Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Domény  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení

 


a vyhrál! (14.5.2023 19:57) 👍 👎 ⚠️  Známka: 2Váha: malá


Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

a vyhrál! (Asdfghjlt rf dfjdjsvsvdbdbf) (22.6.2026 14:15)
... A ten vztah těch dvou byl naprostý. Upřímný a čistý. Takže vaše soudy? A zároveň říkám, pokud si banda woke pomatenců našla kripla, co neví, co se děje kolem a proti jeho vůli ho na vozejku 4 hodiny tlačí po okruhu, tak pak, máte pravdu. Ale nevěřím, že jste to dohledávali....

a vyhrál! (Asdfghjlt rf dfjdjsvsvdbdbf) (22.6.2026 14:11)
ach, vy přemoudřelí kuřbuřti, na roumingu... Tohodle vůbec neznám, ale pochybuju, že vy jo. Před časem jsem viděl dokument, kdy se borcovi narodil postiženej syn. Syn v TV sledoval sport, úplná vášeň. Tak ten tatík, aby měli společné zážitky a společný čas, tak klukovi dopřál sport podobným způsobem, jako na videu. Běhal s ním maratony a kde co. Kluk šťasnej jak blecha. Nevím, zda děcko bylo hodně mentálně postižené, ale i takové má radost a emoce. Ten tatík to začal vše dělat kvůli němu....

a vyhrál! (adaaaaaa) (15.5.2023 12:32)
už vidím ten rozhovor. Hele kámo doběhl jsem ten Bostonský maraton. No a co, to dokončí kdejaký kripl.

a vyhrál! (majxikRP (15.5.2023 12:21)
Neodsuzoval bych to a ani nekomentoval bez vetsi znalosti. Je mozne ze je o to pozadal ze nechce "prejet" cilovou caru ve vozicku. Bez znalosti proc to delaji ten beh, jake byli jejich pohnutky je to jen dohadovani nad necim, o cem vime kulove. Coz je nedustojne.

a vyhrál! (Tyjátr) (15.5.2023 10:35)
Já bych neodsuzoval ani to zvedání. Po víc než čtyřech hodinách tlačení té kriplkáry museli být utahaní jako koťata. Kombinace vyčerpání a euforie může člověka dovést k "teatrálnímu" jednání, které by si odpočatý a v klidu rozmyslel a odpustil.

a vyhrál! (adaaaaaa) (15.5.2023 10:14)
tohle je tak strašně cringe. Doufám, že si po závodě ti kriplové na oslavu pořádně navzájem vykouřili.

a vyhrál! (kremes) (15.5.2023 9:58)
ja to chapu tak, ze je to bezec, co z nejakeho duvodu ochrnul a kamosi mu chteli udelat radost, at se naposled zucastni zavodu a nasaje tu atmosferu. proc ne. kdyby ho pres cil normalne dotlacili, jak predtim, tak fakt nic nereknu. ale ta saskarna se zvedanim cele to snazeni degradovala opravdu na neco nedustojneho.

a vyhrál! (trada) (15.5.2023 7:44)
nebo se na nej kamosi po urazu nevybodli, treba normalne vnima, jen telo je v hajzlu

a vyhrál! (zloser) (15.5.2023 6:50)
Viděl jsem už moc hnusáren v mase, ale tohle všechny trumflo. *blicismajlík*

a vyhrál! (aseww2) (15.5.2023 6:45)
Je uplne jedno jakym zpusobem se do toho stavu dostal. On je evidentne uplne mimo a wokaci si z nej udelali kasparka k propagaci a dosazeni nejakych svych cilu, protoze je to dnes moderni.

a vyhrál! (PlatanR (14.5.2023 23:22)
[independent.co.uk] je to jasny fejk jen tahaji z lidi penize, ktere mohli pouzit na valku proti tem spatnym !!!

a vyhrál! (AtarianRP (14.5.2023 23:12)
Tak, ja ho osobne neznam jako vetsina tady na roumingu. Treba je to clovek co miloval behani, kazdej rok 15 let behal tenhle zavod, pak spadnul ze zebriku, ochrnul a jeho posledni prani bylo, aby ho tam jeste jednou kamosi vzali. Ale jak rikam - to je jen moje stupidni predstava. Skutecny pribeh toho cloveka neznam tak dobre jako aseww2, kremes a spol.

a vyhrál! (BobsikRP (14.5.2023 22:47)
v zásadě, buď mu to opravdu udělá radost, ale to jen za předpokladu, že je natolik blbej, že nevidí, že vlastně ničeho nedosáhl, nebo neuděla, z opačných důvodů.. oboje je špatně. Za mě řešíme následky, ne příčinu, lidstvo by mělo udělat maximum aby zajistilo, že se takoví jedinci vůbec nerodí, odpadne s tím kvanta problémů a ano, může to být i natolik hnusný jako "ty a ty spolu nesmíte mít děti, šance že bude kripl je 66%"

a vyhrál! (Občan YR (14.5.2023 22:20)
Zdroj? Ja jen ze kolegove nize nejspis usuzuji jen z toho, co jim rika nazev.

a vyhrál! (čajomlík) (14.5.2023 21:23)
Tak doufám, že ti tlačiči jsou alespoň trans.

další...