| Tesla se slevou | Webhosting | Portrétní focení | Mailhosting Business | Domény | Stavební rozpočty |
| re: jaky je rozdil mezi rusem a russem? (klatom) RP (22.6.2026 10:11) ⇥ |
↻ |
... který samozřejmě máš a proto odpovídáš na tohle vlákno. |
|
| re: jaky je rozdil mezi rusem a russem? (anonykrysa) R (21.6.2026 12:37) ⇥ |
↻ |
| SS někdo nakukal libtardům, že je správná forma virtue signaling, ale ve skutečnosti je to proto, aby se na ty pitomce dal psát jednoduchý regex filtr. | |
| re: jaky je rozdil mezi rusem a russem? (KOFE) RP (21.6.2026 12:00) ⇥ |
↻ |
| Na konci si si odpovedal. Lebo SS. | |
| jaky je rozdil mezi rusem a russem? (registrovana_mrka) R (21.6.2026 11:51) ⇥ |
↻ |
|
Záleží na kontextu: * **Rusem** je v češtině 7. pád (instrumentál) od slova **Rus** (člověk z Ruska). * Např.: *Mluvil jsem s Rusem.* * **Russem** obvykle není tvar slova **Rus**. Může jít o: * překlep, * nebo 7. pád příjmení **Russ**. * Např.: *Setkal jsem se s panem Russem.* Tolik chatgpt, osobne si myslim ze lide tim zdvojenym s narazeji na Schutzstaffel, ale i tak mi to nedava smysl. Muze mi to nekdo vysvetlit? Ano, poslednich 5 let jsem byl zalezly pod kamenem. Dekuji. |
|
| re: JUKEBOX (kromě pátků) (Netsiáš) RP (21.6.2026 11:08) ⇥ |
↻ |
| Mutanti & TataBojs - Kolem šlehaj plameny [youtube.com] | |
| re: dnešní radost (kenee) RP (19.6.2026 23:34) ⇥ |
↻ |
| Anti: mozno je to cast diplomatickej hry. Kremel sa z tejto spravy postavi na zadne, tak Donald to zrusenim presunie/preda EU, aby ukazal, ze toho Putlera si vazi. A EU naoplatku posunie drony do UA, ktore spolu vyvijaju. Mozno je to naozaj len vypustena rozpravka, kde sa bude sledovat reakcia Kremla. Moznosti je mnoho. | |
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFE) RP (19.6.2026 18:43) ⇥ |
↻ |
| Vrtulky su fujky fujky? [benzinga.com] | |
| re: Roumenův páteční JUKEBOX (nameless_one) RP (19.6.2026 10:32) ⇥ |
↻ |
| Nemas tam neco jineho, nez srackovy k-pop? | |
| re: Roumenův páteční JUKEBOX (Ebo) RP (19.6.2026 0:00) ⇥ |
↻ |
[youtu.be] |
|
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFE) RP (18.6.2026 21:01) ⇥ |
↻ |
| CITP je dalsi Fire Point? | |
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fu) RP (18.6.2026 19:58) ⇥ |
↻ |
| To uz delali japonci za 2. sv valky, zadna novinka | |
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (Lumpenkavárník) RP (18.6.2026 9:08) ⇥ |
↻ |
|
sice nechápu to navádění ještě na balonu, ale vynášet střely s plochou dráhou letu balonem zní jako dost levný a účinný způsob odpalu. [novinky.cz] EDIT: Lumpenkavárník - 18.06.2026 11:00:17 |
|
| re: dnešní radost (Lumpenkavárník) RP (18.6.2026 8:23) ⇥ |
↻ |
Nezpochybňuj velkého Donalda a tleskej. Donald po 30. porazil Írán, lodě plují hormuzem jako dřív a ropa teče. |
|
| re: dnešní radost (antimoucha) RP (17.6.2026 20:43) ⇥ |
↻ |
| no jeho realna schopnost je sice diskutabilni... v tom mas pravdu. Ale proc mu davat jeste dalsiho pul roku naskok tim ze oznamuju shipment ktery se mozna udeje za pul roku... a nebo taky nemusi. Tyhle proklamace jsou dost prazdny mlaceni slamy. | |
| re: dnešní radost (kenee) RP (17.6.2026 15:34) ⇥ |
↻ |
| Anti: tak ako stihol Putler reagovat na UA drony co mu tam lietaju uz pol roka... | |
| re: dnešní radost (antimoucha) RP (17.6.2026 14:27) ⇥ |
↻ |
jo... "dostanou"... takovych slibu uz tu bylo milion... az je budou mit v ruce, tak potom to bude na "dnesni radost"... tedka je to jen oznameni intentu. Navic ma Puttler spoustu casu se pripravit misto toho aby to udelali pekne natajno a svet se o tom dozvedel tak ze bude horet moskva... |
|
| re: dnešní radost (Tronda) RP (17.6.2026 13:26) ⇥ |
