Portrétní focení  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty

 


Ze zivota 03.08.2011 
Obrázek Ze zivota
Zasobovani Krymu Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

Ze_zivota.jpg (cptLSD) (9.3.2018 22:31)
proste jsi na ayahuasku...pak to uvidis a muzes s tim neco delat...jinak je to tak jak na obrazku. cpt out ..jo a vira nema s kostelem pranic spolecnyho!

Ze_zivota.jpg (skylajnerRP (22.2.2014 11:52)
můj smysl života? můj smysl života je aby si další řikali "jo, ten člověk uměl" :) ~architekt out.

Ze_zivota.jpg (James_KoxRP (6.8.2011 15:43)
h vám to vysvětlil... :-D Každej má jinej smysl života, tak se nepovyšujte, že ten váš je lepší!!! Není!!

Ze_zivota.jpg (hm) (4.8.2011 21:58)
to je hodně trapná napodobenina originálu od banksyho

Ze_zivota.jpg (h) (4.8.2011 13:57)
postav dům, zasaď strom, zploď syna

Ze_zivota.jpg (VoromiRP (4.8.2011 12:20)
warin: a s virou to je jak? Pracuj, utracej, konzumuj, v nedeli chod do kostela, chcipni? :-D

Ze_zivota.jpg (ZiriathRP (4.8.2011 10:15)
No zajímal by mě způsob života té osoby, co to psala.

Ze_zivota.jpg (warin) (4.8.2011 9:56)
Smysl života vedeného konzumním stylem, bez víry, se opravdu vytrácí a mnohým se zdá, že je to pravda.

Ze_zivota.jpg (MithrilRP (4.8.2011 9:25)
Jak znám některé lidi, co mají tyhle názory, tak pro ně by platilo: bez prachy od rodičů (dávky), utrácej, ožer se, chcípni

Ze_zivota.jpg (someone_else) (3.8.2011 23:50)
a alternativa je? Nepracuj, neutrácej, nekonzumuj, chcípni dřív?

Ze_zivota.jpg (Pan XRP (3.8.2011 23:42)
Ze života je spíš pracuj > chcípni, zbytek je americkej sen :-D