|
lifehack
(Utlouk) (25.6.2026 19:42)
|
Taková hezká zbytečnost. |
|
|
lifehack
(1337) (25.6.2026 19:23)
|
Křemosysl: lol |
|
|
lifehack
(Křeslosmysl) R (25.6.2026 18:54)
|
To je fakt s tím letadlem, člověk aby do tý prdele k drogám ještě dával toto a že to tvar má. |
|
|
lifehack
(Xудожник-K1) (25.6.2026 18:54)
|
Syky jsou na hovno, ja pouzivam ZAPALOVAC - mam io uhlovy triskovy ) a nebo aspon benzinovy, ale ten mi vzdy za 3 mesice vsychne |
|
|
lifehack
(Občan Y) R (25.6.2026 18:51)
|
|
Nebylo by jednodussi naucit se pouzivat sirky? |
|
|
lifehack
(Peter .) RP (25.6.2026 18:45)
|
|
Ideál ak ide niekto na dovolenku lietadlom. |
|