Tesla se slevou  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Domény

 


Lunch in the open air 27.05.2014 
Obrázek Lunch in the open air
Disney black and white Helenka detstvi worst punch line StBands mosknu hracka nevite proc komunisti dnes tolik kvici
Komentáře (7) Komentovat Nezobrazovat

Lunch_in_the_open_air.jpg (Retardini) (8.3.2022 21:32)
Jo jo, bydlet hned u trolejí v krásným starým baráku, romantika. Vyzkoušeno a znovu ne, díky. Pravda ale je, že si člověk nemusí kupovat budík. V 5:30 vstáváš, ať chceš nebo ne.

Lunch_in_the_open_air.jpg (Vjetef) (27.5.2014 17:03)
aby se ti moh holub v pohode vys*at do jidla...

Lunch_in_the_open_air.jpg (honeyRP (27.5.2014 15:40)
Nádherný dům, něco takového bych klidně bral 8-)

Lunch_in_the_open_air.jpg (Aussircaex) (27.5.2014 15:00)
madrfakr kolko ega ti to dodalo?

Lunch_in_the_open_air.jpg (indy) (27.5.2014 14:32)
motofoko, na slovensku se tramvaj rekne elektricka. se s tim smir, voe.

Lunch_in_the_open_air.jpg (madrfakr) (27.5.2014 14:08)
pro Orol: to ti asi naozaj nehrozí, pokud zůstaneš ve své rodné podtatranské osadě v boudě z hlíny a vlnitého plechu. Jen pro info - ty "dráty" na fotce se nazývají trolej...

Lunch_in_the_open_air.jpg (orol) (27.5.2014 14:01)
nechcel by som byvat nad elektrickovou tratou...aj ked s takymi spolubyvajucimi by som to zvazil