Domény  |  VPS


Nalezeno 50 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 20:46) reagovat
Cajgon: Kolega možná myslí to, že sama zastávala úřad, který vůči lidem projevoval zvůli. Pokud tedy jsi ochoten za zvůli považovat například případ, kdy namísto řešení nějakého reálného problému vytvořila problém umělý vysláním agenta-provokatéra, a následně vožením se po člověku, který v situaci agentem vyvolané vpodstatě nemohl jednat jinak, resp. byl tak "blbej", že jednal čestně.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 20:38) reagovat
Lumpenkavárník: No vždyť to říkám, celej problém je jen v tvý hlavě. Odkazovanej článek je rozhovor o situaci na Ukrajině 20.2.2014. V jiným kontextu to nefunguje. Nemůžeš vyvozovat něco o Křečkových názorech, když nevíš o čem mluví. Můžeš se pokusit uplatnit nějakou analogii, ale v tom případě je potřeba vědět, co má jedna věc společného s druhou a co rozdílného. Pak nemáme být ve sračkách, když lidi naprosto ignorují okolnosti, a ještě se k tomu hrdě hlásí, jako ty. :-(

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (CajgonR (22.2.2020 18:13) reagovat
NeradShemales: nějaky konkrétni příklad kdy se někoho nezastala proti úřadům? Křeček bude podle mě +/- stejný ombucman jako ona, koneckonců mají podle jeho slov docela podobné názory na hodně věcí. Ale u takové funkce bez reálných pravomocí je to celkem jedno.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (NeradShemales) (22.2.2020 17:37) reagovat
"Ombudsman se má zastat lidí a jejich základních práv proti zvůli úřadů" No a přesně tohle ta čarodejnice Šabatová neplnila, ale to pražská kavárna nekvičela protože to byl "jejich" člověk ;-)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (LumpenkavárníkR (22.2.2020 17:11) reagovat
(pamětník): Já nevím co se děje na Ukrajině. Já se tady baví o Křečkovi. Tvrzení, že se demonstruje proti demokratickým volbám na Ukrajině mi něco hrozně připomíná. A že socialistické volby za komunismu byly v pořádku rozhodně není hodné ombudsmana. Ombudsman se má zastat lidí a jejich základních práv proti zvůli úřadů. Nemá schvalovat jejich porušování a stát na straně těch úřadů. Ohledně MCh si se koukal špatně. Jsou prostě instituce, které mají být na politicích nezávislé. Media, soudy, Ombudsman, školy

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 16:44) reagovat
Každopádně nakolik jsem informován - narozdíl od JSBD+ nemám spolehlivý informace od tajnejch služeb či od zmíněné Jolandy - tak je to dost radikální rozdíl proti tý Ukrajině, kde demonstranti chtěli, aby vládla jejich strana. MCh (opět pokud vím ...) nic takovýho neříká, nikoho dosazovat nechce, jen chce, aby se vláda chovala jinak. To je dost radikální rozdíl, stejně jako je dost rozdíl, že na Letný nelítaly molotovy. Jestli tohle nevidíš, a chceš vyjádření o Majdanu vztahovat na Letnou, tak to je zlý ...

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 16:35) reagovat
Lumpenkavárník: Tak jsem se podíval na jejich web, abych se ujistil, že jsem v obraze, a zjistil jsem, že k aktuálně svolaný akci na 1.3. tam maj hovno, ani slovo o tom, co konkrétně tady chtějí. Na letáku je vpodstatě jen místo a čas, heslo "Postavme se rozvratu institucí" nic neříká. A když vezmu ty nespecifický kecy na webu, chápal bych to tak, že se jim nelíbí v úřadě Babiš, Benešová a nově Křeček. Tak nevim. Fakt MCh nechtějí, aby přinejmenším tito tři šli do prdele?

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Pravda a láska) (22.2.2020 15:22) reagovat
Lumpenpiča Maďarsko je náš vzor, Orbán vykopal tu kurvu šorošovu z Maďarska a to je OBŘÍ plus pro demokracii B-) B-) B-)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (LumpenkavárníkR (22.2.2020 15:06) reagovat
(pamětník): Nedemonstruje se aby šel někdo do prdele, ale proti porušování demokratických principů. Třeba aby demokracie nevypadala jako v Polsku [odkaz] nebo Maďarsku. Nebo dokonce v Rusku a Číně. I KLDR je údajně demokratická a s demokracií asi nemá nic společného. Křeček se třeba chce zastávat utlačované většiny. Proti komu? Proti homosexuálům kteří chtějí adoptovat děti? Proti svobodě náboženství?