↻ |
Ukrajinci dostanou tisíce levných raket. Moskva se může těšit na pořádně hlučnou párty [zpravy.aktualne.cz] |
|
| re: Videa o kravinách, která vás zaujala. (fu) RP (16.6.2026 6:13) ⇥ |
↻ |
| nejak to pada [youtube.com] [facebook.com] | |
| re: Roumenova PC poradna vol. 34680 (notorius) RP (15.6.2026 22:45) ⇥ |
↻ |
|
:milanese Tyjo, já s tím taky právě bojoval a už si nevzpomenu, čím přesně jsem to řešil. Nejprve nějaký zásah do registru, ale to nepomohlo. Možná jsem nakonec k tomu nějak sehnal čísla pro telefonickou aktivaci, jestli mě paměť neklame. Tuším přes nějaký keygen. PC nemám připojené k síti, tak strach jsem neměl. |
|
| re: Videa o kravinách, která vás zaujala. (fu) RP (15.6.2026 18:58) ⇥ |
↻ |
electric bitch [x.com] a tady rovnou hups [facebook.com] EDIT: fu - 15.06.2026 19:16:40 |
|
| re: Tip na film (Bé) R (13.6.2026 22:55) ⇥ |
↻ |
| The Amazing Digital Circus: The Last Act (2026) [themoviedb.org] & Princezna stokrát jinak (2026) [themoviedb.org] aspon ze normalne pekne rozpravky, to tu tiez dlho nebolo. | |
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (Bé) R (13.6.2026 21:58) ⇥ |
↻ |
| Mame laboratoria, ale hladame ich. Sure. Laborky a kruhy v obili. "The ODNI says it will continue working with other federal agencies to identify the laboratories, determine what pathogens they contain and assess ongoing research activities." [msn.com] | |
| re: Ake serialy teraz pozeravate (Bé) R (13.6.2026 21:47) ⇥ |
↻ |
|
Cape Fear (2026) [themoviedb.org] sa rozbieha zaujimavo Clarkson's Farm (2021) season 5 [themoviedb.org] The Legend of Vox Machina (2022) season 4 [themoviedb.org] yeey sci-fi Eterna (2025) [themoviedb.org] sice takove... no, proste ale yey sci-fi |
|
| re: Videa o kravinách, která vás zaujala. (Bé) R (13.6.2026 21:32) ⇥ |
↻ |
| Koller tu dlho nebol [youtube.com] | |
| Nintendo switch (NevimNicMeNenapada) RP (13.6.2026 15:49) ⇥ |
↻ |
| Ahoj, na nekdo funkcni tinfoil shop na switch 1? Eventualne treba discord kde se tohle resi? Diky | |
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (Mlékař) RP (12.6.2026 22:46) ⇥ |
↻ |
| fu - si myslel pekovou ne? Oboje se pise s malym p, to ti uznam. Stejne jako pica. Ta se taky pise s malym. | |
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (Mlékař) RP (12.6.2026 22:41) ⇥ |
↻ |
|
Lol to je dobry cringe, ten jeji twitter je snad delsi nez to co zverejnila [dni.gov] [odni.gov] No do pici, to nekdo plati z dani, fakt hnus zamestnavat takove uredniky. Ten powerpoint asi taky delala na ajfounu. Republikani z dovozu, to je hnus. "Almost certain", "probably houses", "at least some".. ctyri slajdy o hovne. Ja jsem se tesil na ukrofasisty a zmutovane deti v Kijeve v podzemi a zase nic. EDIT: Mlékař - 12.06.2026 22:45:42 |
|
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (fu) RP (12.6.2026 21:44) ⇥ |
↻ |
Takze pekarova mela pravdu? |
|
| re: Články o kravinách, které vás zaujaly. (KOFE) RP (12.6.2026 21:13) ⇥ |
↻ |
| "faktčekeri" musia mat tazky zivot. Vlastne nie, len uz fakt treba ministerstvo pravdy a obmedzit socky. [x.com] | |
| re: Roumenova PC poradna vol. 34680 (al5249) RP (12.6.2026 12:54) ⇥ |
↻ |
|
Neni u XP treba klic ke spravne edici, mozna i service packu a jeste rozliseni OEM/retail a mozna jeste buhvico? Neco z tohoto by ti nepomohlo? [gist.github.com] Pripadne stahnout z archive.org ci z jineho zdroje iso, ke kteremu mas rovnou klic, ktery by mel fungovat? [archive.org] Pripadne pro odvaznejsi jedince, kteri to treba provozuji ve virtualu izolovanem od sveta nejakou all-in-one edici, kde budou updaty a pripadne dalsi uzitecny SW (a take potencialne tuny breberek): [archive.org] |
|