Webhosting  |  VPS  |  Domény


Nalezeno 40 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (25.2.2020 22:13) reagovat
maximus: Že se ti eklují líbající se chlapi, to je úplně normální. Ono není úplně příjemný vidět na veřejnosti cicmající se cokoliv, je to přeci jen dost intimní činnost (pro mě je to na hraně sexu). Jinak zcela záměrně jsi vynechal společné jmění, a případně starost o již existující děti osob v tomto svazku, pokud rodič těchto dětí zemře. Bohužel, černobílé je tvé vidění světa, šedá je teorie, a zelený je strom života. Odsuzovat všecko šmahem... nepomáhá nikomu a ničemu.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (sennaR (25.2.2020 21:40) reagovat
ale ma ten mafioso styl. To mu nemuzete neuznat. Takove ceskej Al Capone.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Baator) (25.2.2020 19:24) reagovat
Vždycky je třeba na to koukat individuálně, jsou homosexuální páry které jsou k výchově dětí daleko vhodnější než některé heterosexuální páry. adopce je dlouhý proces který zajistí že páry nevhodné k výchově budou z procesu vyloučeny.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (maximus) (25.2.2020 17:48) reagovat
,,: Nejde o to že se o mě omylem otřel, ale o to jakej nepříjemnej pocit to ve mně vyvolalo a když vidim cicmající se chlapy je mi z toho fyzicky na blití, s tim těžko něco udělám. Když mluví buzniči přijde mi to spíš legrační než cokoli jinýho a nemám s tim žádný problém, ale usmívám se a nejde to zastavit. Ohledně sdílení informací o zdravotním stavu a dědictví máte registrované partnerství. Ale umožnit manželství buzerantům = umožnit adopci buzerantům a to je čiré šílenství.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (25.2.2020 10:45) reagovat
Já bych to asi shrnul: ...se s tim smiř...

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (25.2.2020 10:12) reagovat
maximus: Nevím, já letmý kontakty fakt neřeším. V obchodě je občas narváno, takže občas do sebe lidi šťouchnou, a ano, občas do tebe šťouchne buzerant, protože i buzeranti chodí nakupovat. Vidět v tom něco sexuálního... to aby se jeden bál na kohokoliv jenom podívat. Co se perzekuce týče, no, to, že nemůže mít soužití dvou buzerantů/leseb stejný práva jako soužití dvou heteráčů, je perzekuce. Dědění, sdílení info o zdravotním stavu, společné jmění apod. nejsou omezeny přírodou, ale společností.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Baator) (25.2.2020 9:52) reagovat
Děti mají spoustu lidí kteří k tomu nejsou moc vhodní, tak proč ne normální homosexuální pár?

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (maximus) (25.2.2020 9:44) reagovat
To se neboj to se nestane, pedofilní buzeranti mít děti ze zkumavek nebudou. U leseb je to jiný a víme proč. Nikdo vás neobtěžuje a neperzekuje. Těžce nadměrnou promiskuitu a pedofilní sklony u homosexuálů ničím neokecáš. Obávám se že si ale težko naordinuju aby mi to nepřišlo úsměvný, nechutný nebo vyloženě odporný když na nějaké buzny narazím. Naposled když se o mě otřel buzerant v obchodu, dostal jsem z toho husí kůži a musel jsem se oklepat. A něco takového co člověk vídá aby mělo děti?!

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (25.2.2020 8:00) reagovat
(pokr...) Vážně bych doporučil k tématu sexuální orientace a sexu obecně si projít relevantní výzkumy a ne jedna paní povídala někde na Novinkách, v putyce nebo na FB SPD/3K. Homosexuálové jsou hodně často vykreslováni jako zneužívači dětí, a používá se to jako hůl na psa, nicméně když se to rozhodneš zkoumat a hledat relevantní statistiky, tak těch 40/60 procent prostě nenajdeš. Jinak muži obecně mají riskantnější chování, takže je obvyklejší že sexuálně obtěžují muži, ale obtěžují častěji ženy než muže.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (25.2.2020 7:52) reagovat
Bizmatek: Heterosexuálních mužů je v populaci 48 %. Kdybychom brali jen muže, je to 96 %. Homosexuálních jsou 4 %. Vezmeme-li čistě zneužívání dětí, nejčastěji k tomu dochází v navenek obyčejných rodinách. Mimo rodiny dochází ke zneužívání lidmi, pro které je dítě snadná oběť. Závislost na orientaci jsem nenašel... těch 60 / 40 % bych vážně někde rád viděl, co jsem hledal já, tak tam byly věci jako agresivita, alkohol, návykové látky, částečně i pedofilie (nicméně jen částečně). (pokr...)

