ČasProŽeny  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  VPS  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  Domény


Nalezeno 28 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesát:
   


Odebírat

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (CptNotSoFcknObvR (16.2.2020 17:30) reagovat
Wow, přesně, kde jsou místní celebrity, aby všechny onálepkovali? Už většinou ani do diskuzí pod politickejma obrázkama radši nelezu, jaká je to stoka, ale zde jsem příjemně překvapen. Jen tak dál, pánové.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (V-Jou) (13.2.2020 14:13) reagovat
Normální politicko-sociologická diskuze tady a teď? To ne! Kde je kozy, když ho potřebujeme? Nebudeme se zas raději vzájemně osočovat? Nadávat si do lepšolidí a sluníčkářů?

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (Human.) (13.2.2020 7:58) reagovat
Co se divíte? Dav moc nemyslí nad sdělením, ale bere si z něj emoční náboj. Ve finále stejně zjistíte že se jedná pouze o moc - jedna skupina pychopatů se snaží přeřvat skupinu druhou a k tomu potřebuje naladit dostatečně velký dav voličů aby jel na vlně jejich cílů. A to jde snadněji přes kundy a nenávist k viníkům za vaše posrané životy než rozbor rozhodnutí jejich protějšků, hlavně když sami hodlají postupovat principiálně stejně, tedy dělat si bez omezení pokud možno vše co sami uznají za vhodné.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (mrkevR (12.2.2020 23:22) reagovat
@Lumpenkavárník Ano, řešila se "Zemanova kunda", protože řekl sprosté slovo (och bože! Jak mohl?). Jenomže on to řekl schválně, aby odvedl pozornost od reálného problému. Ten byl v dvouletém trestu pro členky Pussy Riot za relativně krátké békání v pravoslavném kostele, které bylo ruskými soudy vyhodnoceno jako "nábožensky motivované výtržnictví". Trumpova zeď se taky řeší přes emoce a větami typu: "Nestavíme zdi, ale mosty." A k té poslední větě, v tom to přece je. Proč dělat to samé...

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (karel (neprihlaseny)) (12.2.2020 23:13) reagovat
Se svetem se muselo neco stat - mrkev ma pravdu!

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (LumpenkavárníkR (12.2.2020 22:29) reagovat
(mrkev) ok. Nemám takový rozhled. Fakt jsem myslel, že se řeší Trumpová zeď, protože je to pitomost co nemůže fungovat. A Zemanová kunda, protože řekl blbost. Měl jsem za to, že se řešili i jejich ostatní průšvihy a omyly, ale lidé co si vyjmenoval jakoukoliv kritiku odpálkují nějakou nálepkou na kritiky.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (mrkevR (12.2.2020 22:05) reagovat
Problém je, když komici v US nemůžou kvůli PC vystupovat na školách, nebo když se zvrtne celý systém (viz poměrně známý případ Evergreen State college). Potom máš takové situace, že se třikrát víc řeší, jak Zeman řekl v TV "kunda", než skutečnost, že si do vlády, místo sestavy s podporou ve sněmovně, dosadil protiústavně na rok vlastní kámoše. Že se řeší Trumpova "rasistická" zeď, ale nikdo neřeší, že se migranti i kontraband dostávají do US jinudy, atd.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (mrkevR (12.2.2020 21:58) reagovat
@Lumpenkavárník A mě zase nikdo nikdy nedal pokutu, když jsem jel v obci 100km/h... A co jako? Že tobě nikdy nikdo něco neřekl neznamená, že se tak neděje. A děláš tu stejnou chybu, jako právě ti, které jsi zmínil (případně jejich publikum), hážeš totiž všechno do jednoho pytle. Ohajovat lidi jako je Okamura je totiž nesmysl úplně stejně, jako ho ignorovat, protože je to Okamura... Ještě horší je, když se útočí na lidi, kteří někdy s něčím, co ten Okamura řekl (nehledě na sdělení samotném) souhlasili.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (LumpenkavárníkR (12.2.2020 21:52) reagovat
(mrkev): No vidíš. To mi vůbec nepřišlo, že by se o tom nemělo mluvit. Ale budiž. Kdo mě bude bičovat za to že tyto fakta někde řeknu? Nikdy mě nikdo nic nevytkl. Je to opravdu tak veliký problém, že je potřeba obhajovat šmejdy a lháře jako je Zeman, Okamura, VKM a V. Filip?

