Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Domény  |  Stavební rozpočty

Přispívat do fóra mohou pouze pravidelní uživatelé Roumingu.

 

re: jaky je rozdil mezi rusem a russem? (klatomRP (22.6.2026 10:11)
... který samozřejmě máš a proto odpovídáš na tohle vlákno. B-)
 
re: jaky je rozdil mezi rusem a russem? (anonykrysaR (21.6.2026 12:37)
SS někdo nakukal libtardům, že je správná forma virtue signaling, ale ve skutečnosti je to proto, aby se na ty pitomce dal psát jednoduchý regex filtr.
 
re: jaky je rozdil mezi rusem a russem? (KOFERP (21.6.2026 12:00)
Na konci si si odpovedal. Lebo SS.
 
jaky je rozdil mezi rusem a russem? (registrovana_mrkaR (21.6.2026 11:51)
Záleží na kontextu:

* **Rusem** je v češtině 7. pád (instrumentál) od slova **Rus** (člověk z Ruska).

* Např.: *Mluvil jsem s Rusem.*

* **Russem** obvykle není tvar slova **Rus**. Může jít o:

* překlep,
* nebo 7. pád příjmení **Russ**.

* Např.: *Setkal jsem se s panem Russem.*

Tolik chatgpt, osobne si myslim ze lide tim zdvojenym s narazeji na Schutzstaffel, ale i tak mi to nedava smysl. Muze mi to nekdo vysvetlit? Ano, poslednich 5 let jsem byl zalezly pod kamenem. Dekuji.
 
re: JUKEBOX (kromě pátků) (NetsiášRP (21.6.2026 11:08)
Mutanti & TataBojs - Kolem šlehaj plameny [youtube.com]
 
re: dnešní radost (keneeRP (19.6.2026 23:34)
Anti: mozno je to cast diplomatickej hry. Kremel sa z tejto spravy postavi na zadne, tak Donald to zrusenim presunie/preda EU, aby ukazal, ze toho Putlera si vazi. A EU naoplatku posunie drony do UA, ktore spolu vyvijaju. Mozno je to naozaj len vypustena rozpravka, kde sa bude sledovat reakcia Kremla. Moznosti je mnoho.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (19.6.2026 18:43)
Vrtulky su fujky fujky? [benzinga.com]
 
re: Roumenův páteční JUKEBOX (nameless_oneRP (19.6.2026 10:32)
Nemas tam neco jineho, nez srackovy k-pop?
 
re: Roumenův páteční JUKEBOX (EboRP (19.6.2026 0:00)
[youtu.be] :-)
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (18.6.2026 21:01)
CITP je dalsi Fire Point?
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fuRP (18.6.2026 19:58)
To uz delali japonci za 2. sv valky, zadna novinka
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (LumpenkavárníkRP (18.6.2026 9:08)
sice nechápu to navádění ještě na balonu, ale vynášet střely s plochou dráhou letu balonem zní jako dost levný a účinný způsob odpalu.
[novinky.cz]
EDIT: Lumpenkavárník - 18.06.2026 11:00:17
 
re: dnešní radost (LumpenkavárníkRP (18.6.2026 8:23)
Nezpochybňuj velkého Donalda a tleskej. Donald po 30. porazil Írán, lodě plují hormuzem jako dřív a ropa teče. :-D
 
re: dnešní radost (antimouchaRP (17.6.2026 20:43)
no jeho realna schopnost je sice diskutabilni... v tom mas pravdu. Ale proc mu davat jeste dalsiho pul roku naskok tim ze oznamuju shipment ktery se mozna udeje za pul roku... a nebo taky nemusi. Tyhle proklamace jsou dost prazdny mlaceni slamy.
 
re: dnešní radost (keneeRP (17.6.2026 15:34)
Anti: tak ako stihol Putler reagovat na UA drony co mu tam lietaju uz pol roka...
 