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (25.2.2020 7:39) reagovat
Hnidopich original: Jo. U leseb to už dneska není problém. Mají dvě dělohy, můžou si vybrat, kdo to odnosí. U buzerantů je zatím potřeba náhradní matka, která to odnosí. Zatím. I na umělé děloze běží výzkum. Vytvořit spermii s genetickým kódem ženy či vajíčko s genetickým kódem muže už se umí. Takže tomu nápadu s biologickým potomkem dvou osob stejného pohlaví bych se tak úplně nesmál.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (cern0usekR (25.2.2020 7:18) reagovat
Bizmatek: Prosim o zdroj.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Syndikát Mrdek NeregistrovanýchR (25.2.2020 7:01) reagovat
Z celé této plodné diskuse si odnáším poznatek, že Anjinsan je latentní homoš, jinak by nebyl tak fixovaný na buzíky. Kudoz, tentokrát za normální názory, jdou za Dylinem a DD. Co se křiváka mladšího týká, nezapomeňte, že je z křivé rodinky Pružinského.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (DD) (25.2.2020 6:19) reagovat
Bizmatek: pěkný příklad účelového zacházení s daty :) takhle žonglovat a procenty a dodat k tomu vlastní výklad dokážu taky :)

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (DD) (25.2.2020 6:17) reagovat
Anjinsan: státu není nic do toho jestli je funce manželství založení rodiny a nebo ne, ani ty lidi v manželství nějak extra nemotivuje ve srovnání s páry které žijí na hromádce Každopádně manželství se uzavírá u různých důvodu a nevzpomínám si že bych s manželkou podepisoval prohlášení že musíme být plodní a zavázat se k plození potomků jinak naše manželství neplatí.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (BizmatekR (25.2.2020 1:31) reagovat
,,:dovzdělej se ty, buzno. A přestaň překrucovat fakta. 40% pachatelů zneužívání dětí jsou homosexuální muži. Ano, těch zhruba 60%, tedy většinu, tvoří heterosexuální muži, ale těch je v populaci 98%! Prostě 2% z celé populace je pachateli 40% sexuálních deliktů na dětech. Dobrý skóre. A to jsem ještě nezmínil, že 70% nově nakažených virem HIV jsou homosexuální a bisexuání muži. Dobrý virový vektor.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Hnidopich original) (25.2.2020 1:29) reagovat
"až uvidíš pár buzerantů s jejich vlastním biologickým potomkem" :-) Co se tady jeste dozvim. :-D

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (25.2.2020 0:15) reagovat
Ještě doplním k maximus: Přeju si vidět tvůj protažený ksicht, až uvidíš pár buzerantů s jejich vlastním biologickým potomkem. Fakt ti ten protažený ksicht přeju. Jestli za jediný smysl života považuješ rozmnožování, a ten, kdo se nerozmnožuje, je pro tebe méněcenný, pak jsi zcela vážně a bez urážky odpad. Bez ohledu, jak morálně se cítíš na výši. A k těm úchylům, pedofilům atd... dovzdělej se. Fakt. Většina sexuálních predátorů, která znásilňuje děti, má heterosexuální nepedofilní orientaci.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (25.2.2020 0:08) reagovat
Anjinsan: Nenávist mohou vzbuzovat pouze u debilů, kteří jsou rádi, když sousedovi chcípne koza. Jinak si myslím, že chápou, že tady něco prostě není v pořádku, když jedno soužití má jiná práva než jiné, přitom jediný rozdíl je v pohlaví; ale práva mají přece lidé shodná bez rozdílu pohlaví. maximus: Jsi homofobní kripl, který viděl buzeranta maximálně na gay pride, nebo o něm četl v diskusi na Novinkách nebo FB SPD/3K. Co se týče názoru buzen, ptej se buzen. Já jsem dvě čárky, já chci rovnoprávnost.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (maximus) (25.2.2020 0:00) reagovat
,,: A čeho se tak vy buzny bojíte pokud se uzákoní to abyste nemohli adoptovat děti. Jste úchylové, vždycky jimi budete a vždycky tak budete vnímáni. Příroda je občas prozíravá, takže úchylové mezi sebou nemohou mít dítě a je nutné zabránit tomu aby ho mohli adoptovat. Buzeranti a pedofilové jdou spolu ruku v ruce a homoklády až podezřele často mají rádi malé chlapečky, což je problém převážně teplejch úchylů v kněžském hávu. Ale tak buzeranti prostě buzerujou, tak to vždy bylo i bude.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (24.2.2020 23:52) reagovat
Nemám tušení, jak je ohrožují - já jsem přece nic takového neříkal. Já jen tvrdím, že to nejsou rovnoprávné svazky, a to jak biologicky, tak kulturně. Dokonce se o homolidi bojím. Tím tlačením na pilu, když relativizují "tradiční hodnoty a zvyklosti" a když svou agendu prosazují i tam kde jí většinová společnost odmítá (např. výuka a "osvěta" ve školách), vzbuzují skytou nenávist i u lidí, kteří je jinak nesoudili a neřešili. Jednou by zase někdo mohl obnovit růžové nášivky...