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (mrkevR (12.2.2020 21:42) reagovat
@Lumpenkavárník Ale tak jasně, třeba rozdíly v průměrném IQ mezi rasami nebo existence zásadní "wage gap" v US.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (LumpenkavárníkR (12.2.2020 20:31) reagovat
(mrkev): Ty jo dík. Mohl bys mi prosím říct nějaký příklad pravdivého faktu, který je nepohodlný a tedy politicky nekorektní? Já fakt žiji v nějaké jiné bublině =)

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (mrkevR (12.2.2020 19:22) reagovat
... součástí mlčící většiny. Druhý problém je v tom, že ten společenský "backlash" je z principu lynčem. A inteligence davu je odjakživa rovna nejnižšímu společnému součiniteli... Velice často jsou kvůli tomu jako "politicky nekorektní" označovány pravdivé skutečnosti a fakty (zejména ty nepohodlné). Kvůli PC se z argumentů vytrácí jakákoliv nuance. PC je obecně nepřítel dialogu a některé důležité otázky jsou tak nediskutovatelné.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (mrkevR (12.2.2020 19:13) reagovat
@Lumpenkavárník To teda jsi mimo. Politická korektnost má dva aspekty, je to autocenzura, kterou lidi uvalují sami na sebe, když se stydí za své vlastní názory (resp. když jim hrozí společenský "backlash"). První problém je, že máš hromadu lidí, kteří nahlas neříkají co si ve skutečnosti myslí (a to je, jak snad každému dojde, špatně samo o sobě). Tihle lidé se pak často potkávají na internetu nebo v různých bublinách a vzájemně se utvrzují v extrémních názorech. Často pak nabydou dojem, že jsou vlastně...

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (LumpenkavárníkR (12.2.2020 17:44) reagovat
(.:Gembler:.): Není moc co závidět. Všichni o tom mluví a hrozně se toho bojí a já jsem stále mimo. Nesdílím s ostatními obavy z politické korektnosti a nevím v jakých tradicích hledat tradiční hodnoty. Ani nevím co si pod tím slovním spojením představit. Pokoušel jsem se čerpat v historii, ale hodnoty i tradice se stále mění. Prosím pokaž mi život a prozraď mi o co jde? Ať zapadnu mezi ostatní a vím o co přicházím.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (.:Gembler:.R (12.2.2020 17:22) reagovat
Lumpenkavárník: jestli se vážně musíš ptát, protože to nevíš, tak ti závidim.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (LumpenkavárníkR (12.2.2020 16:57) reagovat
(XYX): Mohl bych se zeptat co to jsou ty tradiční hodnoty? A proč je takový strašák politická korektnost, že její odmítání lidé považují tak důležité, že tolerují politikovo lhaní a vymýšlení si neexistujících nepřátel?

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (XYX) (12.2.2020 16:44) reagovat
Nameless_one: trikolóra vypadala ze začátku velmi nadějně, konzervativní strana která měla jít proti politické korektnosti a pro tradiční hodnoty ve společnosti. Bohužel už po vzniku začlo být jasné že to nebude tak jednoduché když se k nim začli hlásit různí profláknutí demagogové nebo levičáci, potom Klaus zostřil svou rétoriku a už bylo jasné že cilí spíš na lidi kteří volí SPD a ANO a podle toho to taky vypadá, konfrontační politika a obecně demagogické řeči místo seriózní konzervativní politiky

