|
jedu
(anonykrysa) R (23.6.2026 15:18)
|
|
Debilove oba. Autista zjevne, motorkar ze sakra nemas okolo sebe plechy a nejedes tak, abys to do toho curaka nenapalil? A v kratasech? |
|
|
jedu
(raketak) (23.6.2026 13:44)
|
v 10s si prilbu rozopina .... asi tolko ku komentujucim debilom |
|
|
jedu
(Carl C.C C9) (23.6.2026 12:57)
|
|
Helma rozepnutá? Ty v ní chodíš spát, co? |
|
|
jedu
(Ňouma) (23.6.2026 12:33)
|
|
@trada takhle poznas curaka hned |
|
|
jedu
(Peter .) RP (23.6.2026 11:56)
|
|
Odbáčanie auta cez dva pruhy, toto mal ten motorkár predvídať dopiče!!! Veď je predsa Hrdinskí Ukrajinec na západnom fronte!!! |
|
|
jedu
(trada) (23.6.2026 11:53)
|
|
ach jo, kecky, rukavice nic, helma rozepnuta... mel stesti |
|
|
jedu
(JT) (23.6.2026 11:43)
|
|
pixloridic je chuj ale co cekal motorkar ze jako bude to nevim |
|