|
jedu
(321) (18.5.2026 13:57)
|
|
HonzaRez: Ukrajinci |
|
|
jedu
(HonzaRez) RP (18.5.2026 13:47)
|
|
Kua kdo to vynalezl, že se do společnosti chodí v teplákách...?! |
|
|
jedu
(bohyn) RP (9.5.2026 23:03)
|
|
Negr řídil ten pickup, akorát zapomněl nastupit. |
|
|
jedu
(S) R (9.5.2026 9:20)
|
|
Komentáře by asi vysvětlovaly, proč anii nevolal 911. |
|
|
jedu
(x14) RP (9.5.2026 9:05)
|
|
ten "školák" má nějaké retardované chování |
|
|
jedu
(Carl C.C C7) (9.5.2026 8:49)
|
|
Ale ne, toho si kdysi koupil. |
|
|
jedu
(karfik) RP (9.5.2026 8:43)
|
|
A ten 30 letej morgoš je školák? |
|
|
jedu
(misil) RP (9.5.2026 8:06)
|
|
lidi to s tou adopci prehanej. Jestli se o to uz v ZOO nechtej starat, tak at to proste utratej. |
|
|
jedu
(kakamսra) (9.5.2026 7:49)
|
|
Starej fotr je rád, že mu nerozbili isekačku |
|
|
jedu
(fu) RP (9.5.2026 7:48)
|
|
krasny darwin |
|