|
jedu
(Atlantis) RP (25.6.2026 22:19)
|
|
upřímně řečeno stát na dálnici 30+minut s děckama v autě, tak jedu záchranářskou uličkou/odstavným taky... |
|
|
jedu
(lalauuu) (25.6.2026 20:29)
|
|
místo aby sami vytvořili opačný pruh a stojící řidiče vyvedli z kolony, tak ještě budou otravovat ty, který nechtěj strávit odpoledne na dálnici |
|
|
jedu
(alis) RP (25.6.2026 19:35)
|
|
Jojo, todle jsem zažil na D1. Namachrovaní borci to vzali odstavným, ale za chvílu se cpali zpátky a v protisměru jeli policajti a hned je sbírali. |
|