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (24.2.2020 23:35) reagovat
Mění to sociální konstrukt adopce, a medicínský a technologický konstrukt umělé oplodnění, nebo dokonce umělé těhotenství (tomu dej tak několik let). Takže já bych úplně o těch zkušenostech jako o pevných a jasně daných tím způsobem, jak to vyhovuje tobě, nemluvil - protože tvůj světonázor tuto zkušenosti nepodporují. A i když tohle všechno nějak uargumentuješ (netuším, jak), pořád to nijak neřeší tu zásadní otázku: jak přesně ohrožují svazky homopárů svazky heteropárů? To jsi pořád nezodpověděl.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (24.2.2020 23:29) reagovat
Ten necitlivý a odporný nesmysl vyplývá z několika tisíc let fungující zkušenosti a nechází opodstatnění v normálním rozmnožování všech savců. V koitu do vaginy za účelem oplodnění a v koitu do samčího rekta je dost podstatný rozdíl. Nikdy si nebudou z podstaty rovné. To je prostě příroda a žádný sociální konstrukt to nezmění.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (24.2.2020 23:13) reagovat
Anjinsan: Pak bychom možná měli omezit definici manželství pouze na páry, které mají dítě. A celkem překvapivě by zde bylo i dost stejnopohlavních párů. Ono to totiž není tak černobílé. Samozřejmě z nahlížení na lidi jako na chovné stádo vyplývá hromada silně necitlivých a odporných nesmyslů, včetně toho, cos napsal ty. Co se týče deviací... menšina lidí jsou leváci, takže bychom možná měli nařídit, že uchazeč o střední školu musí psát pravou rukou... přece pravá ruka je ta, kterou se píše.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (24.2.2020 23:07) reagovat
Jde o daně a další výhody. Sezdaný muž žena, kteří splodí dítě a plní funkci rodiny, mají od státu "odměnu" za to, co je to stojí. Homopár nic nesplodí (nezplodí) = neplní funkci rodiny. Navíc statistiky uvádějí, že dvojnásobný počet delikventů pochází z nefunkčních nebo neúplných rodin. Není to černé nebo bílé, ale ta korelace je jasná. Mě osobně je jedno, kdo s kým sdílí stůl a lože, ale ty svazky si prostě nejsou rovné. Je to cca 5% deviace od 95% normálu.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (,,) (24.2.2020 22:53) reagovat
maximus: Nevím, co je na tom protikroku správnýho. Legalizací svazků párů stejného pohlaví nikdo nezasahuje do svazku muže a ženy. Nebo (a je to moje častá otázka, kterou mi zatím žádný tradicionál rozumně nezodpověděl) snad homosexuální svazky nějak ohrožují ty heterosexuální? Já naopak vidím uznání toho, že se můžou mít rádi i lidé stejného pohlaví a žít společný život stejným způsobem jako lidé opačného pohlaví.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (maximus) (24.2.2020 21:39) reagovat
No toho se sice Klaus ml. chytnul, ale přeci pokud se che uzákonit svazek homosexuálů jako manželství, tak jedinej správnej protikrok je zákonem zajistit definici manželství jako svazek muže a ženy, když reálně hrozí že taková zrůdnost projde... A hlavně s tímto přišel Marek Benda z ODS, takže nevim proč do toho taháte Klause, kterej se toho pouze chytnul a díky tomu že sám je těžce amorální, narcistickej a nepříjemnej člověk protlačení tohoto zákona akorát ztěžuje.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (24.2.2020 21:24) reagovat
To ani ne. Já jen sbírám pro a proti. Neřeším, když někdo nesouhlasí s jeho programem - máme demokracii a tím pádem více názorových proudů. Mě jenom zajímá, jestli VKML udělal něco tak špatného, že bych ho nemohl volit i když mě zaujal jeho program.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (CptNotSoFcknObvR (24.2.2020 21:09) reagovat
Takže po nás chceš, abysme ti rozmluvili věřit někomu, kdo lže? Tak to asi nemám, co bych dodal...