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (LumpenkavárníkR (12.2.2020 16:44) reagovat
(antinacek): Teda já žasnu nad tvými detektivními schopnostmi. Ale moc nevím co mají ti dva společného. O téhle události jsem nevěděl. Kdybych někde četl, že normální je být bílej, tak bych si asi myslel, že jde o nějakou parodii. Je dost šokující, že někteří to myslí vážně. Každopádně slečna bude slušná lůza. Když ji vadí zaučovat kolegyni, tak může změnit práci. To by ovšem musela mít na víc než být prodavačka v knihkupectví.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (antinacek) (12.2.2020 16:34) reagovat
"Pojďme. Označíme @kanzelsberger, aby věděli, co mají ve slečně Tereze Bartůňkové @tereza_bart za marketingový poklad. Pokud, milé knihkupectví, hodláte tolerovat otevřený rasismus svých zaměstnanců, pak minimálně z mých peněz neuvidíte už ani korunu. https://t.co/0Co5agMphY pic.twitter.com/EEW4MAJy2y — Lumpenkavárník ☕ (@QB_1982) February 9, 2020" // Tohle je ten místní islamofil a práskač Lumpenkavárník?

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (KaitenR (12.2.2020 16:24) reagovat
Jděte si honit pindíky na Aeronet nebo Parlamentní listy. :-*ani jeden z tech šikmookejch nebo křivohubejch čůráků mě nezajímá.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (LumpenkavárníkR (12.2.2020 16:21) reagovat
(Bobsik; nameless_one): On se VKml opravdu pere o voliče s Okamurou. Také chce bojovat s "neomarxisty a maoisty". Svobodně protestující studenti jsou "svazáci" Jeho heslo je: Smyslem politiky je vládnout a né být svatý (to dejte prosím do kontrastu s Čaputovou, která nechce vládnout, ale sloužit a také s naším politickým systémem). A také chce určovat kolik absolventů smí vyjít z jakých vysokých škol (Stalinitida). V v čem se liší od Okamury? Snad jen trochu v pohledu na podnikatele.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (OldisR (12.2.2020 16:09) reagovat
@JSBD+: nejdriv si zkus alespon ty programy trikolory a spd precist, aby si nevypadal jako retard

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (JSBD+) (12.2.2020 16:06) reagovat
Nameless-shit: curacku, zkus vyvratit jedinou vec, z zo, ci jsem popsal: stejni znrdi hoasaj stejny picoviny stejnym zpudobem, Proto jsou kriva huba a pitomio konkurenti a ta pakaz, co je voli je slaba na to, aby he do snemovny poslala oba.

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (nameless_oneR (12.2.2020 16:01) reagovat
A ejha, nez jsem napsal komentar, tak potrefena husa zakejhala. :D

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (nameless_oneR (12.2.2020 16:00) reagovat
Bobsik: To je snadna odpoved. Retard, pro ktereho je kazdy konzervativec populista a nacek. Tedy v podstate 9 z 10 milenialu aka mladych komunistu. Ty sis jeste nevsiml, ze sem misto pravicovych ajtaku zacali chodi mladi komousi?

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (JSBD+) (12.2.2020 15:58) reagovat
Na zaklade "programu", toho, co i jak hlasaj, volicstva, stejneho postoje/pristupu k mnoha zalezitostem/institucim? Rozdil je jen ten, ze VKml si hraje na vzdelance, elitu, kdezto TO na vobycejnyho cloveka - zbytek je stejnej. Stejny oristup k pravde (to jest placam, co se mi hodi, ba faktech nezalezi), stejny nackovsky kecy, stejna nenavist k EU, liberalismu.... Stejne uctivani draveho kapitalismu typ: urvi si, co muzes, a kdyz nemuzes, tvuj problem - ja ti parazite nepomuzu. Atd, atd...

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (BobsikR (12.2.2020 15:31) reagovat
ja stále nechápu, kterej retard si dává do spojení SPD a Trikoloru.. proč ? na základě čeho?

Obrázek '- zase pozde -' Obrázek '- zase pozde -' (brnonymousR (12.2.2020 15:15) reagovat
Jo, rum a huleni, to da piratovi zabrat.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...