|
Korea brrrm
(hehehe) (25.6.2026 16:50)
|
|
balóniky by vyšli lacnejšie... o dosť. |
|
|
Korea brrrm
(mixi) R (25.6.2026 14:52)
|
se mi líbí jak namíří všechny kulomety na jedno místo, nechají přesně v tom místě staticky viset hejno dronů, sestřelí jich i tak míň než třetinu a ještě se tím propagandisticky chlubí |
|
|
Korea brrrm
(no) (25.6.2026 14:35)
|
|
space invaders |
|
|
Korea brrrm
(EGO) RP (25.6.2026 13:26)
|
Nejlepsi je grafitti na zdi "One shot, one Kill1" |
|
|
Korea brrrm
(KvakMekRampa) RP (25.6.2026 12:57)
|
|
Trefa nic moc teda. |
|
|
Korea brrrm
(Peter .) RP (25.6.2026 12:55)
|
|
Rástriľáli jablani igrúški ... |
|
|
Korea brrrm
(mommafat) RP (25.6.2026 12:52)
|
no ja ti nevim karle, sundali stezi 1/4... |
|
|
Korea brrrm
(Tgr.) (25.6.2026 12:52)
|
|
Space invaders, ještě jim chybí bunkřík, co seshora ubývá. |
|