Webhosting  |  Dropbox  |  VPS  |  Vánoce na DX  |  Domény  |  Dron na DX

Vybrat vtipů za .
Charakteristika ženy (10.11.2019 21:19) Ženy Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Žena je jako otevřená kniha.
...
O kvantové fyzice.
...
V čínštině.
...
Psána v Brailově písmě.

Dementi (10.11.2019 8:26) Politika Známka: 2Známka: 2, Váha: střední !
Chceme uvést na pravou míru jednu záležitost. Prezident Miloš Zeman navštívil zbořenou Berlínskou zeď. Informace, že se v Berlíně u zdi zbořil, je samozřejmě mylná. Stihl to už na hotelu.

Charakteristika ženy (10.11.2019 20:14) Ženy Známka: 2Známka: 2, Váha: malá !
Žena je jako otevřená kniha.
...
O kvantové fyzice.
...
V čínštině.

Garel Kott (8.11.2019 8:44) Kameňáky Známka: 3Známka: 3, Váha: střední !
Online reportáž z pietního rozloučení s Karlem Gottem:
16:05 Před Žofín přicházejí první fanoušci.
16:10 Před Žofín přicházejí první němečtí fanoušci.
19:35 První televizní reportáž z místa rozloučení.
21:00 Pořadatelé zahajují výstavbu mobilních koridorů.
23:20: Fronta sahá na mostě Legií ke Střeleckému ostrovu, nocí se nesou nápěvy Mistrových písní, čekající zapalují první svíčky.
3:30: Policie řeší první drobné potyčky kvůli předbíhání ve frontě, které ale ostatní čekající vesměs přecházejí s úsměvem. Lidé si ohřívají promrzlé ruce nad svíčkami.
5:00: Od prvních posílených spojů na Anděl se valí davy. Někteří přes varování Dopravního podniku zapalují svíčky již na eskalátorech metra a míří k Vltavě.
6:40 Fronta již sahá až k Andělu. Mezi čekajícími propuká panika poté, co se rozšířila zpráva, že při očekávaném počtu lidí připadne na každého při čtrnáctihodinovém rozloučení s Mistrem jedna šestina sekundy.
6:50 Fanoušci zapalují svíčky za Mistra tam, kde jsou pro případ, že by se na ně na Žofíně nedostala řada.
7:10 Východ z metra Anděl i ze Smíchovského náměstí je znemožněn, v metru a vlacích se hromadí fanoušci. Dav je vytlačován směrem na Smíchov.
7:22: Pod tíhou davu se hroutí most Legií.
7:27: Primátor Hřib vydává tiskové prohlášení, v němž připisuje vinu zanedbané údržbě za předchozího vedení. Doslova uvádí "Nic jiného se nedalo od Krndy čekat."
7:42: Dálnice D5 a D8 jsou od Plzně, respektive od Ústí nad Labem neprůjezdné a ve všech pruzích na Prahu blokované autobusy s německými fanoušky. Odstupuje ministr dopravy, jehož jméno si nikdo nepamatuje.
7:45: Agentura DPA uvádí, že pád mostu v Praze způsobil největší ztráty na životech německých civilistů od bombardování Drážďan.
7:48: Fanoušci uvíznutí na smíchovském břehu dokončují improvizovaný pontonový most na Žofín ze svíček a ukořistěného botelu Admirál. První fanoušci se vyloďují na předmostí přes značné ztráty způsobené ostřelováním
zapálenými svíčkami poctivě čekajících.
7:49: Angela Merkelová se horkou linkou spojuje s premiérem ČR a požaduje okamžité zajištění volného průjezdu do Prahy, v opačném případě použije Bundeswehr a letectvo.
7:52: Fanoušci vytlačení ze Smíchova na Bertramku pietně zapalují Gottovu vilu.
7:55: Pražské metro hoří na lince B od Radlické po Florenc. Hasiči se pokoušejí zabránit rozšíření plamenů do tubusů zbývajících linek.
7:57: Dav obkličuje Strakovu akademii.
7:58: Premiér Andrej Babiš prohlašuje skladbu Včelka Mája státní hymnou ČR.
7:59: Nad Prahou prolétají první stíhačky Luftwaffe.
8:00: Začíná rozloučení s Mistrem Karlem Gottem.
Zdroj: Ztratil se v průběhu šíření po sociálních sítích.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...