Strana 3/46270.
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Obcansneohloupateri) R (27.6.2026 22:58)
|
reagovat
|
|
Nejhranatější legenda! |
|
|
Obrázek 'Fotime fotografa'
(Obcansneohloupateri) R (27.6.2026 22:57)
|
reagovat
|
|
Soudruh neagent “prezdient” Pávek si dal volno od jízdy na medvědovi a lovení amfor a šel se lidově realizovat kreativním uměním.
Je to prostě sluníčko naše nejasnější, vůdce prezident co z parlamentární demokracie pučem svižně udělá prezidentskou diktaturu |
|
|
Obrázek 'hranata straznice'
(Cyklo_uzna) (27.6.2026 22:55)
|
reagovat
|
|
Za 5 minut u Tesca. |
|
|
Obrázek 'mlekarnice'
(Koudy) (27.6.2026 22:54)
|
reagovat
|
Ta už bude mít dost anjeto, to je hooodně starý Džejpeg A mám hezké potvrzovací číslo - 69 - Náhoda? |
|
|
Obrázek 'mam sluchatka'
(hixaxon) RP (27.6.2026 22:46)
|
reagovat
|
Indukce |
|
|
GIF 'jejda'
(ripl) R (27.6.2026 22:40)
|
reagovat
|
|
ta devka cekala, az jeji tata otevre dvere ... |
|
|
GIF 'jejda'
(Peter .) RP (27.6.2026 22:35)
|
reagovat
|
|
To musela toho umeláka drbnúť na dvere nech s nimi toľko buchoce? Fejk jak v parlamente. |
|
|
Obrázek 'andy a utrzene sluchatko'
(mmntklic) (27.6.2026 22:33)
|
reagovat
|
|
Chtěl by do chládku a do prdele? |
|
|
Obrázek 'email bez rozvedcika'
(alis) RP (27.6.2026 22:30)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Zalovat'
(alis) RP (27.6.2026 22:29)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Rude sipy'
(alis) RP (27.6.2026 22:29)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji.
|
|
|
Obrázek 'Potvrzeno'
(alis) RP (27.6.2026 22:29)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Pockejte'
(alis) RP (27.6.2026 22:28)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Opravdickej'
(alis) RP (27.6.2026 22:28)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Odpudive vlezly'
(alis) RP (27.6.2026 22:28)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Odpudive bytosti'
(alis) RP (27.6.2026 22:28)
|
reagovat
|
|
Hele, nevíš, kdo to tak usedavě pláče za těma dveřma? Ale jo, to je MAcinka s Burešem |
|
|
Obrázek 'Nejkrasnejsi'
(alis) RP (27.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Muzeum'
(alis) RP (27.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'baxa.us'
(alis) RP (27.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
|
KŃůůůůů kňůůůůůů kampááááň účelofkeee řepkeeee |
|
|
Obrázek 'Simkovicova jede bomby'
(deblasco) RP (27.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
|
ty vole, ja by som ju podla tej fotky nespoznal, to AI sa narobilo aby ju takto vylepsilo... |
|
|
Obrázek 'Ustavni soud stoji za prezidentem'
(alis) RP (27.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Vedouci uloha'
(alis) RP (27.6.2026 22:25)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'teze GRU'
(alis) RP (27.6.2026 22:25)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'no hrozni jsme no'
(alis) RP (27.6.2026 22:25)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Fotime fotografa'
(Jan Zachrta) R (27.6.2026 22:24)
|
reagovat
|
Nerrg: Putin je Vladimír Vladimírovič akorát pro ruský kolaborantský svině, pro ostatní je válečný zločinec který v imperiální horečce rozpoutal největší válku v Evropě od konce druhé světové války.... |
|
|
Obrázek 'khR1mtDVoktX19gm'
(alis) RP (27.6.2026 22:24)
|
reagovat
|
|
MAcinka po návratu ze Summitu NATO |
|
|
GIF 'water cooling'
(Jawohl ja) (27.6.2026 22:23)
|
reagovat
|
|
V Belehrade majú veselo. |
|
|
GIF 'plus size je v mode'
(feshyynak) (27.6.2026 22:22)
|
reagovat
|
|
Negrusa (Nigga + Venusa) |
|
|
Obrázek 'Fotime fotografa'
(alis) RP (27.6.2026 22:22)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(alis) RP (27.6.2026 22:18)
|
reagovat
|
|
kvikot dezolátů je mi v těchto horkých dnech jako osvěžující ranní rosa |
|
|
Obrázek 'raketa Dana-Mindic'
(alis) RP (27.6.2026 22:16)
|
reagovat
|
|
je to fake, Vovka by si prdel neutíral do obyčejnýho hajzlpapíru, musel by mít pozlacenej! |
|
|
Obrázek 'modusovka s lekniny'
(helterina odergul) RP (27.6.2026 22:13)
|
reagovat
|
|
Beru! |
|
|
Obrázek 'HIbSv4xXQAAcmA0'
(Otec_Braun) (27.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
|
Etalon haldoprcu. Spočítejte někdo končetiny a vydělte 2 at víme kolik Šťastných hraje? |
|
|
Obrázek 'operace se nezdarila'
(Peter .) RP (27.6.2026 22:08)
|
reagovat
|
|
Točitý dědek) A preto si ho zvolíte za prasidenta. Je to rovnaký boľševník ako rozvědčík. |
