|
firestarter
(Taky_jeden ) (18.4.2026 16:32)
|
|
A já mám zapalovač, který chytá když je mokrý, když fouká vítr a dokonce i když nesvítí slunce. Ani nevím kolik stál, bral jsem ho společně se Startkama u větví. |
|
|
firestarter
(Peter .) RP (18.4.2026 16:06)
|
|
Taký zapalovač mám už 10 rokov, ideál na pláž keď je veterno. |
|
|
firestarter
(lassire) RP (18.4.2026 14:22)
|
|
Akuratne mi to prislo z Temu minuly tyzden |
|
|
firestarter
(hanzs1) (18.4.2026 11:48)
|
|
Ok takže obyčejné kapesní zvětšovací sklo není skladnější než tenhle hambál že tři dílů. Třeba já mám na vandr sklo průměr 5cm tloušťka cca 1,5cm. Rozhodně je skladnější možná asi těžší. Kdysi jsem nosil fresnelovu čocku z platu o formátu kreditní karty ta by téhle picovine dala na prdel i ve váze. |
|
|
firestarter
(Mrkvas) (18.4.2026 11:36)
|
|
obycejna cocka rozhodne nebude skladnejsi a bude mnohem tezsi. aby to fungovalo stejne, musi mit stejny prumer jako to zrcadlo. kapitan out |
|
|
firestarter
(hanzs1) (18.4.2026 11:13)
|
|
Jestli obyčejná čočka nebude skladnější. |
|
|
firestarter
(Ňouma) (18.4.2026 10:47)
|
|
Na speka dobrý |
|