re: dnešní radost (antimouchaRP (17.6.2026 14:27)
jo... "dostanou"... takovych slibu uz tu bylo milion... az je budou mit v ruce, tak potom to bude na "dnesni radost"... tedka je to jen oznameni intentu. Navic ma Puttler spoustu casu se pripravit misto toho aby to udelali pekne natajno a svet se o tom dozvedel tak ze bude horet moskva... B-)
 
re: dnešní radost (TrondaRP (17.6.2026 13:26)
Ukrajinci dostanou tisíce levných raket. Moskva se může těšit na pořádně hlučnou párty :-) [zpravy.aktualne.cz]
 
re: Videa o kravinách, která vás zaujala. (fuRP (16.6.2026 6:13)
nejak to pada [youtube.com] [facebook.com]
 
re: Roumenova PC poradna vol. 34680 (notoriusRP (15.6.2026 22:45)
:milanese
Tyjo, já s tím taky právě bojoval a už si nevzpomenu, čím přesně jsem to řešil. Nejprve nějaký zásah do registru, ale to nepomohlo. Možná jsem nakonec k tomu nějak sehnal čísla pro telefonickou aktivaci, jestli mě paměť neklame. Tuším přes nějaký keygen. PC nemám připojené k síti, tak strach jsem neměl. :-)
 
re: Videa o kravinách, která vás zaujala. (fuRP (15.6.2026 18:58)
electric bitch [x.com] ;-)
a tady rovnou hups [facebook.com]
EDIT: fu - 15.06.2026 19:16:40
 
re: Tip na film (R (13.6.2026 22:55)
The Amazing Digital Circus: The Last Act (2026) [themoviedb.org] & Princezna stokrát jinak (2026) [themoviedb.org] aspon ze normalne pekne rozpravky, to tu tiez dlho nebolo.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (R (13.6.2026 21:58)
Mame laboratoria, ale hladame ich. Sure. Laborky a kruhy v obili. "The ODNI says it will continue working with other federal agencies to identify the laboratories, determine what pathogens they contain and assess ongoing research activities." [msn.com]
 
re: Ake serialy teraz pozeravate (R (13.6.2026 21:47)
Cape Fear (2026) [themoviedb.org] sa rozbieha zaujimavo
Clarkson's Farm (2021) season 5 [themoviedb.org]
The Legend of Vox Machina (2022) season 4 [themoviedb.org]
yeey sci-fi Eterna (2025) [themoviedb.org] sice takove... no, proste ale yey sci-fi
 
re: Videa o kravinách, která vás zaujala. (R (13.6.2026 21:32)
Koller tu dlho nebol [youtube.com]
 
Nintendo switch (NevimNicMeNenapadaRP (13.6.2026 15:49)
Ahoj, na nekdo funkcni tinfoil shop na switch 1? Eventualne treba discord kde se tohle resi? Diky
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (MlékařRP (12.6.2026 22:46)
fu - si myslel pekovou ne? Oboje se pise s malym p, to ti uznam. Stejne jako pica. Ta se taky pise s malym.
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (MlékařRP (12.6.2026 22:41)
Lol to je dobry cringe,
ten jeji twitter je snad delsi nez to co zverejnila

[dni.gov]
[odni.gov]

No do pici, to nekdo plati z dani, fakt hnus zamestnavat takove uredniky.
Ten powerpoint asi taky delala na ajfounu.

Republikani z dovozu, to je hnus.

"Almost certain", "probably houses", "at least some"..

ctyri slajdy o hovne. Ja jsem se tesil na ukrofasisty a zmutovane deti v Kijeve v podzemi a zase nic.
EDIT: Mlékař - 12.06.2026 22:45:42
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fuRP (12.6.2026 21:44)
Takze pekarova mela pravdu? ;-)
 
re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFERP (12.6.2026 21:13)
"faktčekeri" musia mat tazky zivot. Vlastne nie, len uz fakt treba ministerstvo pravdy a obmedzit socky. [x.com]
 
re: Roumenova PC poradna vol. 34680 (al5249RP (12.6.2026 12:54)
Neni u XP treba klic ke spravne edici, mozna i service packu a jeste rozliseni OEM/retail a mozna jeste buhvico?
Neco z tohoto by ti nepomohlo? [gist.github.com]
Pripadne stahnout z archive.org ci z jineho zdroje iso, ke kteremu mas rovnou klic, ktery by mel fungovat?
[archive.org]
Pripadne pro odvaznejsi jedince, kteri to treba provozuji ve virtualu izolovanem od sveta nejakou all-in-one edici, kde budou updaty a pripadne dalsi uzitecny SW (a take potencialne tuny breberek): [archive.org]