|
Only_in_Battlefield_.jpg
(Občan Y) R (26.6.2026 16:10)
|
|
Autori, kteri se nedokazou vyjadrit na 4 obrazcich tak, aby to bylo vtipne nebo zajimave, by to nemeli zkouset. |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(letec) (13.6.2014 7:03)
|
ja bych vsechny ty battlefieldy zakazal, a vsem nainstaloval CS - a povinne!
Dyt si ty deti budou myslet ze jsou nesmrtelny... |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(Lord Alucard) RP (12.6.2014 16:48)
|
|
@lemod: MetalSlug - klasika všech klasik
[youtube.com] |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(Staropramen) RP (12.6.2014 13:32)
|
|
Metalslug jak svine!! |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(Neonym) (premium) RP (12.6.2014 13:18)
|
|
Ve dvojce byl člověk buď zraněný(postřelený) a za pár sekund zemřel a nebo byl rovnou zabitý(střela do hlavy, zabití výbušninou, tankem, přejetí vozidlem, atd.) a v tom případě nešel oživit. |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(rkafe) (12.6.2014 12:39)
|
|
myslim, ze uz v jednicce... jenom jina hra... (pro deti: metal slug) |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(lemod) (12.6.2014 11:01)
|
Ta prasečí hlava na kolečkách z tohohle obrázku je v kterým díle? |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(Dommy73) RP (12.6.2014 10:16)
|
To je taky dost dobře možný, ale to jsem moc často neviděl |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(OzzMan) (12.6.2014 9:15)
|
|
Ve dvojce též a taky nejde oživit ani po přejetí vozidlem |
|
|
Only_in_Battlefield_.jpg
(Dommy73) RP (12.6.2014 7:21)
|
|
Moment, mám za to, že alespoň ve čtyřce už nejde oživit při zabití nožem. |
|