Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty

 


MarksSpencer 19.01.2011 
Obrázek MarksSpencer
Helenka detstvi Disney black and white worst punch line mosknu hracka StBands nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (13) Komentovat Nezobrazovat

MarksSpencer.JPG (2215) (19.1.2011 18:06)
100%

MarksSpencer.JPG (Martin) (19.1.2011 14:15)
Marxe psaného jako Marks znají v Rusku :-) http://ru.wikipedia.org/wiki/Маркс

MarksSpencer.JPG (Meli) (19.1.2011 14:08)
"V jakým národě znají Marxe psanýho jako Marks?" Ale vyslovuje se to stejne, povznes se nad to...

MarksSpencer.JPG (Kacoš) (19.1.2011 14:05)
V jakým národě znají Marxe psanýho jako Marks?

MarksSpencer.JPG (Rask) (19.1.2011 11:50)
@Rajago:D @Tauraus24 proti zasratym skurvenym ciganskym madarsko-ruskym slovakom ze?:D

MarksSpencer.JPG (RajagoRP (19.1.2011 11:48)
a zas tu nadávajú neregistrovaný :D

MarksSpencer.JPG (Meli) (19.1.2011 11:21)
Aspon, ze uz vim, kdo jsou zakladatele :)

MarksSpencer.JPG (taurus24RP (19.1.2011 11:19)
Rask: Asi zapnutý filtr proti buranům.

MarksSpencer.JPG (Rask) (19.1.2011 10:35)
@Vasheg urazil som tvoju citlivu katolicku dusu?:D burane a pokrytče @Roumen, neviem,:S no aj 5 krat to skusim niekedy - vtedy ked chcem dat nieco libit alebo pridat nejaky obrazky ale proste nic, dakedy sa to aspon na ten tretikrat spustilo ale teraz ma jednoducho neprihlasi

MarksSpencer.JPG (vashegRP (19.1.2011 10:21)
Rask: nemluv sproste burane

MarksSpencer.JPG (RoumenR (19.1.2011 10:11)
A proc ti to nejde?

MarksSpencer.JPG (Rask) (19.1.2011 10:06)
aj by som dal ze "libi" keby sa mi da prihlasit, do pice, Roumene rob s tym nieco

MarksSpencer.JPG (Rask) (19.1.2011 10:05)
haha pecka