Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení

 


barringer 1280x800 02.01.2012 
Obrázek barringer 1280x800
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line StBands mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

barringer_1280x800.jpg (VM) (24.3.2014 9:20)
Sedan kráter má mít jen 390m šířku a 100m hloubku, zato je vytvořený lidmi.

barringer_1280x800.jpg (vltava) (3.1.2012 13:32)
Je to Meteor Crater v Arizoně, 3 km v průměru a 200 m hloubka. Pro zajimavost, NASA tam trenovala kosmonauty před lety Apollo na měsíc. http://www.meteorcrater.com

barringer_1280x800.jpg (your) (2.1.2012 18:36)
oproti Sedanu dost slabý

barringer_1280x800.jpg (cas2v) (2.1.2012 18:26)
liric: Prostě musí veřejné mínění změnit tak, že ty pera (nebo podobné statky) byly pro ně připraveny a mohou si je tedy nechat jako malý bonus (odměnu). Tudíž je vlastně vše v pořádku a obecně se dá tvrdit, že nekradou. (cbd) :-/

barringer_1280x800.jpg (richard) (2.1.2012 18:15)
@sanka - mozno sa krestania inspirovali stoparovym sprievodcom galaxiou, len miesto magrathei tam radsej dali boha :-)

barringer_1280x800.jpg (SoccaRP (2.1.2012 16:42)
ale ve skolce trhali moucham kridla :-D

barringer_1280x800.jpg (liric) (2.1.2012 16:20)
Dublin: Kalousek, Necas a Klaus jsou jediny u kterych se vi ze na 100 procent nekradou a nekradli krast nebudou kez by takovych politiku bylo vic..

barringer_1280x800.jpg (Dublin) (2.1.2012 16:14)
sanka: Křesťanské vysvětlení by bylo prosté: Bůh stvořil kráter pře 6.000 lety a okolo zakopal dinosauří kosti aby zkoušel věřící :o)

barringer_1280x800.jpg (Dublin) (2.1.2012 16:13)
liric: To je děs, jakým blbostem lidé dneska ještě věří a ještě jsou schopni je šířit po netu. Ještě nám vyprávěj, že tu pohádku o tom, že Kalousek nekrade...

barringer_1280x800.jpg (sanka) (2.1.2012 16:12)
proc nam to tu jeste nevysvetluje nejaky krestan? :)

barringer_1280x800.jpg (liric) (2.1.2012 15:59)
slunce zahalilo prachem ktery zapricinil vyhynuti dinosauru a temer dalsich 75 procent veskereho zivota na zemi. Nez prach zase opadl tak to trvalo nekolik let.

barringer_1280x800.jpg (liric) (2.1.2012 15:58)
krater po dopadu meteoritu ktery vyhubil dinosaury je ve stredni americe myslim ze to bylo nekde pod kubou a je ukryt podvodou. Odhaduje se ze mel v prumeru vic jak 10 km a kdyz jeho prvni cas dopadla na zem tak ta nejvyssi cast byla jeste nekde v atmosfere. Behem par vterin vesekry zivot az v okruhu nekolik 100 km byl prakticky vymazan myslim ze az nekam pod texas. Dopad byl citit vsude na zemi vznikle vlny tsunami meli az nekolik 100 stovek metru a pohybovaly se rychlosti zvuku. Po par dnech se

barringer_1280x800.jpg (Lammer&OutsiderRP (2.1.2012 15:41)
lojzo, kolikrát mám říkat že toto dinosaury nevyhubilo, to co vyhubilo dinosaury spadlo do mexického zálivu, ne do dnešní záp. USA

barringer_1280x800.jpg (antinerd) (2.1.2012 15:40)
atomová střelnice ... omg ste neviděli hory mají oči?

barringer_1280x800.jpg (lojza) (2.1.2012 15:39)
následky toho dopadu, erupce, zemětřesení a změna klimatu nejspíš vyhubily dinosaury ale že by to mělo 10km to se mi nezdá takhle od oka

další...