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (24.2.2020 20:55) reagovat
OK, budu si dělat poznámky, abych nezapomněl: 1) Lže 2) Je 2x rozvedený (měl milenku) 3) Platí je (prý) Kellner 3) V Rusku momentálně mění ústavu Dál?

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Dylin) (24.2.2020 20:35) reagovat
Jizz: protože listina práv a svobod vznikla z křesťanských morálních zásad a nikdo netušil, že je nutné psát něco tak základního, co je min. 2020 let staré. Tedy je to úplně zbytečná fráze, která se ale mimořádně shoduje s právě probíhající změnou ústavy v Rusku. Náhoda? Ne je to jen picovinu pro publikum pro odvedeni pozornosti. Lidi, co se nerozvadi stokrát za život a vychovávají děti tuhle větu nikam do zákonů nepotřebuji psát.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (jjzz) (24.2.2020 20:30) reagovat
Dylin - VKML je mi u ..., ale zajímá mě, jak si protiřečí "Do Ústavy zavedeme definici manželství jako svazku muže a ženy." s tím, že to (asi) řekl někdo, kdo je n-krát rozvedený? =)

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (DD) (24.2.2020 20:25) reagovat
Anjinsan: trikolóra je jen loutková strana Kellnera který nemá na to jít do politiky přímo

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Dylin) (24.2.2020 20:24) reagovat
Anjisan: z programu trikolora cituji: Do Ústavy zavedeme definici manželství jako svazku muže a ženy. Tvrdí dvakrát rozvedený muž, který se rozvedl kvůli milence. Přesně takto poznáš ony pokrivene charaktery. Víš kamaráde tohle jsou přesně ty indicie, které lidi nevidí, protože nejsou exaktní a neprisuzuji jim váhu. Pak čumí a nadávají všem okolo a kdo s nimi nesouhlasí je vlastizradce apod. Jako tady třeba předvádí ten arciretard Kozy

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (CptNotSoFcknObvR (24.2.2020 20:14) reagovat
Hele, konkrétně asi zatím nikoho vyloženě nepoškodil, pokud vím. Ale vzhledem k tomu, že opakovaně úmyslně veřejně lže, mu nemám důvod důvěřovat. Ať tvrdí, že je jeho program cokoliv.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (24.2.2020 20:11) reagovat
A konkrétně špatnýho udělal co? Jednoduchá otázka. Prosím konkrétní argument. Nehádám se a nejsem idealista. Prostě jen chci poučit, co udělal VKML špatnýho. Děkuji předem za informace.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Dylin) (24.2.2020 20:02) reagovat
Anjisan: protože to jsou lidi, co jedou byznys... Stejně jako Okamura. To prostě lidi na nich nepoznaji, když neznají ani ve svém životě hodnoty jako je poctivost, svědomí, stud, pokoru. Jen prachy.. Pak čumí jak půl prdel z křoví, jak je možné, že se sejde na pokojně demonstraci 200 000 lidi. Protože prostě neznají jiný motiv než prachy. Tak vymysli konspirace o Sorosovi apod. V téhle zemi si Satan libuje. Protože kde není víra v Boha, tam není ani víra v existenci satana.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (CptNotSoFcknObvR (24.2.2020 20:02) reagovat
Tak ho vol, nikdo ti nebrání. Ale pro mě je to demagog a populista. Stačí dát do google "václav klaus mladší lež" a vyjede docela solidní soupis článků, který o jeho "kreativní práci s fakty" ledacos řekne.

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Anjinsan) (24.2.2020 19:50) reagovat
To už jsem slyšel asi 100x. Zatím jsem ale neslyšel, jaké má VKML chyby, kromě toho že fotr VK. Pouč mě prosím argumenty, proč ho nevolit, přestože se "mi líbí" jeho program...

Obrázek 'vsechno si platim sam' Obrázek 'vsechno si platim sam' (Dylin) (24.2.2020 19:47) reagovat
Nebude Babiš, bude syn Klause... Stejně zkažené charaktery u kterých si ze začátku všichni dementi mysli : "ty vole konečně! Ten do toho tedka rizne" a pak ho budou volit a obhajovat furt dokola, aby nedali znát, že jsou kokoti. I kdyby bylo ve zprávách, že na přechodu přejel tatrou celou školku i s asistentama pro adhd děcka.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...