prošlo, tam projdou i horší věci. Jen ta technická vyjde o tágo dráž.. To s policajtama už to bude horší. |
||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Utrum) RP (18.4.2014 11:07) | ||
| Al Bundy approved! | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (nygr) RP (18.4.2014 11:05) | ||
| neprošlo a dupla | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (ceo) RP (18.4.2014 11:05) | ||
| ale prošlo | ||
|
|
||
| dodge_defiance.jpg (Ebo) RP (18.4.2014 11:04) | ||
| prasklé sklo, trčící kusy z karoserie.. pneu lezou mimo karoserii..rozbité přídavné světlomety.... to by u nás STK neprošlo | ||
|
|
||