|
dobrou chuť
(misil) RP (24.6.2026 18:57)
|
|
tak dik, ted mam chut na kebab! |
|
|
dobrou chuť
(hixaxon) RP (24.6.2026 18:57)
|
A na té tyči to dokonce vypadá jako otáčející se reálné maso . Do masa s tím, než si toho všimne nějaký český stánkař a bude to chtít napodobit! |
|
|
dobrou chuť
(Křeslosmysl) R (24.6.2026 17:30)
|
|
X-14 Viď, za mne tam vůbec nedává nohy a vůbec to nedělají na podlaze. Divné. |
|
|
dobrou chuť
(KozoMelGIbson3) (24.6.2026 15:57)
|
V 0:06 hází jednu placku do ohně, proč? Ne že bych neměl rád křupavé, ale co je moc to je moc |
|
|
dobrou chuť
(asew4) (24.6.2026 15:20)
|
|
prasata. |
|
|
dobrou chuť
(Greywolf) R (24.6.2026 14:56)
|
|
Luxus, nemal by som obavy to zjesť. |
|
|
dobrou chuť
(x14) RP (24.6.2026 14:31)
|
konečně vaření, kde se mi nechce blít už před přípravou |
|