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 14:24) reagovat
Lumpenkavárník: Ok, takže abych si sám odpověděl na otázku, co jsem ti položil - zjevně v halucinacích v tvojí hlavě. Já nevím, co kde řekl jinde, ale z odkazovaného článku nic takového nevyplývá. Pokud srovnáváš situaci na Ukrajině a Křečkovy výroky o ní s Milionem chvilek, zjevně ti uniká jeden dost podstatný rozdíl - nakolik je mi známo, MCh nedemonstruje za to, aby šla do prdele celá strana, která byla ve volbách nejsilnější, nýbrž aby odstoupil premiér zatížený kriminálními kauzami.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 14:13) reagovat
cyklista: Vem si prášek. Už nevíš co meleš. Napsal jsem jasně "nebyly volby v roce 1986 v ČSSR svobodné". Jak sis z toho vyvodil "vláda, co nepopírá demokratické principy" je zcela mimo jakoukoliv logiku.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Pravda a láska) (22.2.2020 11:10) reagovat
Kvikot neomarxistu jako je tady LumpenPiča je jako rajská hudba B-) B-) B-) ;-)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (LumpenkavárníkR (22.2.2020 10:19) reagovat
(pamětník): Tak znovu. Hned v první odstavci rozhovoru reaguje Křeček na otázku jak se dívá na demonstrace na Ukrajině, tak on odpovídá, že se demonstruje proti demokratickým volbám. Až na otázku zda je tedy v pořádku aby vláda střílela do demonstrantů, tak reaguje tvou výmluvou. Naznačuje tedy, že demokracie končí volbama a pak mají všichni držet ústa (Zeman). Spolu s jeho dalšími výroky o ochraně většiny to vykresluje jeho osobnost. Podívej jakou nenávist je tu vytvářena proti Milionu Chvilek. Co na UK?

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (cyklista) (22.2.2020 8:33) reagovat
No pamětník zase boduje. U nás mají bolševici na svědomí tisíce mrtvých, náš vzor největší a nejjasnější, rusáci to mají v milionech po těch všech hladomorech, koncentrácích, nucených pracech a stěhování národů na Sibiř, stačí si najít vyjádření Zbytka o tancích na Prahu a prej mírumilovná vláda, co nepopírá demokratické principy. No ty vole, že komanči v roce 1989 už nevěděli, čí jsou a sami chápali, že jsou naprosto neschopní, má být jejich přednost?

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 7:42) reagovat
(A to rozhodně tehdy byl "dle mé a Křečkovy logiky" větší důvod protestovat, protože narozdíl od Ukrajiny 2012 nebyly volby v roce 1986 v ČSSR svobodné.)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (22.2.2020 7:35) reagovat
Problém je, že názory na to, co znamená "sloužit lidu", se značně různí. Dokud vláda nepopírá základní demokratické principy, tak nespokojenost s ní nelze vyjadřovat molotovem. Chápu, že 17.11.1989 si nepamatuješ a máš o tom dost zkreslené představy, neboť seš buď starej a senilní, anebo mladej a zblblej současnou propagandou, nicméně to, že to probíhalo víceméně nenásilně, bys vědět mohl. Ano, pár vyraženejch zubů apod. bylo, debilové jsou všude, ale dle "mé a Křečkovy logiky" tam nebyl důvod střílet.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (JSBD+) (22.2.2020 0:42) reagovat
Ty zasranej degene, vlada slouzi lidu, ne naopak. A jasno v Ukrajine bylo od zacatku. Touhle tvou a Kreckovou "logikou" meli komousi povolat v Listopadu armadu a studenty postrilet, ze. Jsi proste zkurvena zasrana mrdka a exkomous nebo exkomousema zplozen. Howgh.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (21.2.2020 22:58) reagovat
JSBD+: Vidím, že máš zásadní problém rozlišovat fakta a svoje vlhké sny ... To se pak vede diskuse těžko. Rozhovor je z 20.2.2014 - jestli tys měl tou dobou jasno, tak můžeš jít dělat nástupce Jolandy. Sjel jsem si pro osvěžení paměti Wikipedii, a tu tvoji "jistotu" tam nevidím, naopak čtu, že násilnosti začly útokem davu na policii. Tak bys jim to tam měl jít opravit s těmi svými "fakty". A proti násilí má právo bránit se násilím každý, včetně vlády. Násilí při obraně proti násilí připouštěl i Gándhí.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (21.2.2020 22:36) reagovat
Lumpenkavárník: Možná mi něco uniká, nesleduju toho pána pozorně, jen jsem reagoval na zdejší diskusi ... kde konkrétně Křeček popírá právo demonstrovat?