|
|
Obrázek 'nemam vas rad'
(cockroach) RP (27.6.2026 22:02)
|
reagovat
|
|
@Jiří Kub: vysmátý židáček je Alex Pretti, ktorý, podobne ako Good, FAFO. |
|
|
Obrázek 'Draw Me'
(Peter .) RP (27.6.2026 22:02)
|
reagovat
|
|
Napichnúť na ražeň, a k tomu French Fries. |
|
|
GIF 'just dogs'
(Ja neosobne) (27.6.2026 21:57)
|
reagovat
|
|
herečky |
|
|
GIF 'an art'
(taky já) (27.6.2026 21:54)
|
reagovat
|
|
Šklíbo? |
|
|
GIF 'racing'
(Křeslosmysl) R (27.6.2026 21:51)
|
reagovat
|
|
Tohle se má hlásit dopředu, chudák kameraman. |
|
|
Obrázek 'bylo to zivy'
(miklos-abdul) RP (27.6.2026 21:50)
|
reagovat
|
|
JapaNaTo: Určitě existují na světě aspoň jedna veganka, která šla na potrat. Nicméně z těch Talmudů a obrázků Satana je celkem jasné, že OP se neobtěžoval zjišťovat, jestli je to běžný jev, a jen si vytáhl z prdele nějakého strawmana. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Taky jeden - původní) (27.6.2026 21:48)
|
reagovat
|
|
Víííc … kvičte víc, dezoláti! |
|
|
Obrázek 'nemam vas rad'
(Jiří Kub) (27.6.2026 21:47)
|
reagovat
|
|
A kdo je ten ad nauseam negr a ten vysmátý Židáček? |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(frtul) (27.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
|
Takze to trefilo Pavkovy soudruhy volice primo na komoru. |
|
|
Obrázek 'Co Polsko obsadilo v roce 1921 vratilo v roce 1939'
(Jan Zachrta) R (27.6.2026 21:39)
|
reagovat
|
Děkuji soudruhu Zabanovanci za názor velvyslanectví Ruské federace v Praze... |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(H2SO5) RP (27.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
Ne, ani vtipná, ani zajímavá, ani relevantní. Měla by? |
|
|
Obrázek 'lekniny'
(m3X) RP (27.6.2026 21:32)
|
reagovat
|
Ja byl vždycky zastánce umění |
|
|
Obrázek 'Co Polsko obsadilo v roce 1921 vratilo v roce 1939'
((M)) (27.6.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
A bude tady taky co Rusaci sebrali Polsku predtim? |
|
|
Obrázek 'modusovka s lekniny'
(_Lečo_) (27.6.2026 21:28)
|
reagovat
|
|
Na double fistovačku super! |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(frtul) (27.6.2026 21:27)
|
reagovat
|
|
Zjevna narazka na predchozi komunisticky puc z roku 1948 ti nepripada vtipna ani zajimava? |
|
|
GIF 'heat wave solution'
(Ňouma) (27.6.2026 21:25)
|
reagovat
|
|
Ctj tj nakej Prepper |
|
|
Obrázek 'lekniny'
(_Lečo_) (27.6.2026 21:25)
|
reagovat
|
|
na co to kurva koukám? |
|
|
Obrázek 'Simkovicova jede bomby'
(cok) R (27.6.2026 21:24)
|
reagovat
|
Ale takto už nevyzerá, možno 15 rokov dozadu. Je ale tiež fakt, že základ má dobrý, ten insta filter čo použila by takej Pekovej rozhodne nepomohol |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Q.) (27.6.2026 21:22)
|
reagovat
|
Obrázky na Roumingu mají být vtipné nebo alespoň zajímavé. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (27.6.2026 21:22)
|
reagovat
|
|
Jasne, to predbezko vubec s nicim nesouvisi a nijak nepredejima budouci rozhodnuti. Bylo zkratka potreba zabranit nevratne shode velkeho rozsahu, jakoze by Pavek byl jeden vecer ohladu, kdyz nedostane v Ankare najist. |
|
|
Obrázek 'Simkovicova jede bomby'
(Zabanovanec) R (27.6.2026 21:21)
|
reagovat
|
|
Vypadá dobře, to jo. Ale tupá je taky dost. |
|
|
Obrázek 'Pavek US1'
(Nereg_nula) (27.6.2026 21:20)
|
reagovat
|
|
Inteligentni clovek (a nemusi byt pravnik) pozna rozdil mezi "rozhodnuti" a "predbezne opatreni". Tolik k logice tech prispevku pode mnou a spousty koalicnich politiku. |
|
|
Obrázek 'Ustavni soud stoji za prezidentem'
(blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (27.6.2026 21:20)
|
reagovat
|
|
librtardi nejsou schopni abstrakce nebo pochopeni primeru, parafraze nebo analogie |
|
|
Obrázek 'Co Polsko obsadilo v roce 1921 vratilo v roce 1939'
(Zabanovanec) R (27.6.2026 21:19)
|
reagovat
|
|
Cuzkova linie byla ustanovena vítěznými státy po první světové a stanovila hranice znovuobnoveného Polska, Jeníku. To není žádná propaganda, to je prostý fakt. Nepřekvapí, že zrovna ty to nechápeš. |
|
|
GIF 'Ricky'
(luckyduck) RP (27.6.2026 21:19)
|
reagovat
|
|
Never exhale, mate! |
|
|
Obrázek 'Ustavni soud stoji za prezidentem'
(frtul) (27.6.2026 21:13)
|
reagovat
|
|
Kdybys nebyl debil, tak by sis vyhledal originál. A třeba bys pochopil, že je to parafráze výroku soudruha Gottwalda" Právě jsem se vrátil z Hradu, pan prezident všechny mé návrhy přijal". |
|
Strana 3/46270.