Portrétní focení  |  Domény  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou

 


babica vs pohlreich 01.05.2011 
Obrázek babica vs pohlreich
Zasobovani Krymu Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (6) Komentovat Nezobrazovat

babica_vs_pohlreich.jpg (Katz) (2.5.2011 9:45)
Rozpálímé, prohodímé, a dávejté tam to lepší másló, né to horší, páč by to pak nefungovaló.. Takhle sme vařílí v Óbersdorfů, to byly časý.

babica_vs_pohlreich.jpg (ffz) (1.5.2011 16:07)
That Babica is a spy!

babica_vs_pohlreich.jpg (MeowRP (1.5.2011 15:29)
vlevo Trollface, vpravo headshot

babica_vs_pohlreich.jpg (///) (1.5.2011 13:44)
Pokud nevíte jak vypadá paprika, tak použijte rajče. Pokud nemáte rajče, tak použijte jabko. Hlavně tam nedávejte místo jablka hrušku, protože to nebude fungovat. V případě, že jste měli problém s jakoukoliv předešlou ingrediencí, tak ji nahraďte kečupem. Nakonec přidáme kečup...

babica_vs_pohlreich.jpg (madsteveRP (1.5.2011 11:35)
spíše prkínko na krajení

babica_vs_pohlreich.jpg (MithrilRP (1.5.2011 9:30)
Když nemáte papriku, tak použijte Pohlreicha? :-O