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (LumpenkavárníkR (21.2.2020 20:51) reagovat
(pamětník): Co to tu furt řešíte? Křeček je prostě problém z hlediska smyslu ombudsmana. On má chránit základní lidská práva a lidi před úřady. Právo demonstrovat je důležité právo v demokracii. Nedemonstruje se proti svobodným volbám, ale proti tomu co politici po nich dělají. To co tvrdí Babiš, Křeček, Zeman a spol. je jen trik jak omezovat demokracii a mít volné pole působnosti ve svých podvodech a krádežích. Aby si mohli dělat co chtějí. Že se většina přeje porušení práv menšiny není v pořádku

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (JSBD+) (21.2.2020 20:10) reagovat
Prekrucuje uz tehdy zname skutecnosti, ostatne ted uz je jistota, ze ty nasilnosti delali specialni vladni sily. Vlada NIKDY nema pravo nasilim branit sama sebe. Takova je tuplemargumentace neprijatelna od ombudsmana. To, ze ty meles neco o vetsine, jeste nznamena, ze to vetsina je. Ze si ty a myslis, ze jsem idiot, je mi u Zemana. I kdyby to nejakym omylem bylo 99%, na faktech a mych nazorech to nic nemeni. Fakta nejsou veci hlasovani a ja nejsem tupa ovce, abych se ridil vetsibou, ktera se vetsinou myli.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (pamětník) (21.2.2020 19:41) reagovat
JSBD+: Přečetl sis aspoň to, co linkuješ? Tak, jak je tam postavená ta argumentace, tak tomu principielně nemám co vytknout. Sám připouští, že o tom hovno víme, že zprávy jsou zkreslený. Mluví o tom, že když do tebe někdo střílí, tak máš právo střelbu opětovat. Ne o tom, že by bylo ok ze strany vlády začít do lidí střílet jen tak z plezíru. Pokud s tím nesouhlasíš, hm, právo na názor máš, ale majorita tě bude mít za idiota. Lidi jsou celkem rádi, pokud policie sejme toho, kdo je ohrožuje.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Pravda a láska) (21.2.2020 18:48) reagovat
JSBD+: Ale hovno brepto ;-)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (JSBD+) (21.2.2020 18:35) reagovat
Tak znovu. Problem neni ten, ze Krecek je sen8la, ale ze nesplnuje moralni minimum (lzidoktor), nechape samotnou funkci ombudsmana (zastavani se slabsich - tedy z velke casti ruznych mensin; nema hajit svuj pohled na svet, ale ochranu slabsich), a obhajuje strileni do lidi vladou ( https://www.lidovky.cz/domov/strileni-do-lidi-nasili-se-da-zabranit-jen-nasilim-rika-ochrance-prav-krecek.A140219_152939_ln_domov_vsv ) - ten clovek ve funkci prave ombudsmana nema co delat.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (jimmyR (21.2.2020 18:35) reagovat
a v mládí prej trhal mouchám nožičky! :-D

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (ajta) (21.2.2020 18:07) reagovat
HmmHmm: reakce na MSA2 a jeho lásce k andrejovi...

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Nerrg) (21.2.2020 17:34) reagovat
Podle výrokové logiky byl před ombudsmanovaním politikem, jenže podle obrázku bych si myslel, že byl politikem *bezprostředně* před ombudsmanováním. Trafiky dostávali veteráni-mrzáci a přidělit trafiku za x let nedává smysl. Politická trafika by měla předejít *výpadku* peněz, postavení, pžen a píva.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Pravda a láska) (21.2.2020 17:23) reagovat
V rozhovoru pro Českou televizi upozornil, že nepočítá Romy mezi aktivní menšiny usilující o soužití s většinou Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ombudsman-stanislav-krecek-romove-neaktivni-mensina-lidska-prava-protesty.A200221_130946_domaci_chtl LOOOOOOOL tak to se kurvy z romea a ostatní parazitické ziskovky POSEROU :-D :-D :-D

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (HmmHmm) (21.2.2020 17:13) reagovat
(ajta): Co má Křeček s STB, ten naopak minulý režim pomáhal rušit. Dovolím si citovat režiséra Jiřího Stracha: "Byl jsem u toho, kdy 18.11.1989 kolem 13hod v půlce hereckého recitálu v Obecním domě vystoupil S.Křeček (ČSS) s nějakými Kducsl a řekli, že představení nebude pokračovat a že protestují proti brutálnímu zásahu na Národní třídě. Byly ovace vestoje. A co jste 18.11. dělali vy?"

