Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou

 


chudak kalousek 09.03.2012 
Obrázek chudak kalousek
Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici StBands
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

chudak_kalousek.jpg (.Hnidopich) (10.3.2012 0:20)
Mr. Death: Oprava - co JSTE si zvolili, to i my ostatni mame. :-)

chudak_kalousek.jpg (PP) (9.3.2012 17:53)
Dvojče - no, dobrým směrem nás Bohouš nemůže vést, když je schopný v jedné větě tvrdit, že firmám zvýší daně a že zvýší zaměstnanost... A to byla jen jedna z perliček když se "zubatá pleš" naposledy objevil v televizi.

chudak_kalousek.jpg (Abdul_HasanRP (9.3.2012 17:08)
Jediní zodpovědní jsou ti, kteří v roce 2003 hlasovali "ANO"

chudak_kalousek.jpg (Ja1RP (9.3.2012 15:01)
jedna suseda sa nam smiala, aha, gadzove, maju slepice...teraz, ked stoja vajicka 29 centov (9 skk) sa uz tolko nesmeje :-D

chudak_kalousek.jpg (grcRP (9.3.2012 12:49)
Držte huby, nebo nám ještě budou víc regulovat kvéry a munici. :-/

chudak_kalousek.jpg (Tvoje zlý dvojče) (9.3.2012 10:33)
johndoe: Čímž uděláš chudáky z chudších nechudáků. Bravo, zmenšíš počet lidí, ale problém zůstane.

chudak_kalousek.jpg (johndoe) (9.3.2012 10:32)
Ma to stat desetkrat tolik, at zauraduji prirodni zakony a chudaci zhebnou hlady.

chudak_kalousek.jpg (Tvoje zlý dvojče) (9.3.2012 10:31)
DJ_MCQ: mě fascinuje teoretizování ve stylu "kdyby nám vládnul Bohouš, byli bychom na tom jako Řecko" apod. Já nevím, školy nemám, ale k podložení těchto teorií lze použít jedině znalost alternativní časové linie. Společenský, ekonomický i politický systém jsou tak složité, že zjednodušující pravidla nejde dost dobře použít. Navíc nesouhlasím s politikou utahování opasků, tedy škrcení ekonomiky, když je naopak potřeba ji podpořit - místo Kalouskova šetření se mají řešit předražené zakázky a neefektivita.

chudak_kalousek.jpg (mgpRP (9.3.2012 10:30)
Prodávat si vajíčka za kolik chceš můžeš jedině na černo, nebo oficielně v kapitalisticky systém. V EU to nejde. Proto jsou v obchodech 3x dražší než na ,,černým,, vesnickým trhu.

chudak_kalousek.jpg (DJ_MCQRP (9.3.2012 10:23)
Nevim co maji drahy vajicka spolecnyho s politikou vlady. Kazdej si muze prodavat vajca za kolik chce. Nebo si myslite ze jsou to ceny narizeny statem? A s Parobkem to aspon bylo vtipny, tohle uz je krapet mimo misu. Jinak budme radi za Kalouse. Kdyby to drzel v prackach Bohus, tak sice zatim mame dane za pivo na puvodnich 5%, ale vseho docasu. Za chvilku bysme byli v riti jako pulka evropy. Vsichi porad rikaji jak se ma setrit, ale kdyz se sahne na jejich penize tak hned krici.

chudak_kalousek.jpg (Mr. DeathRP (9.3.2012 10:22)
Co jsme si zvolili, to máme, ne? =)

chudak_kalousek.jpg (mgpRP (9.3.2012 10:20)
Tenhle pán nalákal ,,rádoby,, pravicové voliče, aby mohl vzápětí dělat levicovou ekonomii západního střihu. Zvyšování dání je od něj jen pomyslná špička ledovce. Takže ano... zaslouží si...

chudak_kalousek.jpg (Tvoje zlý dvojče) (9.3.2012 10:11)
tnf, vtech: Tuším, že i Kalousek byl kdysi vajíčkován (ale ne na předvolebním mítinku; to dělají jen primitivové, kteří zneužívají svou svobodu projevu k potírání svobody projevu druhých); no a kulku by si zasloužil. Takže souvislost tam je.

chudak_kalousek.jpg (SVDNGRP (9.3.2012 9:51)
Idální komunismus (ne to, co tu bylo) taky ne, lidi jsou závistiví hajzlové... Asi nejlepší a nejdynamičtější řešení je jakýsi našroubovaný dynamický demokratický fašismus.

chudak_kalousek.jpg (tnfRP (9.3.2012 9:50)
LOL, včera to chodilo celý den s Paroubkem od vajec (což mělo pointu) a dneska soudruzi nastartovali paintbrush, huberokororo a máme tam pana inženýra. Což pointu nemá.

další...