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Oprava) (21.2.2020 16:50) reagovat
Sorry, ne Hmm Hmm, ale MSA2

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (ajta) (21.2.2020 16:45) reagovat
fakt přemýšlím, jaké IQ mají lidé typu HmmHmm. Zda jde o debila od narození, nebo je je to nějaký mazaný borec z Prchalova týmu. JFI: Pokud se někde objeví hajzl STBákova kalibru, měli by všichni normální lidi říct ne a vyhnat ho svinským krokem. A ne přemýšlet, kým ho nahradím.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (,,) (21.2.2020 16:41) reagovat
To jsi ale nenapsal. Napsal jsi, že nebyl politikem.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (HmmHmm) (21.2.2020 16:29) reagovat
(,,): Nebyl politikem před zvolením ombudsmanem, to není chyba to je pravda B-) Pokud chtěl někdo prudit s trafikou, měl možnost v roce 2013. Pokud se vzbudil až 2020 tak :-D

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (MSA2R (21.2.2020 16:28) reagovat
Křečka de facto povýšili a komparzisti, kteří postávají zrzkovi na demonstracích, jsou nas*aní, protože jsou furt jen komparzisti na zrzkových demonstracích. Všimněte si poznávacího znaku - NIKDY nemají plán. Mají plán odvolat Andreje, ale nemají plán, co potom. Totéž všichni lidé následně obsazující alespoň trochu známé funkce. Všichni zvolení jsou špatně. Křečka nevyjímaje. A mmch neoprávněný titul alespoň přiznal a pak si ho regulérně dodělal (a fakt ne za 6 měsíců jako jiní).

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (,,) (21.2.2020 16:01) reagovat
On reagoval na tvoje tvrzení, že nebyl politikem. To je prostě chybné.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (HmmHmm) (21.2.2020 15:56) reagovat
(Punisher): To jsi ale měl křičet v roce 2013 kdy odešel ze sněmovny dělat Zástupce veřejného ochránce práv. Takže fakt nechápu o jakou trafiku v roce 2020 jde?

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (PunisherR (21.2.2020 14:49) reagovat
(HmmHmm): Křeček byl 16 roků přisátý na státní cecek za ČSSD coby poslanec...

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Prawda . . . ) (21.2.2020 14:40) reagovat
Šabatová tam byla jenom proto, že ve správný čas chlastala se správnými lidmi.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (RoumenJePotratOpičíKurvy) (21.2.2020 14:37) reagovat
Už podle prvního obrázku jde vždycky poznat, že to dělala nevtipná mrdka tmbk

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Ijacek) (21.2.2020 14:15) reagovat
Kdokoliv bude lepsi, nez Sabatova. Ta totiz nepochopila princip uradu a z verejneho ochrance prav udelala verejneho ochrance prav minorit. Takze nasrat Chvilkari a podobna haveti....

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Pravda a láska) (21.2.2020 14:11) reagovat
x1: Jsi mimo zmrde ;-)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (HmmHmm) (21.2.2020 14:05) reagovat
Křeček nebyl politikem, pracoval jako zástupcem ombudcmáni. Tak jská politická trafika?? Politická trafika je "odměna" pro politiky.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (dtto) (21.2.2020 13:52) reagovat
Křeček bude dorbý, není to žádný aktivista, na rozdíl od Šabatové. A když už se mluví o trafikách: Jakpak se asi dostala k ombudsmanování Šabatová? Aha? Aha?!

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Los Losos) (21.2.2020 13:49) reagovat
Pro jednoho úřad, pro druhého trafika. Zvláštní. Ale asi se shodneme na tom, že tento post je naprosto zbytečný a jeho zřízení jen zpochybnilo roli soudů.

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (x1) (21.2.2020 13:48) reagovat
Pravda a láska je podle mě další nick ceckatýho kokota. Mele uplně stejný hovna

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Pravda a láska) (21.2.2020 13:45) reagovat
Src: Hlavně pravdu a lásku muck! ;-)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (dwoR (21.2.2020 13:40) reagovat
morální integrita lidí co o sobě tvrdí že jsou normální a podporují ho, je na stejné úrovni jako integrita pana Křečka, když používal neoprávněně titul JUDr. a nyní je ochráncem veřejných práv - bohužel výsměch a flusnutí do xichtu je dnešní společenský standard

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Src) (21.2.2020 13:31) reagovat
To jsou nejlepsi takovi curaci jako vy dva. Krecek je sice picus a komous ale hlavne ze nekterym lidem vadi. Do gulagu s vama

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (Pravda a láska) (21.2.2020 13:17) reagovat
Neomarxisti kvičí? Výborně! A to Hamstera nijak nemusím ale když kvičí tihle sráči, Džamila Stehlíková, gay pornoherec Janda, udavači ze Člověk v tísni, tak je to super a balzám na duši pro normální rozumné lidi. B-) B-) B-)

Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' Obrázek 'Krecek - meteleskum-bleskum' (cant ban tha truth) (21.2.2020 13:03) reagovat
Butthurt jaxviň. To nasere co? :-D B-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...